Eşinizi arkadaşlarıyla tatile yollarmısınız

Buna biraz daha gayret etcem bakalım alıştırmaya.

Biraz çifte standart var gibi. Seninle 2 günlüğüne termal Otel tatili kendine sahil tatili. Bir de 6 yıllık evlisiniz. Yani bu sene yaz dağa bitmedi. Bebeğinin huysuzlugu geçerse 1 haftaligina kurbandan hemen sonra tatile gidin derim.

Yoksa bebekle zaten ha termal ha deniz kenarındaki bir tatil köyü seni her türlü zorlayacaksa seneye adam gibi 1 er haftalik tatiller planlayin. 2 günlük tatil bebekle gittiğine değmez. O kadar yol gideceksin vs zor.

6 yıldır hiç ailesini tatile götürmeyen adam böyle bir fikir ile gelmeye utanmamış mi? 6 yıl tatile gitmedim demeseydin izin ver tabii ki derdim. Ama şimdi bilemiyorum. Sen de ona 2 gün bebeği bırakıp arkadaşlarınla gideyim desen güzel olur.

Gitceğimiz termal otel bizim buraya çok yakın yarım saat filan.3 aylık anne sütü emen bebeği sana bırakıp bende ark.gitcem desem komik olur biraz:)

O zaman gönder.

Ama yani bebek olmasa seni bağlayan bu deniz fikri cikacakmiydi çık merak ettim. 6 yıl hiç denize gitmediyseniz tam da bebeğin olduğu yıl arkadaşları ile denize gitmesi çok enteresan. Denize gitmek istediğine göre kapalı değilsin diye düşünüyorum. Gerçi kapalıyken bile uygun mayolar var. Ama işte adam seni niye hiç denize götürmedi senin mi hiç aklına gelmedi istemedin.

Ben mesela deniz tatilini pek sevmem. Sıcak ve güneş beni bunaltir. Hani sen de benim gibiysen zaten sevmediğin için gitmediyseniz ama şimdi de o gidiyor diye senin de canın istediyse gönder gitsin. Seneye hep beraber güzel ve bebeğe uygun bir otel de yaparsınız tatilinizi

Gitceğimiz termal otel bizim buraya çok yakın yarım saat filan.3 aylık anne sütü emen bebeği sana bırakıp bende ark.gitcem desem komik olur biraz:)

Tabii ki. Orada kqstettigim bebek sana bu kadar bağlı değilken atıyorum 5 yil

Kocasının niyeti kötü olmasa arkadaşının niyeti bozuk olur. Ona göre o arkadaşları da tanımak lazım.

Aslında çok istedik canım hersene tatil hayalleri kurarız ama borcumuz çoktu.geçen sene araba aldık.evlenince ev aldık.daha yeni yeni toparlanıyoruz.beraber tatil çok daha masraflı olur bizim için.en basiti benle gitse kendi arabamızla gitcez.iyi bi otelde kalcaz.arkadaşlarıyla gidince masraflar ortak oluyo.kötü bi otelde kalsa olur vs.yani birazda maddiyattan canım.

Şu evlenince sosyal hayatı sadece "eşim ve ben yan yana olmalıyız" olarak gören insanlara bir türlü anlam veremiyorum. Karı koca olmak her şeyi beraber yapacağınız anlamına gelmiyor!

Arkadaşlarıyla tatile gitmek istiyorsa gitsin . İlla sizi aldatmaya gidiyor anlamına mı gelir bu ? Bu kadar paranoyak olmayın. Sahilde bikinili bir kadın görünce bakar düşüncesi neden sizi geriyor ? Siz sokakta çok yakışıklı birini görünce "aa ne güzel çocukmuş adammış" demiyor musunuz? Böyle deyince kocanızı aldatmış mı oldunuz yani ? Siz kız arkadaşlarınızla denize gitseniz önünnüzden çok yakışıklı kaslı bir adam geçse gözünüz takılmayacak mı yani ????

Evet yeni doğum yapmış olabilirsiniz eşiniz böyle bir taleple geliyorsa buna gerçekten ihtiyacı vardır. İzin verin ama sizinde böyle bir tatile ihtiyacınız var ! Eşinizle bebeği 1 geceliğine de olsa annenize ya da güvendiğiniz bir bakıcıya emanet ederek daha sonrasında bir yerlere gidebilirsiniz.

Yanlış ! Tatil demek illa 5 yıldızlı bir otele gidip havuza denize girmek demek değil. Günü birliğine turlara katılabilirsiniz. Fiyatları da gayet uygun oluyor. Ya da çadır kampı olabilir.

Normal zamanda eşin senin de kız arkadaşlarınla gitmeni kabul ediyorsa gönder derdim FAKAT daha seninle hiç tatile gitmeden arkadaşıyla tatil planı yapması üzücü.

Ben olsam sorun cikarmazdim onunda dinlenmeye ihtiyaci var ayrica her aktiviteyi esle yapmak zorunda degiliz hic birimiz evlendik diye yapisik ikiz olmamizada gerek yok birak arkadaslariyla stres atsin bence zaten yapicak insan her yerde yapar güven varsa sorun yok

gitsin kafa dağıtsın biraz

Dünya'ya gelirken seçme şansım olsaydı erkek olmak isterdim. Ev işi, bebekleşen koca adamın derdi, çocuk büyütmek, dışarıda çalışmak her şey kadının sırtında. İki iş yaptı diye stres olan sürekli ilgi bekleyen tatil isteyen ise erkekler.
Bence dinlenmeye sizin ihtiyacınız var. Bebeğinizi eşinize bırakıp arkadaşlarınızla eğlenmek hakkınız. Hem yenilenmiş gibi olursunuz. Kendinize gelirsiniz. Eşli tatil dışında eğer size bu tür fırsatlar oluşturacaksa izin verin. Yoksa kabul etmeyin.

Eşinizin arkadaşlarıyla tatile neden girmesini istemediğinizi kendinize bir sorun bence.
1- Sizinle daha önce böyle bir tatile gitmediği için kabul edemiyormusunuz?
2- Erkek erkeğe giderse sizi aldatabilrimi?
3- Eşinize mi yoksa arkadaşlarına mı güvenmiyorsunuz?
4- Özgüven eksikliğiniz mi var?
Bunun gibi daha bir çok soru olabilir.
Ancak size şunu söyleyeyim eşim her yıl arkadaşlarıyla tatile gider öyle 2 gün falanda değil 10 gün gider gezer eğlenir.
Eşim benim kölem değil uşağım da değil.
Tek başına özgür bir birey ve ben onu zincire vuramam.Şimdiye dek eşime gidemezsin demedim.
Bak güzel kardeşim insanın için de varsa her zaman her yerde yapacağını yapar buna mani olmazsın.
Tatilde erkekler plajına gitmesi konum atması vs çok gereksiz ayrıntılar demek ki eşiniz sizin ona güvenmediğinizi düşündüğü için böyle bir öneride bulunmuş. Eşinizin sizin ona güvenmediğini düşünmesi çok kötü bir durum bence.
Eşinize karşı ne kadar anlayışlı ve ılımlı yaklaşırsanız eşiniz de size karşı kendini o kadar sorumlu hisseder.
Tatilde kızlara falan bakar diye düşünüyorsanız bunu tatile gitmeden Tv de sokakta vs her yerde yapabilir ve siz eşinizin ne gözlerine nede beyninde ki düşüncelere engel olmazsınız.
Dizginler sizin eliniz de olsun ama bırakın eşiniz kendi gideceği yere kadar gitsin.
Dizginleri ne kadar kısa tutarsanız kişi o kadar boğulur.
Şahsi fikrim bırakın eşiniz tatile gidecekse gitsin.Unutmayın ki gideceği yerde onlarca kadın kollarını açıp eşinizi beklemiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…