Eşiyle ayrı gayrı düşenler ve diğer herkes :)

Bir eylül akşamında
Yanıma gel, Yanıma gel,
Yanıma gel aman aman aman :KK24::KK24:

:KK9::KK9::KK9::KK14:

eylül çok hoş isim cidden ya
kızım olursa adını eylül koyucam
hatta adını eylül koyduğum ufak bi bebek almıştım eşime :KK1:
o da seviyo arada eylül eylül agu bugu diye :KK9:
o nasıl bişey just eminim biz parmaklarımızı falan yeriz dimi... :KK9::KK9::KK9:

parmaklarınızın arasından kayıp gidebilecek bir şey :KK60:

ay canım ya sarmayı 4. falan deneyişim hep bişeyi yanlış oluyor du bakalım öğrenicez ama :KK14:

tabak koymayı unutmuşum üstüne suyu da tepeleme doldur yüzüyolardı vıcık vıcık :KK52:

ay canım ya sarmayı 4. falan deneyişim hep bişeyi yanlış oluyor du bakalım öğrenicez ama :KK14:

tabak koymayı unutmuşum üstüne suyu da tepeleme doldur yüzüyolardı vıcık vıcık :KK52:

olsun daha yenisin olur öyle şeyler senin hatrına yüzen sarma da yeriz....:KK9::KK9::KK9:

ahahaha :KK1::KK1::KK1:

bende severim eylül ismini çok hoş :KK16::KK16::KK16:

olsun daha yenisin olur öyle şeyler senin hatrına yüzen sarma da yeriz....:KK9::KK9::KK9:

bi de çok güzel kızarmamış patates kızartması yaparım :KK53:

oh oh bana gelirseniz şenlik olur :p

ama tariften baka baka güzel yaparım ya da kafadan yapamıyorum :KK53:

geçen gün börek yapıcaktım geldim malzemeyi hazırladım diyorum bişey eksik

sizce ne?

yufka :KK14:

bi de çok güzel kızarmamış patates kızartması yaparım :KK53:

oh oh bana gelirseniz şenlik olur :p

ama tariften baka baka güzel yaparım ya da kafadan yapamıyorum :KK53:

geçen gün börek yapıcaktım geldim malzemeyi hazırladım diyorum bişey eksik

sizce ne?

yufka :KK14:
inan alttaki yufka yazısını okumadan tahmin ettim....:KK52::KK52::KK52::KK52: aferin benim becerikli just ım :KK54::KK54::KK54:

nasıl dayanıyosun kız ben 2 saat aramadı diye öldürüyodum adamı :KK53:[/QUbigün ben yine vay benı aramadı vay benı sormadı diye diye dellendım..yurt dışında olduğu zaman zor konuşuyoruz telde(normalde cok konusuyo ya beyfendı) neyse aradım ben bunu nıye aramıyosun dıye,benım ısım gucum varda ben burada ne haldeyımde,sen neyın derdındesın de ,bebe gıbısın de,bıd bıd bıd bıd anaaaaa ne olduğumu sasırdım..:KK43::KK43::KK43:.

Nasılsınnn :KK16:

video çıkmayınca sözlerini yazayım dedim :KK9::KK9::KK9:

:KK3::KK3::KK3::63::63::KK19:
kalplerimiz bir bak bende sana aşağıda trip atıyodum :KK60:::KK51:

Gel anneeem gel tribalim benimmmm:KK16: gene yakaldım senü burada :KK60:

Nasılsın canım:KK1: ne güzel bu topikte de herkes sıcacıkkanlı :KK9:

of halil off hep böyle işler peşinde ya :KK14:

Allahtan kısa dönem artık ya benim eşim 1.5 yıl yapmış :KK53:

Tek avuntumuz o justm ama askerlik askerliktir be yavrum hıı?:KK14:

nasıl dayanıyosun kız ben 2 saat aramadı diye öldürüyodum adamı :KK53:[/QUbigün ben yine vay benı aramadı vay benı sormadı diye diye dellendım..yurt dışında olduğu zaman zor konuşuyoruz telde(normalde cok konusuyo ya beyfendı) neyse aradım ben bunu nıye aramıyosun dıye,benım ısım gucum varda ben burada ne haldeyımde,sen neyın derdındesın de ,bebe gıbısın de,bıd bıd bıd bıd anaaaaa ne olduğumu sasırdım..:KK43::KK43::KK43:.

Hayyy hepsi aynııı model demekki bu erkeklerinn :KK9:

bigün ben yine vay benı aramadı vay benı sormadı diye diye dellendım..yurt dışında olduğu zaman zor konuşuyoruz telde(normalde cok konusuyo ya beyfendı) neyse aradım ben bunu nıye aramıyosun dıye,benım ısım gucum varda ben burada ne haldeyımde,sen neyın derdındesın de ,bebe gıbısın de,bıd bıd bıd bıd anaaaaa ne olduğumu sasırdım..:KK43::KK43::KK43:.

şu an kızdım enişteye. tabii ki derdinde olacaksın bunun insanın arayıp 1 dk konuşması zor mu ya..

benimki de danışma aralarında mesaj atmıyor dye kızıyorum hayır yani 1 mesaj 1 arama nelere heyecan veriyor.. çok ayıp..

X