Eşinizi arkadaşlarıyla tatile yollarmısınız

Hiç bi erkeğe yüzde yüz güvenmem ben.sonuçta nefis var şeytan var.ama az çok tanır insan eşini.yapısını karakterini bilir.ki ben eşimi 10 yıldır tanıyorum.benim çocukluğum,onun gençliği benimle geçti.bence yapmaz.çünkü öyle bişey yapsa ben hissederim bi şekşldede karşıma çıkar.ve affetmiyceğimi bilir.çocuklarınada çok aşırı düşkün bi baba.beni geçtim onları kaybetmeyi göze alamaz.

valla başlığa bakıp gitmesine izin veririm derdim ama senin durumun farklı adam senle hiç tatile gitmezken neden arkadaşlarıyla tatile gitmeye bu kadar ısrar, seni tatile götürsün gönlünü ruhunu doyursun, onsan sonra iki gün kendi arkadaşlarıyla gitsin

şuna takıldım
ben izin vermezsem gitmez. aslında gitmesini istemiyorum. bi yandanda onunda ihtiyacı var diyorum
güven konusunda bi sıkıntımız yok.öyle birisi değil.bana çok düşkün.çok seviyo eminim

ee böle diyosan neyin güvensizliğini yaşıyosun bi öle diyosun bi bölee... madem bunalmış,stresli güveniyorum diyosun bırak gitsin o zaman. bensiz adım atmasın diyosanda istemiyorum gitmeni de bu kadar basit madem kararına bişey demicek nasıl işine geliyosa öle yap

Canım okumadın sanırım ilk benimle gitcek ama termal otele oda içinde havuzu olan başbaşa kalcağımız biyere.bebeğimiz küçğk olduğu için seneye denize gidelim bu sene ben ark.gidiyim diyo.

Sorun güvensizlik değil zaten bebeğim küçük olduğu için benim çok istediğim halde gidememem.bu sene ben 2 gün gidiyim.hem görmüş oluyum oda hiç gitmedi çünkü seneyede beraber gidelim diyo.burdaki her fikir benim için önemli

Ben gönderirim öyle çok uzun değil ben 7 gün tatil gittim eşim izin almadı tabi birazmırın kırın yaptı tatilde mırın kırın etti stres atmalı esin bence ama senin düşüncen neyse öyle yapmalisin

Canım okumadın sanırım ilk benimle gitcek ama termal otele oda içinde havuzu olan başbaşa kalcağımız biyere.bebeğimiz küçğk olduğu için seneye denize gidelim bu sene ben ark.gidiyim diyo.

yok canım okudumda yanlış anlamışım, ama yine de yorumum geçerli, bebeklede gidebilirsiniz zor olur ama insanlar iki üç çocukla gidiyor yani

sen gidemiyosun diye adamı niye kısıtlayasın ki gitsin morelide yerine gelir sonrada beraber gidersiniz

Ne olursa olsun sen olmadan zevk almamalı bence. Aklına gelen her tatilde mutkaka biyere gideriz. Cumayı haftasonuyla birleştiriyosak hiç olmadı 2 geceliğine biyere gideriz. Devamlı biyerdeyiz diyebilirim ama bu eşime yada bana seninle çok tatil yapıyoruz bu seferde arkadaşlarımla yapayım deme hakkını vermez. Bizde böyle en azından.. Çocuk kısmına gelince 7 aylık çok zor bi kızım var. 4 ocakta doğum yaptım 14 şubatta 40 gün muhabbetini bi atlattık o gün bugündür geziyoruz :) hiç kolay olmuyor ama başediyoruz bişekilde.

yok canım okudumda yanlış anlamışım, ama yine de yorumum geçerli, bebeklede gidebilirsiniz zor olur ama insanlar iki üç çocukla gidiyor yani
Ahh ahh bu bebişim bari uslu olsun heryere gidiyim hayallerim vardı doğmadan önce.ama bu kızımdada fena.bu minikle tatil işkence olur anca bana.çok imreniyorum böyle ufacık bebeklerle heryere gidenlere.bazı bebekler gerçekten çok uslu oluyo.

Bende doğmadan önce diyodum ay bunla heryere gitcem diye.bebek arabası aldık parka gittik geçen.ay nasıl ağladı.yıktı ortalığı resmen.belki 6 aylık filan olunca biraz daha düzelir.şimdi hiç bişeydende anlamıyo.durmuyo malesef.

6 aylık evliyken arkadaşıyla 3 gün gitti geldi. Ne yapacak sanki plajdaki bütün kızlar kocamın üstüne mi atlayacak? Kafa dağıtıp gelsin bırak.

Geçen yaz 5 aylık kızımızla gidip şahane bir tatil yaptık. Küçük çocukla da gidilir yani.

Sizin asıl problem neden birlikte gitmiyorsunuz? Tesettürlü müsün?

Alışmadığı için durmuyor bence,nasıl alıştırırsan öyle gider. Bebek var diye ben bu sene tatile gidemem demenizi anlamıyorum. Hiçbirimizin çocuğu akıllı uslu durmuyor.. Yöntemleri kendiniz bulacaksınız,ama dışarı çıkmıyorsunz...

evli değilim.evli olsam göndermezdim.en olmadı bende arkadaşlarımla tek giderim görür.mesela küçükken annem bizi küçükken götürürdü.yalnız bir otobüs gidilirdi.yani bilmiyorum.çok kuruntuluyum göndermezdim.

Hem bebekten dolayı hemde maddi olarak beraber gitmemiz çok çok daha masraflı olcak.tesettürlü değilim ama denize gitsek bikiniyle gircek kadar açıkta değilim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…