eski cinsel ilişki ve yeni sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hala dini/ya da başka türlü hassasiyetleri olan insanlar var ama. Neye dayanarak böyle genellediniz, üstelik yok diyorsa yalancıdır diyorsunuz
Ya aslında genelleme yanlış oldu gibi doğru."Gercek" anlamda dinî hassasiyeti olan insanlar da vardir elbet ve buna dikkat eden de..Ve bunlar bir grup gibidir,bir cemiyet.Evliligi de yine kendi cemiyetlerinden, flört etmeden yaparlar.Yani kafamdaki profili az çok anlatmaya calistim.Bunun yani sıra bir erkeğin bu kadar temiz ve masum kalabilecegini de aklım pek almıyor..Benim için onlar çok başka bir boyutmuş gibi,gerçek değilmiş gibi.. Bu zamanda sayıları da 10 parmağı geçmez sanki.Ben yine de inanamıyorum

o öyle temiz biriydi işte hem geçmişi hem kendisi bunu duyunca hayal kırıklığına uğradı inşallah ayrılmayız

hala dönmedi ne düşünmem gerekiyor bilmiyorum

Mutluluğa bir türlü odaklanamamaktan oluyor bunlar..

Neden söylediniz ki? Önünüze gelene hep böyle anlatacak mısınız?

Mutluluğa bir türlü odaklanamamaktan oluyor bunlar..

Neden söylediniz ki? Önünüze gelene hep böyle anlatacak mısınız?
daha önce birine böyle yakın hissetmemiştim kendimi hayatımı byle bi insanla geçirmek istediğimi anladım ve bilmesinde hakkı var sonradan öğrenirse daha kötü olur diye dşündüm

Yani şahsen sormadan söylemeniz garip olmuş bence. Hani ilişkiniz ilerler kendi sorar söylersiniz,ki söylemek ya da eski ilişkinizden bahsetmek zorunda da değilsiniz. Kendisinden önceki ilişki kimseyi ilgilendirmemeli bence, yeni ilişkide eski sevgiliden bahsetmek zaten başlı başına garip gelir bana hep yani neden bahsedilsin amaç ne ki

çünkü sonradan öğrenicekti o zaman daha büyük şeyler olmasından korktum

Ben olsam o sorana kadar hiç bahsetmezdim, sorarsa evet cinsellik yaşadım neden sordun diye sorardım. Siz onun karşısında kendinizi ezmişsiniz zafen pişmanım diyerek. Yaşadıklarınızın arkasında durun pişman olsanız bile bunu söylemeyin. Haa utanç verici bi ilişki olur, hani burada denk geliyoruz sıkça evet pişman olursunuz ama bu normal bi şey. Lütfen kendi değerinizi kendiniz düşürmeyin.

Yok ya öyle bi topluluk gibi de değil. eşimle ben üniversitede sevgili olduk 3 yıl sevgililik dönemimiz oldu evlilik öncesi ama en max el ele tutuşup yanaktan öpmüşüzdür orta halli insanlar da mevcut yani keskin sınırlar yok bence böyle konularda. Çok dikkat eden ve direkt evlenen insanlar var, bizim gibi orta halli lise aşkı gibi takılmalar var (), bi de ilişki anlamında herhangi bi hassasiyeti olmayıp ona göre ilişkisi olanlar var. Herkes dilediği gibi yaşamakta özgür ama her çeşit insan var yani, genellememek lazım onu demek istiyorum

Ne gibi büyük şey? Farkında mısınız yaşadığınız normal bir ilişkiden sanki yüz kızartıcı bir suçmuş gibi bahsediyorsunuz.
atıyorum 2 sene sonra inşallah birlikte olursak öğrendi diyelim bu sefer ikimiz de daha çok zarar alırız diye düşündüm
diğerine gelicek olursam yapmamam gerektiğini biliyordum evlenmeden önce bunu aşk sevgi sanıp hislerime yenik düştüm

şu an ki sevgilimde böyle işte efendi sınırlarını bilen böyle birini kaybetmekten korkuyorum

Ayrılmış bile. Yaşadığınız geçmiş için kimseden özür dilemeyin. Yaşadınız doğru ya da yanlış siz yaşadınız ona uygun değilse ayrılir ki o da ayrılmış.

Nikahsız ilişki yaşamayan erkekler var ama. Gerçekten inancı olan biri için zina en büyük günahlardan biri zaten. Hatta kadınlarla göz teması kurmayan, mecbur kalmadıkça konuşmayan erkeklerde var. Grup yada cemiyet olmasına gerek yok, adam inancında samimiyse başka türlü davranamaz zaten.

Zaten buna çok önem veren biri iki sene beklemez kendisi sorar, velev ki iki sene sonra öğrendi, evet yaşadım demek zor değil kendinizi ezdirmeyin. Aşk sanmışsınız heyecan ws adı ne olursa olsun bir ilişki yaşanmış ve bitmiş bu çok normal. Yani bunu bu kadar dramatize etmeyin.
Demek istediğim şu, siz bile bu kadar hata olarak bakarsanız birlikte olduğunuz kişi size hiç saygı duymaz. Bunu dillendirmeyin ama pişmanlık olarakta bahsetmeyin.

Ama siz daha küçük yaşlarda tanışmışsınız.Böyle olabilir tabi,yani bu durumlarda ,sadakatle beraber,kişiler birbirlerinin "ilkleri" olabilir.Ahh böylesini bulmak da büyük şanstır aslında ve bence çok romantik Düşününce çok güzel bir şey...

evet sizde haklısınız ben sadece samimiyetimle dürüst olarak açıklamak istedim umarım ayrılmayız

canınızı sıkmayın. elbette gizlemeyin hayatınızda ciddi düşündüğünüz bir insandan bunu. Keşke "kendimi sana karşı kötü hissediyorum" demek yerine "kendimi sana yakın hissettiğim için anlatmak istiyorum" deseydiniz. Ama dediğim gibi canınızı sıkmayın. O da şimdi kafasındaki profili revize ediyordur belki de :) Onun sorunu. Eğer bu yüzden sizden ayrılacaksa bırak gitsin yani ama siz hiçbir şekilde kendinizi eksikli hissetmeyin hissettirmeyin de. Ben sizi düşünüyorum eğer geçmişte yaşadığınız şey ya da bunu yaşamamış olmak sizde travma yaratıysa veya olumsuz hisler hissetmenize sebep oluyorsa kendinizle ilgili o zaman bir psikologla görüşebilirsiniz. Ama ne olursa olsun kendinizi suçlamayın.

evet tramva oldu bende eski ilişkim her anlamda ucuz kurtuldum kendi kendimi iyileştirdim bi daha biri beni böylw olduğum için kabul etmez ya da sevmez diye düşündüm galiba aklıma gelen başıma geliuor yazarsa öğrenicez ne olduğunu
ona tekrardan yazdım kendime açıklaması en zor konuyu sana dürüst bi şekilde yalan söylemeden açıkladım diye yine dönmedi
bu da beni çok tetikliyor arıyorum mesaj atıyorum geri dönüş yok kötü bir haldeyim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…