Eşiyle ayrı gayrı düşenler ve diğer herkes :)

şu an kızdım enişteye. tabii ki derdinde olacaksın bunun insanın arayıp 1 dk konuşması zor mu ya..

benimki de danışma aralarında mesaj atmıyor dye kızıyorum hayır yani 1 mesaj 1 arama nelere heyecan veriyor.. çok ayıp..

nişanlıyken ne güzeldi günde 150 -200 msj 3 -4 kere konuşma falan şimdi yok :KK31::KK31::KK37:

Nasılsınnn :KK16:

Gel anneeem gel tribalim benimmmm:KK16: gene yakaldım senü burada :KK60:

Nasılsın canım:KK1: ne güzel bu topikte de herkes sıcacıkkanlı :KK9:

Tek avuntumuz o justm ama askerlik askerliktir be yavrum hıı?:KK14:

valla zor psikolojilerini bozan bişey :KK14:

misafirliğe geldim mi isterim ama iç börek , kızarmamış patates kızartması, yüzen sarma:KK53::KK53::KK53: ağzım sulandı bakk :KK52::KK52:

ün yaptı valla bak forumda :KK14:

nişanlıyken ne güzeldi günde 150 -200 msj 3 -4 kere konuşma falan şimdi yok :KK31::KK31::KK37:

ben nişan atmıştım yanına çağırdı beni o gün kesinkes bitti bu iş diyecektim 1 ay havalara attı tuttu be resmen ben de evet dedim öf :KK23:
şimdi kavga ediyoz :KK47:

benımkının ne flört donemınde ne nısanlıyken nede evlılıkte msj olayımız olmadı..neymıs sevmıyormus beyfendı..bır keresınde hattı kontorluyken bedava msj hakkı vardıda arayamamıştı ara dıye mesaj atmıştı,ben o mesajı kac yıl sakladım bılıyomusunuz:KK1::KK1: ılk mesajı dıye tee allamm...

benımkının ne flört donemınde ne nısanlıyken nede evlılıkte msj olayımız olmadı..neymıs sevmıyormus beyfendı..bır keresınde hattı kontorluyken bedava msj hakkı vardıda arayamamıştı ara dıye mesaj atmıştı,ben o mesajı kac yıl sakladım bılıyomusunuz:KK1::KK1: ılk mesajı dıye tee allamm...

oda iyiyiymiş hala saklıyor musun yoksa :KK9::KK9::KK9:

evlenince herşey değişiyor büyü bozuluyor sanki.....

ilk tanıdığında bir gülüşü yetiyor sonra bir mesajı sonra neden bu kadar az mesaj neden daha çok yanımda değil neden çiçek almadı vs. beklentiler büyüyor çünkü giderek çok aç gözlü yaratıklarız :KK31:

ilk tanıdığında bir gülüşü yetiyor sonra bir mesajı sonra neden bu kadar az mesaj neden daha çok yanımda değil neden çiçek almadı vs. beklentiler büyüyor çünkü giderek çok aç gözlü yaratıklarız :KK31:

çok güzel özetledin olayı da ama yinede ilgi azalıyor gibi sanki....

X