Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

disiplinliyimdir yani
bugün okulda futbol turnuvası var o yüzden çocuklar maç seyrediyorlar
baktım bir kaç tanesi yiyecek almış çağırıdım dersteyiyecek yenmez sadece su için izinlisiniz dedim aldım llerinden zil çalınca verdim
eşofmansız spor ayakkabısız derse almam topa dahi dokunamaz ayakta bekler biz eşofmanlı ve spor ayakkabılı öğrenciler oturunca otururlar biz güneşte duruyorsak onlar da durur bi daha unutmaz

lmaz: lmaz: emel hocam kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Emel derste neler yapıyosunuz anlatsana azcık..

Biz kasadan atlardık kafamçokkarıştıhiç sevmezdim

Amuda kalkardık sinir olurdum:mymeka:

En güzeli serbest kalmaktı..:lepi:

Bi kerede hep atletizm yarışmaları yapıyoduk..

lmaz: lmaz: emel hocam kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

niye kız
bir kere istediği gibi gelmesine izin ver ertesi hafta 3 tanesi öyle gelir ertesi hafta sınıf öyle gelir
dersten sonra eşofman çıkarılır eğer ders dışında eşofmanlı görürsem hemen derten alır okul formasını giydirtirim

lmaz: bunu sana benzettim ondan kaydirigubbakcemile3

daha bugün baktım saçlar fönlü, kıyafetler okuldan alakasız, rengarenk çoraplar vs.

öğrenci demeye bin şahit lazım

bizde etek boyu diz altı olcak, okul kıyafeti dışında bişey giyilmicek, çoraplar siyah ya da lacivert olcak, saçlar toplu olcak yada kulak hizasında kesilmiş olcak diye az kontrollerden geçmedik

şimdikiler okula mı gidiyo, nereye gidiyo belli değil :mymeka:

ilk ay düzen alıştırmaları sağa sola dön falan
bu ay 4-5 sınıflarda basketbol
6-7-8 sınıflarda futbol kışın cimnastik amud takla duruşlar falan var 4 haftada bir serbest hafta özgürce oynarlar kasa kalktı yapmıyouz artık

Hadi ya kasa kalktı mı biz ne çekmiştik o kasadan kabus gibiydikafamçokkarıştı

Ay kocam yurt dışından gelcek bende hala kalın pijamalar var:roflol:

ben sürekli saç kontrolu yapıyorum 3.sınıf 4.sınıf kızları saçları boyalı gözlerde rimel sürme var aileler çok önemli küçük yaşta kadın yapıyorlar onları etekler katlanıyor
gömlek dışarda

Telefon açtığı zaman gidip giyiniyim bari:kedi:

Seksü seksü bi şeyim yok ama düzgün bi şeyler giyiyim bari:kedi:

Telefon açar indik diye o zaman giyinirim dünürüm..:jeyyar:.Havaalanı bize uzak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…