eski cinsel ilişki ve yeni sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Niye kendi hiç biriyle beraber olmamış mı niye bu kadar tantana yapıyor gereksiz

yani bilmiyorum cok sacma..madem onemli bir konu senin icin , konusunu acmak istiyorsun neden mesajla sordun? bu kadar mj yol yordam bilmiyorsun? boyle onemli konular (bence onemsiz ve ben asla karsimdaki erkege bu bilgiyi vermem çünkü canim geçmişim ♡ daha erken hayatima girseymis agac kavugunda onu mu bekleyecektim gencligimin en elastik caglarinda) yuzyuze konuşulur. "sana itiraf etmem gereken bir sey var" denmez, konu konuyu acar (ya da senin tarafindan konu dolandirilip oraya getirilir) sen bu bilgiyi dünyanın en dogal seyi gibi sohbet arasinda yedirirsin. sonrasi onda olur. bilgi senden cikmis olur. devam etse de bilerek devam eder.
boyle buyutmenin, dram haline getirmenin bir geregi yok
Mesajla söylemek aşırı aşırı hata zaten

Hocalar bile pismansaniz tövbe edin, kimseye bahsetmeyin diyor. Bizim kizlar hala adam öldürmüs gibi kendini ezikleyip duruyor. Bu adam sizi simdi biraksa sizi oldugunuz gibi degil, kafasindaki cizdigi profili sevecekti. Kendinizi asla ezdirmeyin ve pesinden kosmayin. Evlenene kadar herkesin secmeye hakki var. Demek ki ikiniz de birbirinize dogru insan degilsiniz o zaman

Kararlarimizin, hatalarimizin, dogrularimizin sonunda bugun oldugumuz insaniz. Kendinizi tanimadan cinsel iliski veya baska bir adimi atmayin diye bosuna yirtinmiyor büyükler, bakın iliskiye giren tu kakadir demiyorum, ama pisman oldum diyecek biriyseniz kendinizi bilip yapmamaliydiniz.

Ayrica siz hata olarak gordugunuz icin soyluyorum, kendi hatalariniz yuzunden kendinizi bu kadar ezerseniz, karsi tarafta tepenizde boyle horon teper iste.

Bence iliskiniz bitmis ve iyi olmus, size deger veren birini hakediyorsunuz. Cinsel iliski yasadim diye de kendinizi hor gormekten vazgecin.

Erkek arkadasinizin bakir olduğuna da asla inanmadim.

Son düzenleme:
Elbette inanç ve hesap anlamında adam merci değil ve aslında söylenmemeli yani madem pişman olup tövbe ettin başkasını ilgilendiren bir şey yok. Keşke söylemeseymiş konu sahibi. Ama adamın da kendi başından ilişki geçmediyse ve kendisi gibi birini istiyorsa bilmeye hakkı yok mu sizce? Ya da öğrenince ilişkiyi bitirmeye ?
Adamın başından ilişki geçmediyse, kendi gibi birini istiyorsa ve SORDUYSA, evet bilmeye hakkı var ve ayrılmaya da hakkı var. Ama bu durumda konu sahibi evet başımdan böyle bir şey geçti, ama bu seni alakadar etmwz, bu benim özelim ve kendi iç muhasebem, seni alakadar etmez, beğenmiyorsan kapı orada diyip en ufak bir eziklik göstermemelydi.
Ama durum bu değil. Ay sana bir şey itiraf etmem lazııım diye başlayan bi konuşma zaten işi direkt günah çıkartmaya dökmüş.

hiç böyle bi tepki vericeğini düşünmüyordum hazmedemiyor o yüzden yazmadı galiba diyorum ama bana saygısızlık yapıyor şu an
Gelen tepkiye neden şaşırdınız ki, ben de onu anlayamadım.
Böyle bir tepki vermesi için elinizden geleni yapmışsınız halbuki.
Bir ayaklarına kapanıp af dilemediğiniz kalmış yani.

hepinize merhabalar.. 2 aydır çıktığım biri var ve gerçekten çok seviyorum hayalimdeki gibi biri hem tip hem karakter hem aile yaşantısı o kadar beyefendi biri ki ve eskiden sürekli aynı yerlerde bulunmuşuz kader gsliba şimdi karşılaştık çok ortsk yönümüz var
gelelim konuya... biz hiç cinsellik konuşmadık bu benim çok hoşuma gidiyodu çünkü amacı bu değil demek ki gerçekten seviyor diyordum ama ben edki ilişkimde ilişkiye girdim pişmanım yapmamam gerekiyordu biliyorum çok pişman olmuştum yaptıktan sonra ama ona dair hiçbiz iz yok bende
dün gece dayanamadım söyledim çünkü içim içimi yiyordu bana dedi ki gözümde bir profile sahipsin öyle kal ben de ilişkiye girdiğimi söyledim pişman olduğumu söyledim ve bana bir daha dönmedi şu an işte çalışıypr iki eli kanda olsa bile günaydın derdi hiçbir şey yazmadı aramalarıma dönmedi ve öne çıkanlarımızı kaldırmış
anlamıyorum ayrılacak mı nasıl tepki vermem gerek kendimi çok kötü hissediyorum
Niye söyledin hadi söyledin niye pişmanım şu bu diyorsun adamın eline zorla seni ezme fırsatı veriyosun

Karşınızdaki insana kendinizi nasıl tanıttınız nasıl bir izlenim verdiniz ki “gözümde bir profile sahipsin “ dedi ben bu cümleden şunu anlarım hani çok böyle dindar hiç bir şeyde gözü olmayan kız profilleri vardır genelde o insanlar için bu tabirler kullanılır senden beklemezdim nasıl olabilir falan gibi gibi cümleler
Her neyse …
Karşınızdaki insanı tanıyabilmek için 2 ay çok yetersiz ki karşınızdaki insan böyle şeylere takılabilecek biri gibi duruyor hareketlerine bakılarak …
Bu saatten sonra cevap vermezse zaten niyetini belli eder
Sizde bence böyle durumlardan rahatsız olmayacak insanlarla tanışın ve geçmişinizi anlatmak zorunda kalmayın .

Yani siz bir ilişki yaşamışsiniz pişman veya değil farketmez geçmiş gitmiş..Yeni sevgiliye konu nasıl açıldı bilmiyorum ama bunu söylemeniz yanlış..Hani bu konular hakkındaki fikrini beyan eden bir konuşma olduysa söylemeden bizim uyusmayacagimiz konular var deyip yol verirdiniz..Ama zaten bu konuda açık olan erkek azdır sanıyorum..Şunu da anlamıyorum çoğunluk erkekler istedikleri kızlarla birliktelik yaşar iş evlenmeye gelince bakir kız arar..Zaten bana göre 2 aylık ilişki bu konuların konuşulması açısından erken gibi..

Yalnız burada esas sıkıntı sizin kendi geçmişinizi hor görmeniz.
Bunu yapmayı bırakın o zaman istemissiniz ve yaşanmış bitmiş.
Sizin bedeniniz sizin kararınız.
Pişman olduysaniz da bu sizi ilgilendirir kimseye pişmanım diye aciklama bile yapmanıza gerek yok.
Kaldı ki itiraf eder gibi açıklama yapmaya hiç hiç gerek yok.

hepinize merhabalar.. 2 aydır çıktığım biri var ve gerçekten çok seviyorum hayalimdeki gibi biri hem tip hem karakter hem aile yaşantısı o kadar beyefendi biri ki ve eskiden sürekli aynı yerlerde bulunmuşuz kader gsliba şimdi karşılaştık çok ortsk yönümüz var
gelelim konuya... biz hiç cinsellik konuşmadık bu benim çok hoşuma gidiyodu çünkü amacı bu değil demek ki gerçekten seviyor diyordum ama ben edki ilişkimde ilişkiye girdim pişmanım yapmamam gerekiyordu biliyorum çok pişman olmuştum yaptıktan sonra ama ona dair hiçbiz iz yok bende
dün gece dayanamadım söyledim çünkü içim içimi yiyordu bana dedi ki gözümde bir profile sahipsin öyle kal ben de ilişkiye girdiğimi söyledim pişman olduğumu söyledim ve bana bir daha dönmedi şu an işte çalışıypr iki eli kanda olsa bile günaydın derdi hiçbir şey yazmadı aramalarıma dönmedi ve öne çıkanlarımızı kaldırmış
anlamıyorum ayrılacak mı nasıl tepki vermem gerek kendimi çok kötü hissediyorum
Siz onun hayallerindeki kadın değilsiniz ama o da sizin gözünüzde büyüttüğünüz kadar yok. Bi damla kan görecek sevip ısındığı, idealize ettiği birinden kolay vazgeçebilen adamdan korkun, evlilik uzun bir yol, yıllar geçecek ve bizden çok şey götürecek geçerken, neler görecek yaşayacağız, yıpranacağız, beynimizin kimyası değişecek, fikirlerimiz aynı kalmayacak. Şimdi kan şartıyla yanınızda duran adam yarın başka bir şeyin yokluğunda size kolaylıkla sırtını dönecektir.

söylemenizi ben haklı buldum. ama bunu “çok kötü bir sey yaptım pişmanım ühühü” diye ezikmiş gibi değil de “ben gecmisimdeki ilişkimde yakınlaşma yasadım.. bu benim gecmisim ama senin de bilmen gerekir diye düsündüm” deseydin. yani böyle bir tavırla dünya barışını sağladığınızı bile söyleseniz erkekler sizi suçlu görmek, kendini üstün hissetmek için geberiyor zaten. fırsat vermissiniz. sevgilinize yazmanız için çok güzel bir cevap verirdim de küfür edemem burda banlanırım jfkdkd

Şimdi bir mesaj çakın.
“ Çok sessiz kaldın muhtemelen cinsel hayatın kötü ve performansının kıyaslanmasını istemiyorsun. Ben yine de bekaretin bir suç olmamasını bilerek boş bulunup kendimi açıkladım, yapmamam gerekiyordu muhtemelen kendini performans sebebi ile kötü hissettin üzgünüm.. umarım yıl 2024 bunu anlamayacak bir kadın hayatına girer sevgiler “ yazın gönderin hemen.

Kimseye bekaret borcun yokki suçluymuş gibi hesap veriyorsun? Ben bu kafayı anlayamıyorum erkekler kadınlara geçmişinin hesabını veriyor mu da kadınlar olarak biz birşeyleri açıklamak zorunda kalıyoruz? Söylemek zorunda değilsin hele hele seni bu toplum zor durumda bırakacaksa operasyon gibi şeyler de olabilirsin.
İnançlıysanda bir tek allaha hesap vereceksinveya tövbe edeceksin gelecekteki kocana değil.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X