Eşinizi arkadaşlarıyla tatile yollarmısınız

Evli adam ne işi var arkadaşlarla tatilde filan.Seni yalnız bırakıcak.Bekarken olur o işler.Eğer alıştırırsan bidaha hep ister.

Bende eşimde karşıyız.
Tatil beraber olur görüşündeyiz.
O yüzden böyle bir şey istemez,isterse de gidemez.

Yok aslında öyle bi algısı yok bende gidiyim arkadaşlarımla o zaman dedim gidebilirsin ben sana güvenirim dedi.

o zaman sorun ne ?
2 günde sizi aldatacağını falan mı düşünüyorsunuz..
yazık acıdım adama dakka başı ara konum atıyım görüntülü ara falan demiş..
bu her şeyin karı koca bir yapılınca zevk alınması gerektiği algısınıda anlamıyorum zaten..
karı kocalık ayrı arkadaşlık ayrı ..
arkadaşlarıyla vakit geçirmek istemek normal bir durum ve herkes için geçerli ..

Ben müsade etmeZdim

Teklif dahi edemez ayrıca çok saçma bunun güvenle ne ilgisi var ki?Arsız adam markete gidiyorum der yine aldatır.Bence evlenince öyle ayrı takılmak falan olmuyor.

Benim kiside demişti kurban bayraminda gitmek istiyorum diye.. Bende tamam git dedim bir mutet bakistik antalya alanya cıbıcıbı kizlar kadinlar dedim ve gulustuk.. Bugun konuyu gine actim gidecenmi diye dusunur gibi oldu arkadas olsa gidecek benim kisinide alsinlar birbirlerini goz kulak olsunlar. Her sene gidiyormusunuz bu sene de boyle olsun hem iki gunluk.. Tesseturlu hotelerde plajda fazla bayan olmaz gibi.Sende annenin yanina git ozlem gider sonra donersiniz..

Geldikten sonra benimle gitmesi şartı ile izin verirdim.

Hanımlar kusura bakmayın ama esiniz ve siz farklı bireylersiniz yani eş olmak hayatındaki insanı bu kadar kısıtlamak midir ?
Derdim geçen yıl olsa ama şimdi kocamin peşine takılır giderim :):):) ne işi var ben yokken tatilde yaaa:)
Tamamen güven meselesi çok bunaldiysa işlerden kafasini dinlesın hem çok özlemiş olarak döner gelir.

yazdıklarınızı okudugumda gıdeblr dıye dsndum sartlarınıza göre ama sız brlrsınz tabıkı ben kendıme göre dsnrsem ızın vermem tabıkıde oda öle bısey ıstemez zaten

Valla birlikte gidin yine 2-3 gunlugune neden gidemeyesiniz ki anlamadim. Yok ama kocaniz cok israr ediyorsada gitsin yani ne var bunda. Zaten guvenmiyorsa hicbiryerde guvenemzsin..

Ay eşimde söyledi aynı şeyleri.ama işte benim sıkıntım şu.kendim gitmek isteyipte gidememek bide plajda filan birine bakarmıki düşüncesi.eşimde diyoki bakmak istesem burdada bakarım ruhun duymaz.ama bide ben çok kıskanç biriyim.olayı paronayaya bağlarım o ordayken.aldatma olmaz ama ya bakarsa diye düşünmek bile çok kötü elimde değil.

Ay işte insan onu düşününce gönderesi gelmiyo demi :)

O halde sorun eşiniz de değil sizde
Eşiniz çok haklı kıskançlıkta bir yere kadar yani bırakın adam gitsin.
Hiçbirşey demeyin yok kızlara bakma sağa sola bakma beni ara vs gibi şeyler demeyin hatta sizin yerinizde olsam kendimi tutarım aramam bile bu adım size eşinizle birlikte çok güzel bir yerde tail olarak dönecektir emin olun.
Eşiniz den esirgerseniz o da sizden esirger
Bende eşimi kıslanırım ama öyle paronayakça değil tabiki de.
Örneğin bir yerde otururken çok güzel mini etekli bir kız görsem eşimin arkası dönükse hemen eşime gösteririm ''aşkım kıza bak çok güzel" derim. Eşimde dönüp bakar Allah sahibine bağışlasın der döner.Sonra o kız benim ardıma düşer eşimin görüş alanına girer fakat eşime daha önce ben gösterdiğim için eşim bir daha o kıza dönüp bakmaz Yani gizli ve yasak olan tatlıdır şeytan yasakları sever sizde yasakalmak yerine biraz relax olun bu defa da eşiniz size " beni artık kıskanmıyormusun beni sevmiyormusun" demeye başlar ve size daha çok ilgi göstermeye başlar.
Ters psikoloji her zaman işe yarar...

Sevgiliyken öyleydim bende güzel kız görsem gösterirdim.şimdi tvdeki kızları kıskanıyorum. ay acaba çocuklardan sonramı böyle oldum ben.evet söylediklerini uyguluycam.

çalışıyorsam ve benim yıllık iznim varken onun yoksa, o yaz birlikte tatil yaptıysak ve o ekstradan bi de arkadaşlarıyla gidecekse, gideceği insanları da tanıyorsam hiç sorun etmem. ama ben tatile gitmemişim evde oturuyorum o beni bırakıp gidecek... burda tatile gitmesini değil benimle gitmektense bensiz gitmeyi tercih etmesini sorun ederim.
3 aylık bebekle tatil yapılmaz diye düşünmeyin, millet 40 ı yeni çıkmış bebekle yurt dışına tatile gidiyor.

Valla 40 ı yeni çıkmış bebekle tatil bana şaka gibi geliyo ya.

Ay işte insan onu düşününce gönderesi gelmiyo demi :)
Evet guveniyorsun ama etrafindakilere degil.. Klasik bir cumle ama olsun
Valla 40 ı yeni çıkmış bebekle tatil bana şaka gibi geliyo ya.
ben bebislerimi 1.5 ayliyken yurt dışından getirdim.. Hotelde tatilde yaptim, ama allah şükür benimkiler relax bir bebeklerdi . Seninkisi huysuz diye yazmisin tatil nasil gecer bilemem.. Ozamanda eşinde sende bişi anliyamicaksin.. Eşin tatilde dinlenerek enerjisini alsin ,geldinde size iyi bakasın.. O tatildeyken sen de yakınlara bak cocukla nereye gidilir gezilir diye. Takarsin koluna bir tur atar donersiniz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…