Eşiyle ayrı gayrı düşenler ve diğer herkes :)

erkek arkadaşımın benden önceki kız arkadaşıyla aynı okuldan mezunuz ve şu an da aynı üniversitedeyiz bazen ben de görüyorum ve çeşitli seneryolarla onu bile şaşırtıyorum :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Ama ne yapayım çok sevdiğimden :nazar::nazar::21::21::21::21:

eski sevgili sonucta ne yapsan haklısın şekerim..

annam e rusyaya gidiyor dedin nasıl çatlamıyosun kız :KK53:

nerde sürtüyo be neden gelmiyo :KK47:

çatlamıyorum çünkü oda burda bir türkle evlenmiş izmirde mi ne yaşıyormuş ondan çatlamıyorum....evliliğimizin ilk zamanlarında çok psikopata bağladım çok tartıştık ama baktım olmuyor...artık konuşmuyorum....

çatlamıyorum çünkü oda burda bir türkle evlenmiş izmirde mi ne yaşıyormuş ondan çatlamıyorum....evliliğimizin ilk zamanlarında çok psikopata bağladım çok tartıştık ama baktım olmuyor...artık konuşmuyorum....

neresindenmiş izmirin :KK14: ver adresi hemen dayanayım kapısına bacımm :KK14:

halil sezai kendi kendime :KK9::KK9::KK9::KK14:

ben de kendi kendime söyleyip oynarım :KK9:

benimki öyle çıkmıyor kız evlendiğimizden beri :KK1: tabi ben de çıkmıyım diye yapıyodur :KK53::KK53:

bence çek kenara iki tane vur poposuna :KK1:
kulağını çekme vakti geldi. yok anacım yok. biraz serbest bıraksan azıtıyor bunlar:KK47::KK47:

kahrolsun ruslar:KK52::KK52::KK52:

Son düzenleyen: Moderatör:
benim de keyfim kaçtı street figth başlattım en son geç cevap verince

öyle gidiyor bakalım birazdan boşucam seniler sus konuşmalar oh oh şenlik olcak buralar kaybolursam merak etmeyin :KK14::KK14:

X