Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Hoşgeldin Nilgüncüm..

Burda biz arkadaşlarla rahat rahat sohbetlerimizi yapıyoruz..

Var canım işte burda bebekle ilgili dertlerimizi paylaşıyoruz arkadaşlarımla..Şimdi kimse yok yarın tanıştırırım seni onlarla..Hepsi çok şekerdir..opuyorumnanaktan

cnm y su sogan suyu kurunu bende ıcsem mı ya aslında ben ınanmam ole seylere ama cogu kısı işe yarıyor diyo hevesleniyorum belki bende de işe yarar die

ıç canım hiç bi zararı yok onun..ıbrahim Saraçoğlu hep der ya bu soğan kadınlar için yaratılmış diye..Denemekte fayda var..

pekı nasıl yapılıyo, ne kadar ve nezaman ıcmek gerekıyo zahmet olmazsa yazabılırmısın canımcım

Niye zahmet olsun canım yazarım tabi..

Bana adetinle birlikte başla demişti..

15 gün içiliyo. 1 soğanı dörde bölüyosun..2 bardak klorsuz suyu kaynatıp soğanları içine atıyosun 5 dk kaynatıyosun ılınınca içiyosun..Ne sıcak ne soğuk içeceksin yalnız..Ilık olcak..Sabah akşam yemeklerden 10 dk. önce içiliyo yalnız ben sabahları içemiyorum midem pek kaldırmıyo öğlen ve akşam içiyorum..Her seferinde taze yapıyosun.

1 er bardak dımı cnm adetın ılk gununden 15 gun demek hımm benım sımdı yumurtlama donemım ınsallah hamıle kalırımda gerek kalmaz bunlara
tesekkur ederım omur

günayydınlarrrr!!!opuyorumnanaktan
hayırlıı cumalarr kızlarr!!
ilk ben geldimmmm!!!:eek:
nabersinizz???

Ben de saçlarını beğendimi diye sorcaktımkaydirigubbakcemile3

eee napcan? Şimdilik idare etsin.kaydirigubbakcemile3

Ben de hazırlanıyorum bankada bi işlerim var çıkıcam

valla kusura bakmasın bi dahaki seferde aynı yapçam kaydirigubbakcemile3

görüşürüz dünürüm, bende işlerimi toparlıyayım

yarın da yokum

Ben de yarın olmam dünürüm..Kocam izinliymişzemuszemus