eski cinsel ilişki ve yeni sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hiç böyle bi tepki vericeğini düşünmüyordum hazmedemiyor o yüzden yazmadı galiba diyorum ama bana saygısızlık yapıyor şu an
Canım ama siz de kendinize biraz saygısızlık / haksızlık yapıyorsunuz. Yani bir ilişki yaşamasısınız bundan pişman olmanıza gerek yok ama pişman da olmuş olabilirsiniz. Pişman olmuşsanız da bu durumu kendi içinizde çözmeden yeni bir sevgili edinmeyin ya da edindiniz yine bunu kendi içinizde çözmeden büyük bir kusur ya da felaketmiş gibi karşı tarafa sunmayın. Yani ne yapacak o mu çözecek? Diyelim geleneksel düşünen biri, tutup "benim için önemli değil" dese de tepenize bindirmiş oluyorsunuz böyle kendinizi kusurlu göstermekle.

Canım ama siz de kendinize biraz saygısızlık / haksızlık yapıyorsunuz. Yani bir ilişki yaşamasısınız bundan pişman olmanıza gerek yok ama pişman da olmuş olabilirsiniz. Pişman olmuşsanız da bu durumu kendi içinizde çözmeden yeni bir sevgili edinmeyin ya da edindiniz yine bunu kendi içinizde çözmeden büyük bir kusur ya da felaketmiş gibi karşı tarafa sunmayın. Yani ne yapacak o mu çözecek? Diyelim geleneksel düşünen biri, tutup "benim için önemli değil" dese de tepenize bindirmiş oluyorsunuz böyle kendinizi kusurlu göstermekle.
eskiye dair unutamamazlık yok sadece söylemek istedim ilerde daha büyük sorun yaratır diye söyledim çünkü gerçekten çok sevdim çok uyumluyuz bu yüzden bitirmesi bana çok koyar ve kendimi çok kötü hissederim
ve hala da mesajlarıma dönmedi

2 aydır cinsellik konusu acmadigina göre belkide evlenmeden yaşamak istemiyordur. Kendi gibi birini istemeside en doğal hakkı. Erkekler yaşamadıysa daha çok dikkat eder böyle şeylere.

eskiye dair unutamamazlık yok sadece söylemek istedim ilerde daha büyük sorun yaratır diye söyledim çünkü gerçekten çok sevdim çok uyumluyuz bu yüzden bitirmesi bana çok koyar ve kendimi çok kötü hissederim
ve hala da mesajlarıma dönmedi
tabi şimdi orada olup sizi görmediğim için sizin ona bunu nasıl naklettiğinizi bilemiyorum. Elbette kişi evleneceği insandan bunu gizlemek amacıyla saklamamalı ama seninle artık çok yakınız sana anlatayım istedim böyle böyle diye mi anlattınız yoksa ne bileyim yüz kızartıcı suç itiraf eder gibi benim başımdan böyle bir şey geçti çok pişmanım hüü diye mi anlattınız. Yani nasıl aktardığınız da bence önemli, ne için önemli? sizin için önemli, siz öncelikle kendinizle de yaşadıklarınızla da barışık olmalısınız, olumsuz şeyler bile olsa. Ha o cevap vermiyor mu? Ne hali varsa görsün o zaman ne diyim. Siz bunları bunları yaşadınız diye sizi istemiyor mu? İstemeyebilir, keyfi bilir o zaman güle güle.

anladığım kadarıyla onun için cinsellik evlendikten sonra yaşanılması gereken bir şey.
sanırım hayal kırıklığı yaşamış , ve kendisi evlenmeden önce cinsellik yaşamadıysa / yaşamayı doğru bulmuyorsa bu şekilde tepki verip , kendi gibi birini istemi çok normal ve kendi tercihidir

hepinize merhabalar.. 2 aydır çıktığım biri var ve gerçekten çok seviyorum hayalimdeki gibi biri hem tip hem karakter hem aile yaşantısı o kadar beyefendi biri ki ve eskiden sürekli aynı yerlerde bulunmuşuz kader gsliba şimdi karşılaştık çok ortsk yönümüz var
gelelim konuya... biz hiç cinsellik konuşmadık bu benim çok hoşuma gidiyodu çünkü amacı bu değil demek ki gerçekten seviyor diyordum ama ben edki ilişkimde ilişkiye girdim pişmanım yapmamam gerekiyordu biliyorum çok pişman olmuştum yaptıktan sonra ama ona dair hiçbiz iz yok bende
dün gece dayanamadım söyledim çünkü içim içimi yiyordu bana dedi ki gözümde bir profile sahipsin öyle kal ben de ilişkiye girdiğimi söyledim pişman olduğumu söyledim ve bana bir daha dönmedi şu an işte çalışıypr iki eli kanda olsa bile günaydın derdi hiçbir şey yazmadı aramalarıma dönmedi ve öne çıkanlarımızı kaldırmış
anlamıyorum ayrılacak mı nasıl tepki vermem gerek kendimi çok kötü hissediyorum
kendini kötü hissetme. bunu yaşayabilirsin zamanında öyle istemişsin ve olmus sanki dünyanın en kötü şeyini yapmıssın gibi davranamaz sana. tüm yasadıklarınla sen bir insansın. bunu bil ve öyle davran pişman olacagın gecmısını affettirmek zorunda olacagın bır durum söz konusu değil. kendisi yasamadıgı için ya da hiç cinsel ilişki yasamayan bırıyle bırlıkte olmak ısteyebilir bu onun tercıhı ama bunu sana duzgunce ifade etmeliydi

Yoo kendisi yapmadıysa ve öyle bir insanla olmak istiyorsa burada bir yanlış yapmamış bence. şahsen benim de ilk ilişkim eşimle oldu, eşimin daha önceden ilişkisi olsaydı(cinsel anlamda) ben istemezdim çünkü bu benim için bir kriter.
Bundan nasıl emin oldunuz?

Kendisi bir şey yasamadiysa ve yaşamayan biri istiyorsa elbette dert edinir bunu.Ama ben hiçbir erkeğin evlenmeden ilişki yaşamadığına inanmam.Olmadi diyorsa da büyük ihtimalle yalan söylüyordur.
Hala dini/ya da başka türlü hassasiyetleri olan insanlar var ama. Neye dayanarak böyle genellediniz, üstelik yok diyorsa yalancıdır diyorsunuz

Aman birak be.

O zaman boşanan kadınları kimse almasın bu bakış açısına göre.
Gözünde neymişsin ki, ellenmemiş meryem ana mı istiyor.

Bunların bi de kadin versiyonları var boşanan kadınlara yada ilişki yaşamış kadınlara çocuklu asla kadına denk olmayan erkek bulup aha sana kısmet derler…

Maaşallah tam hayalindeki gibiymiş… duyduğu gibi adam uçmuş…

tabi şimdi orada olup sizi görmediğim için sizin ona bunu nasıl naklettiğinizi bilemiyorum. Elbette kişi evleneceği insandan bunu gizlemek amacıyla saklamamalı ama seninle artık çok yakınız sana anlatayım istedim böyle böyle diye mi anlattınız yoksa ne bileyim yüz kızartıcı suç itiraf eder gibi benim başımdan böyle bir şey geçti çok pişmanım hüü diye mi anlattınız. Yani nasıl aktardığınız da bence önemli, ne için önemli? sizin için önemli, siz öncelikle kendinizle de yaşadıklarınızla da barışık olmalısınız, olumsuz şeyler bile olsa. Ha o cevap vermiyor mu? Ne hali varsa görsün o zaman ne diyim. Siz bunları bunları yaşadınız diye sizi istemiyor mu? İstemeyebilir, keyfi bilir o zaman güle güle.
arada açılır gbi oluyordu konu bende söylemek istiyodum çğnkü bana göre önceden bilinmesi gereken şey bu içim içimi yiyor kendimi sana karşı kötü hissediyorum söylemediğim için dedim
o da geçmişinde iyi ya da kötü yaşadığın şeyi bilmek istemiyorum gözümdeki gibi kalmanı istiyorum dedi sonradan kendi sorddu ama birliktelik mi yaşadın diye sonra bende kendimi açıkladım bakmadı

hepinize merhabalar.. 2 aydır çıktığım biri var ve gerçekten çok seviyorum hayalimdeki gibi biri hem tip hem karakter hem aile yaşantısı o kadar beyefendi biri ki ve eskiden sürekli aynı yerlerde bulunmuşuz kader gsliba şimdi karşılaştık çok ortsk yönümüz var
gelelim konuya... biz hiç cinsellik konuşmadık bu benim çok hoşuma gidiyodu çünkü amacı bu değil demek ki gerçekten seviyor diyordum ama ben edki ilişkimde ilişkiye girdim pişmanım yapmamam gerekiyordu biliyorum çok pişman olmuştum yaptıktan sonra ama ona dair hiçbiz iz yok bende
dün gece dayanamadım söyledim çünkü içim içimi yiyordu bana dedi ki gözümde bir profile sahipsin öyle kal ben de ilişkiye girdiğimi söyledim pişman olduğumu söyledim ve bana bir daha dönmedi şu an işte çalışıypr iki eli kanda olsa bile günaydın derdi hiçbir şey yazmadı aramalarıma dönmedi ve öne çıkanlarımızı kaldırmış
Sizin soyleyis tarziniz yanlis bence. Ondan once yasadiginiz onu ilgilendirmez. Siz acik davranip bu konuda bilgilendirmissiniz bence iyi de yapmissiniz fakat siz kendinizi eksilmis yanlis bisey yapmis gb bahsetmissiniz. Halbuki onceki iliskimde yasadim bilgin olsun deseydiniz kendinizden emin bi sekilde yani ben bunu sana soyluyorum ama bilgin olsun diye seni ilgilendirdigi ivin degil, gb bir tavir alsaydiniz o da tepkisini dusunerek verirdi.

Hala dini/ya da başka türlü hassasiyetleri olan insanlar var ama. Neye dayanarak böyle genellediniz, üstelik yok diyorsa yalancıdır diyorsunuz
evet çok muhafazakar değil ama dine bağlı bi insan gerçekten hayalimdeki gibi biriydi işte kaybetmekten korkuyorum

evet çok muhafazakar değil ama dine bağlı bi insan gerçekten hayalimdeki gibi biriydi işte kaybetmekten korkuyorum
Keşke durduk yere mesajda böyle bi konuya girmeseydin. Ama olan olmuş artık, seni gerçekten istiyorsa konuyu kapatıp devam eder, yok bu onun için bi kriterse de insan gibi görüşmek istemediğini bildirmesi gerekir sana. Böyle kaçak göçek hareket etmesi hoş değil. Yalvarma asla korkup saçma sapan mesajlar atma. Konuşma durumunuz olursa böyle bir durum oldu ama geçmişte kaldı diye bitir konuyu, ezmesine izin verme bu Allah’la senin aranda.

Sevişti isen seviştin, ezik hissedersen ezikler seni yapacak bir şey yok.

arada açılır gbi oluyordu konu bende söylemek istiyodum çğnkü bana göre önceden bilinmesi gereken şey bu içim içimi yiyor kendimi sana karşı kötü hissediyorum söylemediğim için dedim
o da geçmişinde iyi ya da kötü yaşadığın şeyi bilmek istemiyorum gözümdeki gibi kalmanı istiyorum dedi sonradan kendi sorddu ama birliktelik mi yaşadın diye sonra bende kendimi açıkladım bakmadı
Adam seni darlamamış ki kendin kaşınmışsın ya. Baya günah çıkarmışsın kendince. Neyse sonraki ilişkin için ders olmuştur sana, kimseyi ilgilendirmiyor, hele ki sormayan adama kaşınıp kendi kendine anlatmana hiç gerek yok yani

Adam seni darlamamış ki kendin kaşınmışsın ya. Baya günah çıkarmışsın kendince. Neyse sonraki ilişkin için ders olmuştur sana, kimseyi ilgilendirmiyor, hele ki sormayan adama kaşınıp kendi kendine anlatmana hiç gerek yok yani
evet keşke söylemeseydim ama illa bi gün öğrenicekti o zaman ya daha kötü olursa diye düşündüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X