Eşinizi arkadaşlarıyla tatile yollarmısınız

iremerve1990

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2015
4.305
4.962
Mrb kk nın güzel bayanları.size bi sorum var.eşim dün kurban bayramından sonra arkadaşlarıyla 2 gün filan tatile gitmek istediğini söyledi.ben hayır gidemezsin gitceksek beraber gideriz dedim.biz evlendik evleneli 6 sene oldu hiç tatile gitmedik.yani öyle denize gitmedik.termal otel apart tarzı yerlere gittik 2 günlüğüne filan.evin içinde havuz filan olan yerlere.yine kurban bayramından önce öyle biyere gideriz beraber dedi.sonra ben anneme gitcem şehir dışına.bende 2 günlüğüne gidiyim istediğin zaman ara.konum atıyım görüntülü ara ister saat başı ara diyo.istersen erkekler plajı buluyum oraya gidiyim diyo(varmı öyle bişey bilmiyorum) beraberde seneye gideriz diyo.şimdi 3 aylık bebeğim var.birazda huysuz bi bebek.seneye birazdaha büyümüş olur beraber gideriz diyo.sizce napıyım.eşimin işleri çok yoğun ve stresli.biraz stres atıyım diyo.ben izin vermezsem gitmez.aslında gitmesini istemiyorum.bi yandanda onunda ihtiyacı var diyorum.kararsızım yani.güven konusunda bi sıkıntımız yok.öyle birisi değil.bana çok düşkün.çok seviyo eminim.sizce napıyım fikir verin kızlar.

Bensiz tatilden zevk alan adam için bana çok düşkün ifadesini kullanamazdım. Herkese göre değişiyor demekki bu kavramlar..
Benim eşim bu teklifte bulunmaz heralde bana. Bulunsada cevabım hayır olur. Erkek arkadaşlarıyla yaptığı max etkinlik eşli dışarıya çıkıp yemekten yada kahvaltıdan sonra kadınlar ayrı erkekler ayrı oturmamızdır :)

2 gün benim için sıkıntı değil açıkcası. Ben hamileyken kendim gidemediğim için eşimi bi hafta göndermiştim tatile. Oda 5. Gün dayanamayıp ger dönmüştü o ayrı :) bu sene de benim ailevi sebeplerden dolayı tatilimizi iptal ettik eğer problem çözülür de benim doğum yaptığım tarihe gelirse yine onu göndericem 3-4 gün ama haberi yok süpriz :)

O gitmeden önce başbaşa gitcez zaten ama gittiğimiz yer deniz değil.evin içinde havuzu olan apart tarzı bi yer termal villa.aslında tatilede benle gitmek ister.biz birlikte çok güzel vakit geçiririz.çok eğleniriz ama 2 tane çocuğumuz var.kızım büyük ama oğlum 3 aylık.parkta bile durmuyo.çok ağlıyo.eve zor atıyoz kendimizi.o yüzden yani.

Ay benimde çok içime sinmiyo olmaz desem gitmez zaten.gitceklerinden birinin eşiylede arkadaşız onunlada konuşmadım daha.o yolluyo bak diyo.
hayatım onunla evlenseymişsin keşke o zaman de ben izin vermiyorum diye söyle
doğrusu ele göre ayarlarsan kendini sonra çok ah çekersin kendi fikrin neyse o pişman olmak istemiyorsan ileride...

eşim hep erkek erkeğe tatilin saçma bişey oldugunu söyler
sap sap plajda kız kesmeye geliyorlar der :/

aslında bana kalsa ben gönderirim istese ama..
bilemedim ya ikilemde kaldım ama gitmemesi ağır bastı
3 aylık bebekle senin daha çok tatile ihtiyacın var

benim arkadaşlarım hep 3-4 aylık bebekleriyle tatilde
sen neden gitmiyorsun

Yanlız tatilin tadını almasını istemem.
Babamda giderdi yanlız başına tatile.
Annem bi izin verdi sonra tutamadı adamı.. Senede 3 kere tatil yapardı.

Eşim teklif etti bi kere pişman ettim söylediğine

hayatım onunla evlenseymişsin keşke o zaman de ben izin vermiyorum diye söyle
doğrusu ele göre ayarlarsan kendini sonra çok ah çekersin kendi fikrin neyse o pişman olmak istemiyorsan ileride...
Yok ben takmam zaten sadece fikrini alcam.öyle deyince zaten kadının adı ayşe ordan bakınca ayşeyemi benziyorum diyorum:)

Ay benimde çok içime sinmiyo olmaz desem gitmez zaten.gitceklerinden birinin eşiylede arkadaşız onunlada konuşmadım daha.o yolluyo bak diyo.
Biz bu lafı diyince beni başkalarıyla kıyaslama diye çıkışırlar kendi işlerine gelince ne de güzel kullanıyorlar şu lafı

Oğluşum hiç durmuyo canım.babannesigilde bile uyumuyo malesef.çok zor olur bizim için.seneye beraber gidelim diyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…