eşiyle gerek manevi gerek cinsel yönden hiçbir bağı kalmamasına rağmen inatla boşanmayan kadınlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Salla salla vur duvara
Amma salladin ya
Bari inandirici yalan at
siz fakir olabilirsiniz bu benim problemim değil biz bulgaristan göçmeniyiz eşim arnavut adet böyle annem bütün takılarını bana verdi zaten sadece onlar 400 g küsürlüydü skdjfkdlsklkds

ve burda yazdığı da delil olur

Ayyyy yazik sana ya…. Okumamak asla ayip deyil, kalitesi düsük olup kendini gelistirmemek mahalle agziyla hem cinslerine hakaret etmek bir insanin nekadar zavalli oldugunun göstergesi. Ve siz de tam bu özelliklerin fazlasi var. O kadina hakaret ederken bile onun nekadar bilgili kültürlü oldugunu anlatmissiniz haberiniz yok. Kadin okumus bilgili kültürlü kendisini gelistirmis. Sizin gibi biriyle hicbir sekilde temasa gecmek istemiyor belliki, ve cok ta hakli. Heryerden engellemis is yerine sizi iceri almamalari icin yasak koydurmus. Kim bilir nasil musallat oldunuz kadina. Size ne evliyken naptigindan. Sizin metresliyini yaptiginiz o erkek adindaki varlik ta karaktersiz benim gözümde. Esini gelip size kötülemis özel fotolarini size göstermis. Siz iki tencere kapak birbirinizi iyi bulmussunuz. Kiskancliginizdan yerinizde duramiyorsunuz farkinda bile deyilsiniz. Ayyy bi bitmediniz giti ya..

bence o yesin kendini attığı fotoğrafla nikahlı kocasın öğürttü ve engel yedi ahahshksdked

Tatlim ugrasma sabaha kadar SEVGILININ KARISINI kotule, senden yana olmayacagiz. Biz burada metres sevmiyoruz. Ha bu arada senin bir KOCAN yok. Bir sevgilin var, o da evli, evli biriyle sevgili oldugun icin sen de metressin. Pof. Amerikayi yeniden kesfeder gibi anlattiriyorsunuz insana.

Valla ben o kadının yerinde olsam o nişan - düğün görüntüleri ile ciddi bir tazminat alırdım. Fjdh Adamın yerinde olsam iki üç işimi görür postalardım ahahaha

Bir de altın taktılar diye övünüyor.
Cahilliğin bu kadarı

Ay sizin eğitimsiz olduğunuz, diğer kadının ise eğitimli olduğu çok belli.
Sizin sözde düğünün videolarını - fotoğraflarını alıp, iyi bir tazminat davası açar. Donunuza kadar alır

İnanır mısın aynısını yaşadım.. Boşanma aşamasında eski eşim aynı böyle gösterişli nişan yaptı. Belgeleri sundum ama sonuç HİÇ. Böyle arsız kadınlar cidden yolunu buluyor. Onlara bir şey olmuyor..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…