eşiyle gerek manevi gerek cinsel yönden hiçbir bağı kalmamasına rağmen inatla boşanmayan kadınlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Keşke böyle televizyona çıkıp rezil etseydiniz onları, utanacak onlar sonuçta. Ömür boyu bu rezaletle yaşasalardı.

Geçmiş olsun ya
İnşallah Melda sen değilsindir

Bilemedim ne demek gerekir. Ama ben olsam o nişanı basardım, sonuçta kadının elinde tapu gibi evlilik cüzdanı var kız tarafı rezil olurdu
Kiz tarafi zaten o nisani yaparak rezil olmus farkinda deyil. Resmen kizlarinin metres oldugunu bir eylenceyle cümle aleme ilan etmisler. Nasil bir migde var bu insanlarda anlamadim. Tüm aile böyle galiba migde genis hepsinde.

Keşke böyle televizyona çıkıp rezil etseydiniz onları, utanacak onlar sonuçta. Ömür boyu bu rezaletle yaşasalardı.

Aman lanet olsun dedim bıraktım. Mahkeme sürecini bekledim sadece. Zaten boşandık iki hafta sonra evlendiler. Kızda çocukluk arkadaşımdı. İnsanlar berbat ama ben karmaya inanıyorum

Kiz tarafi zaten o nisani yaparak rezil olmus farkinda deyil. Resmen kizlarinin metres oldugunu bir eylenceyle cümle aleme ilan etmisler. Nasil bir migde var bu insanlarda anlamadim. Tüm aile böyle galiba migde genis hepsinde.
Çocuk olduysa gururla sunmuşlardır kokuşmuş çöp tenekesi sonunda iyi bir iş becerdi gibisinekurtulurlar fenamu

bu ihtimali aklıma getirerek eşimin üzerine kayıtlı sadece sık kullandığı aracı var evide diğer arabasıda dükkanıda benim üstüme aldırdım bizden alacağı şey anca nafaka olur
Mal rejimi tasfiyesi davası açarsa evliyken alınan ve kaçırılan bütün malları alır sen rahat ol. Ya da olma kudur

İnşallah troldur bu ya,acayip sinir oldum.Trol bir ergen gibi duruyor,sinirlerimizi ziplatip eğlenmek için gelmiş gibi.
ya neyine sinirleniyosunuz buram buram troll

siz fakir olabilirsiniz bu benim problemim değil biz bulgaristan göçmeniyiz eşim arnavut adet böyle annem bütün takılarını bana verdi zaten sadece onlar 400 g küsürlüydü skdjfkdlsklkds
Belki sen de salak olabilirsin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…