Eşiyle ayrı gayrı düşenler ve diğer herkes :)

ben yatmıcam bu gidişle :KK60:

2.5 yıldır ayrıyız dedin ya sen canım :KK1:

ayrıca biz yazın 2 ay beraberdik her gün aynı evdeydik sonra ayrıldık çok zor oldu :KK1:[/QUOTE]

Amaan birak o zaman yasasin kizz:KK1:[/QUOTE]

yaşamasına izin vermesene kız şunun :KK37: izinler senden çıkıyodu burda :KK37:

bide bizden önceki sevgilileri mezopotamyaya gitsin,hıc gelmesın..ben arada bı kurup kurup esimin basının etını yıyorum...

aooov ben çok kıskancımdır valla paranoyanın dibindeyim yani :KK14: bi başladım mı çorap söküğü gibi kafasını yiyorum pinçik pinçik :KK15:

aooov ben çok kıskancımdır valla paranoyanın dibindeyim yani :KK14: Bi başladım mı çorap söküğü gibi kafasını yiyorum pinçik pinçik :KK15:

benım cok senaryolarım var,cok guzel fılm yaparım valla..kafada kura kura sıyırcam..bak eski manıtası geldi yıne aklıma çiroz salak sey..:KK52::KK52::KK52:

benım cok senaryolarım var,cok guzel fılm yaparım valla..kafada kura kura sıyırcam..bak eski manıtası geldi yıne aklıma çiroz salak sey..:KK52::KK52::KK52:

dimi böyle kara çıyan gibi bişey :KK60:

ne çirkefiz yav :KK60:

böyle ona severken okşarken geliyo aklıma delleniyorum Allahım yalnız değilmişim :KK53:

dimi böyle kara çıyan gibi bişey :KK60:

Ne çirkefiz yav :KK60:

Böyle ona severken okşarken geliyo aklıma delleniyorum allahım yalnız değilmişim :KK53:

yalnız değilsin yafrum hatta gün bugün güçlerimizi birleştirmemiz lazım :KK1::KK1::KK1: Eski manıtasını uzaya yollamak ıstıyorum,süzülsün böyle uzay boslugunda..:KK47::KK47:

yalnız değilsin yafrum hatta gün bugün güçlerimizi birleştirmemiz lazım :KK1::KK1::KK1: Eski manıtasını uzaya yollamak ıstıyorum,süzülsün böyle uzay boslugunda..:KK47::KK47:

tamam ben yerini biliyorum kadının gidip getireyim hemen :KK60: sen tut ben fırlatayım uzaya :KK9:

bide bizden önceki sevgilileri mezopotamyaya gitsin,hıc gelmesın..ben arada bı kurup kurup esimin basının etını yıyorum...

erkek arkadaşımın benden önceki kız arkadaşıyla aynı okuldan mezunuz ve şu an da aynı üniversitedeyiz bazen ben de görüyorum ve çeşitli seneryolarla onu bile şaşırtıyorum :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ama ne yapayım çok sevdiğimden :nazar::nazar::21::21::21::21:

X