Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

Aman maşallah dünürüm nazar değdirme kendine..kaydirigubbakcemile3

Deli mi o kuzen nelerle uğraşıyo tövbe yarabbi..

açıp bakmadım zaten videoya ,biara yurttayken o kadar çok korkuyodum ki ben gündüz bile odada kimse yoksa iner kantinde otururdum

Allah'ım korusun, çok korkarım öyle şeylerden

Ben de korkarım dünürüm..

Aman neyse kapayalım bu konuyu çok anmak iyi değildir biliyosun..

Yazıyım da siliyim dünürüm..Alıntı yapma sen..

Son düzenleme:
Benim eşim çok şanslı o konuda hem çalışıyo hem dünyayı geziyo..Gitmediği çok az yer var..

ne güzel işi var ya ,yanına eleman lazım mı kaydirigubbakcemile3

akşam eşim oturmuş maç özetleriniz izliyo, çok güzel goller var onları izlicem dedi

bendeki yorum : gol goldür, iyi de olsa kötü de olsa aynı yere giriyo ne farkeder ki akannehir akannehir

ne güzel bi yaklaşım di mi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 sonra baktım benim kocişten hayır yok gittim yattım

:roflol::roflol::roflol::roflol:Sana göre öyle..Ama gölünde güzeli var yani.:roflol::roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol:Sana göre öyle..Ama gölünde güzeli var yani.:roflol::roflol:

benim için 20 tane adamın bir top peşinde koştuğu, 2 tanesinin de kalede durup o topu yakalamaya çalıştığı , neden bu kadar fanatik olunduğunu anlamadığım bi spor sadece kaydirigubbakcemile

top kaleye güzel girse nolur, kötü girse nolur gamyoncuiremsu

zaten güzel nasıl girer onu da anlamış değilim fisfisfis fisfisfis

orda kırmızı eşofmanlı karın dururken maça bak :mymeka: :mymeka:

yeleğimi çıkarmıştım ama o gelmeden :roflol: :roflol:

ışte dünürüm bunlar hep bizim kalın pijamalardan eşofmanlardan oluyo:roflol:

Ama eşofman işte hiç dün emelin gösterdiklerine benziyo mukaydirigubbakcemile3

Çenemde bi acı var sanırım sivilce çıkıyo ateşimde düşmüş geliyo benimkiler erkenden heralde...Ama başka belirti yok daha..

Uykucu dünürüm benim.kaydirigubbakcemile3

napıyım dünürüm soğukta git giyin, adamı kandır , bayramlaş ooooh saat kaç olcak :roflol: :roflol:

en iyisi gider pijamanı giyer uyursun :roflol: :roflol:

Çenemde bi acı var sanırım sivilce çıkıyo ateşimde düşmüş geliyo benimkiler erkenden heralde...Ama başka belirti yok daha..

gelmesin ya istemiyoruz de :tomato: :tomato: :tomato:

bebek istiyoruz :CüvCüv: :CüvCüv:

Eve erken gelse daha kolay olcak dimi:roflol:

Ben şu salatanın yeşilliklerini doğruyup geliyim dünürüm..

ya ne giysem ben giderken acaba kafama bu takıldı şimdi de??

rahat giyinip gitmek istiyorum ama oraya gittiğimizde kalabalık olur ilk kez görenler olcak beni şık görsünler

ama spor ayakkabıdan başka ayakkabıyla da rahat edemicem, eziyet çekmeye ne gerek var

zaten düğün akşamı eziyet çekicem yüksek topuklularla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…