eşiyle gerek manevi gerek cinsel yönden hiçbir bağı kalmamasına rağmen inatla boşanmayan kadınlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bide kendini bi bok zannediyo bilgili okumuş aklınca ben okumamış halimle ondan çok kazanıyodum üniversite mezunuyum ben diye kendini yırtıyo yazık jksajjskdkalslsl
Şu cümle bile her şeyi açıklıyor aslında okumayıp kendini geliştirenleri tenzih ediyorum ama eğitim görmemek böyle bir şey işte arkadaşlar, tüm arsızlığınızla nasıl iyi bir metres olduğunuzu böyle ballandıra ballandıra cümle aleme ilan edersiniz ) kızlarınızı ne olursa olsun okutun canım kadınlar (konu sahibi mağaradan çıkmış gibi, eline bir kitap bile alıp okumamış belli, lütfen imkansızlıktan okuyamamış ama kendini geliştirmiş olanlar üstüne alınmasın)

Cinsiyetimin kadin olmasi haric baska hicbir meziyetim bulunmadigindan bana takilan altinlarin gramiyla ovunuyorumdur...

Emel her yazdiginda ortamin seviyesi bir kat daha dusuyor
insanların yıllarca kurmaya çalışıp yıllarca dik tutmaya çalıştıklarını tek bakışımla darmadağın ediyorum yeterli bence

Bu insanlarla aynı havayı soluyoruz birde..bizim oralarda senin gibilere kevase deniyor..o kadın kimse inşallah sittin sene boşanmazda çoluk cocukla ortada kalırsın sürüm sürüm sürünürsun..Ya senin annen babandami yok hadi geçtim onları akıl veren dostundamı yok yaptığının ne kadar aşağılık bisey olduğunu yüzüne vuran yok mu ya çevrendeki herkes senin gibi metres mi yoksa

Rezilliklerle dolu bir metres vakası. Millet bütün iğrençliğiyle elalemin kocasına sülük gibi yapışıyor, sonra kendini haklı çıkarmak için gelip başlık açıyor. Umarım fake bir hikayedir. Bir de utanmadan Bulgaristan göçmeniyim diye hava atmış. Bulgaristan'dan göçmüş tertemiz soydaşlarımızdan bu vakaya tanık olanlar varsa sabırlar diliyorum. Ben de Azerbaycan göçmeniyim. Eee? Kökenin ne alakası var bununla?

Bir de bekar bir kadın olarak bekar bir adama aşık oldum, onun vurdumduymazlığı ve "Seviyorum" yalanı yüzünden ayrıldım. Hâlâ kimseye güvenip hayatıma alamıyorum. Millet bu kadar rezaleti normalmiş gibi yaşıyor. Kösele suratlı olmak böyle bir şey demek ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…