eşiyle gerek manevi gerek cinsel yönden hiçbir bağı kalmamasına rağmen inatla boşanmayan kadınlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
altın açısından söyledim baya kasmışsın buarada

insanların yıllarca kurmaya çalışıp yıllarca dik tutmaya çalıştıklarını tek bakışımla darmadağın ediyorum yeterli bence

Su ana kadar duydugum en icgoruden eksik metreslik tanimi Metresler kendilerini boyle mi rahatlatiyor, ogrenmis olduk

Baskasinin kocasina yan gozle bakmak ovunulecek bir sey degildir diyecegim de karsimdaki alici bos oldugu icin hiiic anlatmakla ugrasamam

Ama kisaca kendine olan saygin yok, ahlak anlayisinda eksilik cok

Mune senin bi fikrin var mı sen ne düşünüyorsun bu konuda

evet 800 gram altın takıldı sadece nişanımda üstelik bütün yakın ailesi çevresi arkadaşları eşleri hepsi geldi çünkü herkes diğer kadının nasıl rezil oldugunu biliyor
Biraz fazla atıyorsun o zaten belli de bu yorumunuzda sizi 800 gram altında durduran neydi? Neden daha çok atmak istemediniz

Konu gercek mi bilmiyorum trollse bile igrenc bir uslup, berbat bir hayal dunyasi. O kadin bosanmazsa doğacak cocugun nufusunu babasi istemezse ustune almaz bile. Bayiliyosunuz illegal hayatlar yasamaya ama hepsinin sonucu var unutmayin. Ikinizde bekar olsaniz sorun yok ama adam resmi nikahli evli. Insallah omur boyu o kadina nafaka ve tazminat odeyerek cebine 5 kurus para kalmaz adamin

ev bile aldılar serdivandan ahahhshhaksjs herkes kiraya ve iki burma bilezikle evlenmiyo
Herkes evli değil de bekar adam tercih ediyor tabi. Ulan bir de fakir birine metres olan da görmedim ne hikmetse hep paralı adamların kapatması oluyorsunuz sorsan sevgi aşk bilmem ne yersen. (tutamadım kendimi yazdm yine ya)

Mune senin bi fikrin var mı sen ne düşünüyorsun bu konuda
banlanmaktan yoruldum der paylaşamıyorum resmen illa kocamla kv yüzünden kavga ettik nasıl gönlünü alırım başlığı açmammı gerekiyor banlanmadan huzurlu yaşamak için burada ben çözemedim hep sıradan ot gibi yaşayanlardanmı olucaz bu hayatta doğru olabilmek için akjsjksksa

ev bile aldılar serdivandan ahahhshhaksjs herkes kiraya ve iki burma bilezikle evlenmiyo

Kızzz sokak adı ver, haftaya geliyorum o mahalleden elimizde megafonla bas bas bağırarak geçelim, seçim otobüsü gibi burdan toplanıp geliyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…