Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Tüylerine bak emel ne komik daha çok küçük ya..kaydirigubbakcemile3

Bizim geçen sene bahçemize bırakmışlardı 2 tane yavru kedi anneleri yoktu..O kadar küçüklerdi ki...Balkona kutunun içine koydum enjektörle süt verdim..Büyüttüm onları..Sonra bahçeme koydum..Şimdi kocaman oldular..Dişi olanı kısırlaştırdım..

3 tane torun var zaten bahçede iki kardeş hiç farkında değiliz çiftleşivermişler..Doğurdu yavrular büyüdü ondan sonra kısırlaştırdım..Şimdi 3 tane ufaklık var ikisi dişi onlarıda kısırlaştırmam lazım..Fazla kalabalık olmasınlarkaydirigubbakcemile3

bizim kedi küçüktü hamile kaldı bebişleri oldu ama onlara dokumamıza izin vermedi kıştı içeri alamadık bir türlü tek tek ağzıyla taşıdı bir yere dondular sonra onları eve getirdi ölü olarak sonra biz onları bahçeye gömdük alışamadı yavrularına ilk başta yazık

Emelcim ben çıkıyorum kuşum..Yarın burda olurum kocam çalışacakmış..Öptüm seniopuyorumnanaktan ıyi geceler..

aaaaa yazıkmafoldumben

:sinifsinif:minnoştu adı abim giderken yatağına koyardı örterdi yorganla sonra annem kaldırıdı tabi annem 5 çocukluydu minnoşu da vardı

canlarrrr sizleri çokk özledimm..
şu an soğuk terler döküyorumm..
dün doktor beni hastaneye yatırdı..
bugün çıktımm
kan verildii..6 tane serum iğnelerin haddi hesabı olmadı..
idrar yollarım enfeksiyon kapmış
kansız kalmışımm..bütün ağrılarımın sancılarımın sebebii buymuş..
daha meleğimi doya doya sevemedim canım çook sıkkın..ağlayordu kalkamıyordumm..
bugün biraz biraz iyiyim..şu an yatıyo sanki herşeyi anlıyor biliyormusunuz..
uyurken annecimmmm kuzucummm iyileşecemm bennn seni kucağıma alacam diyorumm..
dudaklarını büzüp iç geçiriyor canım çokk sıkkınn şu andada gözlerim dolu dolu bana dua edin olurmu oğlumu kucağıma alabileyimm artık doya doya..
sizi çokk öpüyorumm..allahımm bana şifa versinde size tekrar yazabileyimm..dualarınız benimle olsunn olurmuu..
sizi çok seviyorum
tTUBANIN MESAJI SABIRSIZLANIYORUM KIZLARINA YAZMIŞ BEN DE BURAYA KOPYALADIM

Ayyyy Tuğbacım gelmiş tüh kaçırdım:gitme:

Neler çekmiş canım benim..Allah şifa versin inşallah..Hamileliği rahat geçirdi doğumdan sonra sıkıntıları oldu demek ki..Neyse geçici şeyler..

Misafir bizim topikte okunacak bi şey yok hadi başka topiğe:mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…