eski beraber oldugum kişi&çok yakın arkadaş

Dedigim gibi yakin arkadasiniz degilmis demek ki
Mesafe koyun bilginiz olmasin sallayin gitsin adam da birsey caktirma der gibi sizi ogutlemis falan tuhaf insanlarmis
evet yalanlarla baslayan iliskiden de ne hayır gelirki.
Yani arkadasim bunun onun basına gelmeyecegini düsünüyor olamaz.
Adamın maasini verdigi kizla bile cinsel anlamda beraberligi olmuş. Bunu sonralarda söyledi bana

Adamla hiç iletişim kurma gerek yok. Tamamen engelle. Yüz yüze geleceğin bir ortamda isen muhattap olma. İşte berabersen profesyonel iş muhabbeti dışında konuşma. Bunlar yoksa zaten adamı yok say. Arkadaşınla da görüşmeyi kes gerek yok.
Ben ne olursa olsun arkadaşımın erkek arkadaşı takıldığı partneri eski nişanlı eski koca seks partneri ne halt olursa olsun görüşülmesini etik bulmuyorum
Haklısınız yani arkadasımla da ortak ilgi alanımız coktu ondan yakın arkadastık aynı erkegin de bunlara dahil olacagini tahmin edemedim😀

en son dedi diye inanmıyorum dedim ya. Başta dese ben ciddi bir sey istemiyorum falan saygı bile duyardım. Adama zaten bir hissim kalmadı bence karakterli adam her kadına düzgün davranır aradan seçip nabza göre şerbet vermez
Çoğu erkek iliskinin basinda seviyorum, aşığım, sen farklısın der. Kim direk " slm, nbr ben cinsellik için takiliyorum " der ki ?

Adamla flört etmişsiniz sonrasından size ne diyen arkadaşlara benden koca ŞOK…
Mesele adamın yaptığı değil yakın arkadaşın yaptığı YAKIN arkadaş…
Modern mi olduk biz vay halimize…

İkisini de hayatından çıkardın umuyorum, hanımefendi aşmışsındır diye düşünmüş bir de bak bak…

Çok yakın olduğum arkadaşım isterse 1 gün flört edeyim o adamla takılmaz yani. İkisiyle de görüşmeyin iletişimi kesin ne halleri varsa görsünler.
haklısınız. Adam öyle bir manipüle ettiki herkes özgürmüs
ben niye bu duruma canımı sıkmısım. baska kadın mı kalmadı diyecektim zor tuttum.

Adamla flört etmişsiniz sonrasından size ne diyen arkadaşlara benden koca ŞOK…
Mesele adamın yaptığı değil yakın arkadaşın yaptığı YAKIN arkadaş…
Modern mi olduk biz vay halimize…

İkisini de hayatından çıkardın umuyorum, hanımefendi aşmışsındır diye düşünmüş bir de bak bak…
özür dilemiyor bile zaten “aşmışım”😀
Sıradan arkadasım olsa yine üzülmem ya yillardir beraberiz hep.
Kocasını arkadaslarıyla tanıstırmayan kadınlara dönüsmek istemiyorum ama bir miktar hak vermeye basladım. Yapacaksa yine yapar tabiki de cevreden olunca daha can sıkıcı bence. İki taraf da özelimi biliyor , beraber oturup dalga geciyorlrdır artik

Çoğu erkek iliskinin basinda seviyorum, aşığım, sen farklısın der. Kim direk " slm, nbr ben cinsellik için takiliyorum " der
Çoğu erkek iliskinin basinda seviyorum, aşığım, sen farklısın der. Kim direk " slm, nbr ben cinsellik için takiliyorum " der ki ?
Ya işte ben zannettimki artik bu yaşta da bunu yapmazsın. Hani davranısından belli olur ya romantik yemeklere cikarip , her gün arayip sorunca basitce takilmak istemiyor diye düsünmüstüm.. ama erkekler işte:)

özür dilemiyor bile zaten “aşmışım”😀
Sıradan arkadasım olsa yine üzülmem ya yillardir beraberiz hep.
Kocasını arkadaslarıyla tanıstırmayan kadınlara dönüsmek istemiyorum ama bir miktar hak vermeye basladım. Yapacaksa yine yapar tabiki de cevreden olunca daha can sıkıcı bence. İki taraf da özelimi biliyor , beraber oturup dalga geciyorlrdır artik

Sen dalga geçilecek bir durumda değilsin, utanmaları gereken onlar. Özellikle arkadaşın. Millette bu ilişkiyi duyunca onun hakkında neler düşünecek zannediyorsun aynı benim bizim gibi düşünecek, artık onun yanına kocasını sevgilisini yaklaştırmaz kimse…

Sen yoluna bak hayatından çıkar böylelerini.

Sen dalga geçilecek bir durumda değilsin, utanmaları gereken onlar. Özellikle arkadaşın. Millette bu ilişkiyi duyunca onun hakkında neler düşünecek zannediyorsun aynı benim bizim gibi düşünecek, artık onun yanına kocasını sevgilisini yaklaştırmaz kimse…

Sen yoluna bak hayatından çıkar böylelerini.
ah ah sorun su ki bunu bilen tek kisi arkadasimdi zaten. Düsünün en yakınımmıs ki tek o biliyor.
Teşekkür ederim dedikleriniz iyi geldi🌸

Adamı kötü göstermeye calismana gerek yok zatrn yakin arkadasinla olmasi yeterli ahlaki degerlerinin zayif oldugunu fark etmek icin. Adamla muhabbeti derhal kes,yazarsa umrumda degilsin çek. Arkadasinla da mrb mrb. Kendine yavaş yavaş baska cevre olusturmaya basla. Benim arkadas grubumda boyle bir durum yasansa, onlari dislamayi teklif ederdim basbaya. Ortak cevren yasanmisliklari biliyorsa ve hâlâ hepiniz icin 'ortak'sa orada cikar iliskisinden baska sey yoktur. Kendine ici dolu dostluklar kur

yok duygum kalmadı da beni tehdit eden adama ne duygusu🥲
arkadasım bunu bilmiyor ondan hoslandıgımı düsünürken adamla beraber biraz üzgünüm
yani ben tanıştım hatta hala arkadasıma ondan bahsettigim mesajlar duruyor cok yakın arkadaşım sanıyordum
Benim öyle çok kişiyle ilişkim de olmadı tecrübesizim ama 30 yaşındaki adam sırf cinsellik için aşık rollerine girer mi ya? Bunlar ünide kaldı sanıyordum
Eskiden görüşmüş ve bitirmişsiniz
Adam şerefsiz arkadaşın geçmişte hoşlandığını bile bile görüşmüş bundan sonra yapacağın birşey yok
Sen onu söylersen onunda ailene söylemesi gayet normal böyle şeyleri dillendirmeyi normal bulmuyorum ki bu toplumda söylesen erkeklere birşey olmuyor arkadaşın suçu sende bile bulabilir. sen önüne bak ikisinide umursama.

Adam şerefsiz arkadaşın geçmişte hoşlandığını bile bile görüşmüş bundan sonra yapacağın birşey yok
Sen onu söylersen onunda ailene söylemesi gayet normal böyle şeyleri dillendirmeyi normal bulmuyorum ki bu toplumda söylesen erkeklere birşey olmuyor arkadaşın suçu sende bile bulabilir. sen önüne bak ikisinide

sen neden hala daha adamın duygusal durumunu sorguluyorsun ki ?
yok benle cinsellik için mi görüştü yok hoşlanmış mıydı ?
bunların ne önemi var ? yapman gereken şey adamı geride bırakmak, arkadaşla da araya mesafe koymak
arkadaşın zamanında senin o adamla görüştüğünü biliyor sonuçta, değil mi?
ister 1 hafta sürmüş olsun ister sadece cinsellik olsun isterse başka bişey
dünyada adam kalmamış gibi güya yakın arkadaşının eskisiyle olanın adına başka bişey derim ben
güya yakın arkadaşının hayatında tutmadığı kişiye layık görüyorsa kendini
demek ki kendini konumlandırdığı yer belli
bunları sen yakın arkadaş dediğin için söylüyorum
bu kız uzaktan bi arkadaşın olsaydı böyle düşünmezdim.

Sen onu söylersen onunda ailene söylemesi gayet normal böyle şeyleri dillendirmeyi normal bulmuyorum ki bu toplumda söylesen erkeklere birşey olmuyor arkadaşın suçu sende bile bulabilir. sen önüne bak ikisinide umursama.
Gerçekten hep derim erkeklere cok güvenseniz de foto vs atılmamalı…
her şey bitince inanılmaz cirkinlesebiliyorlar. Arkadasım da zaten özür bile dilemedi astigimi düsünmüs😀 kendi kendine düsünmüs. Eski arkadasim ve eski görüstügüm adam diye düzelteyim basligi😅

sen neden hala daha adamın duygusal durumunu sorguluyorsun ki ?
yok benle cinsellik için mi görüştü yok hoşlanmış mıydı ?
bunların ne önemi var ? yapman gereken şey adamı geride bırakmak, arkadaşla da araya mesafe koymak
arkadaşın zamanında senin o adamla görüştüğünü biliyor sonuçta, değil mi?
ister 1 hafta sürmüş olsun ister sadece cinsellik olsun isterse başka bişey
dünyada adam kalmamış gibi güya yakın arkadaşının eskisiyle olanın adına başka bişey derim ben
güya yakın arkadaşının hayatında tutmadığı kişiye layık görüyorsa kendini
demek ki kendini konumlandırdığı yer belli
bunları sen yakın arkadaş dediğin için söylüyorum
bu kız uzaktan bi arkadaşın olsaydı böyle düşünmezdim.
Aslında geride bırakmaya calisiyorum is ortamlarindan, aynı yerde yasamaktan vs cok denk geliyoruz.
Kendimi ikna etmeye calismisim sadece…
Ben eskiden ilk iliskim evlencegim insanla olsun diyen biriydim sonra 1.5 senelik iliskimde yasadım. sonra yine uzun iliskim oldu sonra da bu adam bundan pismanım. Ama acıkcası asla ten uyumunu saglayamadım kimseyle direkt evlenip biriyle bir seyler yasasaydım mutsuz olma ihtimalim yüksekmis.. ama böyle de sanki sürekli cinsellik icin yalan dolan erkekler denk geldi gibi hissediyorum

Eski beraber oldugum adamla cok yakın bir arkadasım su an beraberler. Lisede falan degiliz nerdeyse 30 yaşında insanlarız.
Ama kız cok detay bilmiyor biz birkac ay görüstük adamla. Kız ondan hoslandıgımı biliyordu sadece cünkü düzgün yürütemedik süreci. Önceki ilişkimde aileler tanışıp yürümediği icin bunda önce ben birkac ay emin olup sonra cevreye söylerim diye düsündüm. Ailemin karşısına yine yanlış biri cikarmak istemedim. Arkadaslara da biraz gec söylerim diye düsündüm. Adam da her şeyi cinsellik için yaptığını söyledi bana en sonunda ama inanmıyorum. Mesajlarda benimle
sevgili olmak istemiyor musun tarzı seyler vardı. 9 kez aradıgın zamanlar sırf bundan mıydı dedim.. İyi ki bir gün içtim dedi. Çalıştıgım yerdeki insanlari kıskanıyordu, çok güzel romantik akşam yemeğine de çıktık, konser arıyorduk gitmelik ama şimdi evden başka bir yere gitmedim senle diyor benim aklımla oynuyor. Mesajları zorla sildirdi bunları arkadasıma anlatırsam onun mutluluğuna zarar verirsem o da beni “korumazmış”. Yani aileme kadar duyuracağını ima etti.
Arkadaşıma da kırgınım ama detayları bilmiyor yine de bana gec söyledi aşmışsındır diye düşündüm diyor. Kimseye icimi dökemiyorum buraya yazmak istedim

30 yaşında insanlarsınız 15 yaşında gibi davranmayın.
Arkadaşını hoş olmayan bi hareket yapmış mesafenizi koyun. Diğerinide tersleyip engelleyin muhatap olmayın.
O öyle dedi bu böyle dedi ne gerek var kaosa.

30 yaşında insanlarsınız 15 yaşında gibi davranmayın.
Arkadaşını hoş olmayan bi hareket yapmış mesafenizi koyun. Diğerinide tersleyip engelleyin muhatap olmayın.
O öyle dedi bu böyle dedi ne gerek var kaosa.
ya öyle de işte sanırım konduramadım aynı ortamlardayız mecburen o yüzden gerildim baya bir

X