eski beraber oldugum kişi&çok yakın arkadaş

tinkerbeel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2023
43
8
27
Eski beraber oldugum adamla cok yakın bir arkadasım su an beraberler. Lisede falan degiliz nerdeyse 30 yaşında insanlarız.
Ama kız cok detay bilmiyor biz birkac ay görüstük adamla. Kız ondan hoslandıgımı biliyordu sadece cünkü düzgün yürütemedik süreci. Önceki ilişkimde aileler tanışıp yürümediği icin bunda önce ben birkac ay emin olup sonra cevreye söylerim diye düsündüm. Ailemin karşısına yine yanlış biri cikarmak istemedim. Arkadaslara da biraz gec söylerim diye düsündüm. Adam da her şeyi cinsellik için yaptığını söyledi bana en sonunda ama inanmıyorum. Mesajlarda benimle
sevgili olmak istemiyor musun tarzı seyler vardı. 9 kez aradıgın zamanlar sırf bundan mıydı dedim.. İyi ki bir gün içtim dedi. Çalıştıgım yerdeki insanlari kıskanıyordu, çok güzel romantik akşam yemeğine de çıktık, konser arıyorduk gitmelik ama şimdi evden başka bir yere gitmedim senle diyor benim aklımla oynuyor. Mesajları zorla sildirdi bunları arkadasıma anlatırsam onun mutluluğuna zarar verirsem o da beni “korumazmış”. Yani aileme kadar duyuracağını ima etti.
Arkadaşıma da kırgınım ama detayları bilmiyor yine de bana gec söyledi aşmışsındır diye düşündüm diyor. Kimseye icimi dökemiyorum buraya yazmak istedim

Eski beraber oldugum adamla cok yakın bir arkadasım su an beraberler. Lisede falan degiliz nerdeyse 30 yaşında insanlarız.
Ama kız cok detay bilmiyor biz birkac ay görüstük adamla. Kız ondan hoslandıgımı biliyordu sadece cünkü düzgün yürütemedik süreci. Önceki ilişkimde aileler tanışıp yürümediği icin bunda önce ben birkac ay emin olup sonra cevreye söylerim diye düsündüm. Ailemin karşısına yine yanlış biri cikarmak istemedim. Arkadaslara da biraz gec söylerim diye düsündüm. Adam da her şeyi cinsellik için yaptığını söyledi bana en sonunda ama inanmıyorum. Mesajlarda benimle
sevgili olmak istemiyor musun tarzı seyler vardı. 9 kez aradıgın zamanlar sırf bundan mıydı dedim.. İyi ki bir gün içtim dedi. Çalıştıgım yerdeki insanlari kıskanıyordu, çok güzel romantik akşam yemeğine de çıktık, konser arıyorduk gitmelik ama şimdi evden başka bir yere gitmedim senle diyor benim aklımla oynuyor. Mesajları zorla sildirdi bunları arkadasıma anlatırsam onun mutluluğuna zarar verirsem o da beni “korumazmış”. Yani aileme kadar duyuracağını ima etti.
Arkadaşıma da kırgınım ama detayları bilmiyor yine de bana gec söyledi aşmışsındır diye düşündüm diyor. Kimseye icimi dökemiyorum buraya yazmak istedim
Zamanında bir şeyler yasadigin adama karşı hala duygularin mi var anlamadım?
Adam onunla konuşurken size de mi yazdi yoksa bu dedikleriniz geçmiş zamanda mi kaldı?

Kimsenin tercihine karışma, adamla muhattap olma.
Bildiği halde görüşmeyi iyisi kötüsü ile seçen o.
Sen de işi bozmaya çalışan eski sevgili gibi çıkarsın ortaya bir şey desen.
Arkadaşınla da iletişimi kes bundan sonra hayır gelmez.
30'larda herkes yoluna baksın

O adam da ben senin arkadaşınla şöyle böyle ilişki yaşadım diyecek değil yeni ilişkisinde. Sen de karışma iyilik yapayım derken üstüne sıçrayacak. Aklın kaldı ise adamda geçmiş ola o da ayrı mesele

Zamanında bir şeyler yasadigin adama karşı hala duygularin mi var anlamadım?
Adam onunla konuşurken size de mi yazdi yoksa bu dedikleriniz geçmiş zamanda mi kaldı?
yok duygum kalmadı da beni tehdit eden adama ne duygusu🥲
arkadasım bunu bilmiyor ondan hoslandıgımı düsünürken adamla beraber biraz üzgünüm
yani ben tanıştım hatta hala arkadasıma ondan bahsettigim mesajlar duruyor cok yakın arkadaşım sanıyordum
Benim öyle çok kişiyle ilişkim de olmadı tecrübesizim ama 30 yaşındaki adam sırf cinsellik için aşık rollerine girer mi ya? Bunlar ünide kaldı sanıyordum

Allah Allah yetişkin insanlarsiniz bir kaç ay görüştünüz olmamış bitmiş eeee bundan sonrası sizi bağlamaz ki hanımefendi 30 yaşında bir insan bununla ugrasmamali yoluna hayatına bakmali
Öyle de ben cok yakın arkadasım dedigim insandan duymadım o adamdan duydum yani öyle bir üzüldüm
Bir de acıkcası aileye söylemekle tehdit falan ne bileyim görseniz hepimiz isimizde gücümüzde insanlar gibi duruyoruz ama kalitesiz netflix dizisi gibi olaylar, aileye söyleme tehditleri falan

Sen arkadaşınla birlikte oldu diye tekrar adama mi yazdın ? Kimseye söylememişsin, detay vermemissin şimdi de musallat oluyorsunuz.

arkadasım bunu bilmiyor ondan hoslandıgımı düsünürken adamla beraber biraz üzgünüm
yani ben tanıştım hatta hala arkadasıma ondan bahsettigim mesajlar duruyor cok yakın arkadaşım sanıyordum
Benim öyle çok kişiyle ilişkim de olmadı tecrübesizim ama 30 yaşındaki adam sırf cinsellik için aşık rollerine girer mi ya? Bunlar ünide kaldı sanıyordum
O zaman bence hiç karışmayın. Bile isteye arkadaşınız bu durumu tercih etmiş. Merak etme adama sormuştur sizin hakkinizda bir şeyler. Siz hiçbir şey demeyin sonra adınız kötüye çıkar cekemiyor edemiyor falan diye. Ne halleri varsa görsünler:) alan memnundur satan memnundur hesabı

Kimsenin tercihine karışma, adamla muhattap olma.
Bildiği halde görüşmeyi iyisi kötüsü ile seçen o.
Sen de işi bozmaya çalışan eski sevgili gibi çıkarsın ortaya bir şey desen.
Arkadaşınla da iletişimi kes bundan sonra hayır gelmez.
30'larda herkes yoluna baksın

O adam da ben senin arkadaşınla şöyle böyle ilişki yaşadım diyecek değil yeni ilişkisinde. Sen de karışma iyilik yapayım derken üstüne sıçrayacak. Aklın kaldı ise adamda geçmiş ola o da ayrı mesele
Hiçç aklımda kalmadı beni tehdit eden adamı niye düsüneyim. Cok ergence geldi her sey belki de en büyük ergenlik benim burada ama kullanılmış hissettim ilk defa belki de komple yalan söylüyor adam bilemiyorum

😂 45 yaşındaki adam da yapıyor bunu. Siz zorla adamın size aşık olduğuna inanmak istiyorsunuz. Adam açık açık cinsellik için demiş sen inanmiyorum diyorsun.

O zaman bence hiç karışmayın. Bile isteye arkadaşınız bu durumu tercih etmiş. Merak etme adama sormuştur sizin hakkinizda bir şeyler. Siz hiçbir şey demeyin sonra adınız kötüye çıkar cekemiyor edemiyor falan diye. Ne halleri varsa görsünler:) alan memnundur satan memnundur hesabı
adam söylemezkii zorla mesajlari sildirdi tehditle. Yani güvenmişsin bir seyler yaşanmış, anlatılmış hemen tehdit. Kime güvenecegiz bilmiyorum birkaç ay önce whatsappta sık görüşülenlerde ikisinin ismi vardı hayat cok garip😀

Arkadasiniz adamla sizin gecmiste herhangi bir munasebetiniz oldugunu biliyor mu? Biliyorsa sizlik bise yok. Bilerek baslamis. Siz o adamla cikarken bu arkadasiniz hayatinizda miydi? Bir de 30 yasinda adam cinsellik icin rol yapar mi demissiniz de, 30 u ne saniyirsunuz? 70 mi? Tabiki yapar karakterine bagli olarak.

Ne olursa olsun en yakin arkadasinin exiyle olmazsin yav
1 hafta bile flortlesmis olsa yine olmazsin
Baska adam mi kalmadi
Demek ki yakin arkadas degilmissiniz
Okul yillarinda yakin arkadasimla ayni cocuktan hoslanmistik ikimiz de once icimizde yasamisiz demek ki, arkadasim o cocuktan hoslandigini soyledigi an benim icin bitmisti mesela olay.
Benim eximle sevgili olan arkadasla da merhaba merhabadan ileri gitmem o saatten sonra zaten
Ama sorgulamam da nasil yapar falan diye
Herkes hayatina baksin der gecerim
Sen adamla hala niye iletisim kuruyorsun ki hayretsin yani

😂 45 yaşındaki adam da yapıyor bunu. Siz zorla adamın size aşık olduğuna inanmak istiyorsunuz. Adam açık açık cinsellik için demiş sen inanmiyorum diyorsun.
en son dedi diye inanmıyorum dedim ya. Başta dese ben ciddi bir sey istemiyorum falan saygı bile duyardım. Adama zaten bir hissim kalmadı bence karakterli adam her kadına düzgün davranır aradan seçip nabza göre şerbet vermez

Arkadasiniz adamla sizin gecmiste herhangi bir munasebetiniz oldugunu biliyor mu? Biliyorsa sizlik bise yok. Bilerek baslamis. Siz o adamla cikarken bu arkadasiniz hayatinizda miydi? Bir de 30 yasinda adam cinsellik icin rol yapar mi demissiniz de, 30 u ne saniyirsunuz? 70 mi? Tabiki yapar karakterine bagli olarak.
Konuştuğumuzu ondan hoslandigimi vs biliyor
cok detayli anlatmadim kimseye eski iliskimde bundan pisman oldugum icin.
Arkadasım da yedigim ictigim ayri gitmeyen biriydi ne zamanki görüsmeye basladilar beni aramamaya basladi

en son dedi diye inanmıyorum dedim ya. Başta dese ben ciddi bir sey istemiyorum falan saygı bile duyardım. Adama zaten bir hissim kalmadı bence karakterli adam her kadına düzgün davranır aradan seçip nabza göre şerbet vermez
Basta dese yanasmazdin. Kendini kotu hissetmeni anliyorum ama adam niyetinibsonda belli etmis. Sevdigi kadin icin eskide kalsa bile oyle bise demez bi erkek.

Hiçç aklımda kalmadı beni tehdit eden adamı niye düsüneyim. Cok ergence geldi her sey belki de en büyük ergenlik benim burada ama kullanılmış hissettim ilk defa belki de komple yalan söylüyor adam bilemiyorum
Adamla hiç iletişim kurma gerek yok. Tamamen engelle. Yüz yüze geleceğin bir ortamda isen muhattap olma. İşte berabersen profesyonel iş muhabbeti dışında konuşma. Bunlar yoksa zaten adamı yok say. Arkadaşınla da görüşmeyi kes gerek yok.
Ben ne olursa olsun arkadaşımın erkek arkadaşı takıldığı partneri eski nişanlı eski koca seks partneri ne halt olursa olsun görüşülmesini etik bulmuyorum

Ne olursa olsun en yakin arkadasinin exiyle olmazsin yav
1 hafta bile flortlesmis olsa yine olmazsin
Baska adam mi kalmadi
Demek ki yakin arkadas degilmissiniz
Okul yillarinda yakin arkadasimla ayni cocuktan hoslanmistik ikimiz de once icimizde yasamisiz demek ki, arkadasim o cocuktan hoslandigini soyledigi an benim icin bitmisti mesela olay.
Benim eximle sevgili olan arkadasla da merhaba merhabadan ileri gitmem o saatten sonra zaten
Ama sorgulamam da nasil yapar falan diye
Herkes hayatina baksin der gecerim
Sen adamla hala niye iletisim kuruyorsun ki hayretsin yani
Adamla bir kez iletisim kurduk bana söyledi durumu sonra yok.
tüm ortak cevremiz aynı bir de.
Siz cok düzgünmüssünüz keske herkes sizin gibi düsünse. 🥹
Her şey ama her şey çıkar ilişkisine dönmüş durumda gibi geliyordu artık

Adamla bir kez iletisim kurduk bana söyledi durumu sonra yok.
tüm ortak cevremiz aynı bir de.
Siz cok düzgünmüssünüz keske herkes sizin gibi düsünse. 🥹
Her şey ama her şey çıkar ilişkisine dönmüş durumda gibi geliyordu artık
Dedigim gibi yakin arkadasiniz degilmis demek ki
Mesafe koyun bilginiz olmasin sallayin gitsin adam da birsey caktirma der gibi sizi ogutlemis falan tuhaf insanlarmis

Basta dese yanasmazdin. Kendini kotu hissetmeni anliyorum ama adam niyetinibsonda belli etmis. Sevdigi kadin icin eskide kalsa bile oyle bise demez bi erkek.
Evet ya.Bir de benim soguma sebebim cevresindeki insanlara davranısıydı. Altında calısan birisine asiri bagiriyor vs.
Cok secici davranmaya calisiyorum su yasimda hala aileme söylenmekle tehdit edilmek cok üzücü ya. Ailem de moderndir öyle bir sey demezler ama üzülürler yalancı durumuna düserim ama tabi durumun ne derece igrenclesecegine bagli.

X