eski beraber oldugum kişi&çok yakın arkadaş

Bazı şeyleri yalnızca ergenlerin veya üniversite çağındaki insanların üstüne atmaktan vazgeçince belki bu tür durumlar karşısında bu kadar şaşırmayız.
Bir hareket sonucu "yaş kaç, ergen misin" diye sordukça her saçma hareket 15-20 yaş aralığına bağlanıyor.
Cinsellik için bir kadını 30 yaşındaki adam da kullanır (yaşlı değil sonuçta neden kullanmasın) karakter meselesi çünkü 40 yaşındaki adama da kullanır.

Bazı şeyler yaşla ilgili değil karakterli ilgili. 70 yaşındaki adamlar bile ç.künün derdine düşüp dolandırılıyor. Yapamayacakları şey kalmıyor yani cinsellik için.

Ayrıca siz hiç karışmayın artık, arkadaşınız ayıp etmiş. Arkadaşlıktan da silin, adamla az bir beraberlik süreniz olmuş ama cinsellik paylaşımı yaşanmış sanırım. Arkadaşınız ya gelip size bunu soracaktı öğrenecekti o şekilde karar verecekti ya da belki adamdan öğrendi bile. Aralarında dedikodunuz dönüyor bile olabilir.

Hayatınızdan tamamen silin bu kişiliksizleri

arkadaşınız sizi gözden çıkarmış, zaten bu noktadan sonra muhatap olmanın manası yok. tamamen hayatınızdan çıkarın ikisini de.

Arkadasin arkadas degilmis. Kizla kontagi kes, birak ne halleri varsa görsünler. Zaten bu saatten sonra arkadas kalamazsiniz bence

seni korumam derken yaşadıklarımızı çevreye anlatmaktan bahsediyor. Ailem aslında ima ettiği
Siz niye korkup, sindiniz ? Arkadaşınıza da söyleseydiniz; "yeni hedef olarak seni seçtiği için beni yaşadıklarımızı aileme söylemekle tehdit ediyor bu adam(!), senin de haberin olsun" deseydiniz.

en son dedi diye inanmıyorum dedim ya. Başta dese ben ciddi bir sey istemiyorum falan saygı bile duyardım. Adama zaten bir hissim kalmadı bence karakterli adam her kadına düzgün davranır aradan seçip nabza göre şerbet vermez
Sonu başı fark etmez adam demiş cinsellik için senleydim diye. Öyle diyorsa öyledir. İnsan inanmak istemiyor,kabullenmek çok zor ama malesef durum bu. Yapıyorlar yani bunu. Yaş fark etmiyor bunlarda.

Siz niye korkup, sindiniz ? Arkadaşınıza da söyleseydiniz; "yeni hedef olarak seni seçtiği için beni yaşadıklarımızı aileme söylemekle tehdit ediyor bu adam(!), senin de haberin olsun" deseydiniz.
En yakın arkadaşım dediğim insan eski flörtüm ya da sevgilimle birlikte olabiliyorsa neden uyarıpta böyle bir riski göze alayım ki? En güzeli ikisiylede bir daha görüşmemek.

haklısınız. Adam öyle bir manipüle ettiki herkes özgürmüs
ben niye bu duruma canımı sıkmısım. baska kadın mı kalmadı diyecektim zor tuttum.
Sizin de ikisinin birlikte olduğunu öğrendikten sonra adama hesap sormanız saçma ama. Adam zaten karaktersizin tekiymiş. Bırakın ikisi ne hali varsa görsün. Zorla dertsiz başınıza dert açacaksınız yani.

Son düzenleme:
En yakın arkadaşım dediğim insan eski flörtüm ya da sevgilimle birlikte olabiliyorsa neden uyarıpta böyle bir riski göze alayım ki? En güzeli ikisiylede bir daha görüşmemek.
Adam yaşadıklarını hem ailesine hem de çevresine anlatmakla tehdit ediyor muhtemelen. Tehdit unsurunu devre dışı bırakabilmesi için önerdim. Bundan sonra zaten arkadaşıyla aralarında konuşacak bir şey kalmamış.

Adam yaşadıklarını hem ailesine hem de çevresine anlatmakla tehdit ediyor muhtemelen. Tehdit unsurunu devre dışı bırakabilmesi için önerdim. Bundan sonra zaten arkadaşıyla aralarında konuşacak bir şey kalmamış.
Benim anladığım konu sahibi, eski sevgilisiyle yakın arkadaşının birlikte oluğunu öğrenince adamdan hesap soruyor,adam da bunun üstüne üstü kapalı konu sahibini tehdit ediyor. Adamın derdi zaten konu sahibinin,arkadaşına olanları anlatması. Adamdan hesap sormasa hiç bir olay yok ortada.

Benim anladığım konu sahibi, eski sevgilisiyle yakın arkadaşının birlikte oluğunu öğrenince adamdan hesap soruyor,adam da bunun üstüne üstü kapalı konu sahibini tehdit ediyor. Adamın derdi zaten konu sahibinin,arkadaşına olanları anlatması. Adamdan hesap sormasa hiç bir olay yok ortada.
Kızın ailesine ve çevresine anlatmakla da tehdit ediyormuş yalnız. Konu sahibi bu adamla yüz yüze mi görüştü; mesajları niye sildi, anlam veremedim.

Tehditin karşısında susarsan, sadece tehdit edenin eli güçlenir.

Kızın ailesine ve çevresine anlatmakla da tehdit ediyormuş yalnız. Konu sahibi bu adamla yüz yüze mi görüştü; mesajları niye sildi, anlam veremedim.

Tehditin karşısında susarsan, sadece tehdit edenin eli güçlenir.
İşte sevgili olduklarını öğrendikten sonra adama hesap sormuş adamda o yüzden tehdit ediyor. Yoksa adamın zaten umrunda değil. Konu sahibiden ayrılmış,yenisini bulmuş zaten. Ben bu şekilde anladım olayı yanlışsa konu sahibi düzeltir diye düşünüyorum.

İşte sevgili olduklarını öğrendikten sonra adama hesap sormuş adamda o yüzden tehdit ediyor. Yoksa adamın zaten umrunda değil. Konu sahibiden ayrılmış,yenisini bulmuş zaten. Ben bu şekilde anladım olayı yanlışsa konu sahibi düzeltir diye düşünüyorum.
Ne olursa olsun düzgün bir adam, sevgilisiyle arasında yaşananları kimseyle paylaşmaz. Aralarında yaşananları, kadının ailesine ve çevresine söylemekle de tehdit etmez.

bence de. Gelip bana böyle böyle dedi ama senin fikrin önemli arkadasimsin dostumsun bile dese korumaya calisirdim ailemle bozusma riskini alamam

Benim anladığım konu sahibi, eski sevgilisiyle yakın arkadaşının birlikte oluğunu öğrenince adamdan hesap soruyor,adam da bunun üstüne üstü kapalı konu sahibini tehdit ediyor. Adamın derdi zaten konu sahibinin,arkadaşına olanları anlatması. Adamdan hesap sormasa hiç bir olay yok

X