eşinizden önce kaç kişiyle çıktınız ve sadece elini tuttunuz?

sadece el tutma oldu mu derken neyi kastettiniz bir anlasam...?

ya neyi kastediyo olabilirim yaa çıktığınız kişilerle el tutma olayı oldumu diye soruyorum (sadce derkende kendime yorarak yazdım)lütfen yaa açık açık yazmışım ben nasıl olurda anlamazsın ben de onu bir anlayabilsemKötü Kazen

Şimdi anlamadım..
Eşimizden önce kaç kişiyle çıktığımızı yazacaz bir de el tutmadan başka bir şey yaşandı mı onları mı belirtecez?
Ben anlatayım..
Çok kişiyle çıkmadım..
Kendi isteğim ile 3,5 kişi..yerimseniben
Ailemin tanıştırdığı 3,5 kişi..lülülülülülü
El tutmadan başka bir çok olay yaşandı ama hepsiyle değil..
Birkaçıyla diyeyim...:lepi:
Ne yaşandığını da açıklıycaz mı,ona göre devam edeyim... Bu noktayı kaçırmışım da..gamyoncuiremsu

ahada benim içime dert olan konu yine geldi karşıma..:) ilk tanıdığım adamla evlendim.. şimdiki aklım olsaydı öncesinde çıkardım, gezer tozardım..:)

amann canım napcan gezmeyi tozmayı bak ben pişmanım yani bir kişiyle çıkıp ewlenmek nasıl bir duygu bilmiyorum ama senin açından bakmak gerekirse pek güzel değil sanırım ama nebilim ben tek bir kişi isterdim yaa ama demekki hayırlısı böleymiş

neks canım çok iyi açıklamıssın bravo teşekkür ederim hayır yanlış anlatmamışsın tatlım anlamamış arkadaşda çok tuhaf yaa nasıl anlamamış acaba

Rica ederim canım ne demek...
Faydam olduysa ne mutlu banagamyoncuiremsu

lalecim başlık biraz devrik olmuş sanırım ben sadece el tutma oldumu derken kendime yorarak yazdım eşinizden önce çıktığınız oldumu ve bu kişilerle el tutuştunuzmu diyeyim ben ...sadece kelimesi ortalığı karıştırıo galiba diyorum ya kendime yorark yazdım yani ben sadece el tutma olayını yaşadığım için böle yazdım..buarada 3,5 nasıl oluyo yaa ..diğer sorduğunuda açıklamk isteği sana kalmış ..ama dur ya bak merak ettim şimdi ne yaşadın kızCADIARZUCADIARZU şaka şaka

Rica ederim canım ne demek...
Faydam olduysa ne mutlu banagamyoncuiremsu

faydan oldu tabi canım arkadaş hiç anlamamış galiba çünkü saçma konu falan diyo ya saçma buluyosan cevap verme öle değilmi ama

elini tuttum pişmanım diyosun galiba :sm_confused:

3 ve 5 anlamında yani..
Ben diyeyim 3 sen de 5!
Anla artık,geçmiş zaman kafam o kadar basmıyor..:lepi:
Ne yaşadıklarımı anlatmak, +18e girer mesuluyeti kabul ediyor musun?:uhm:

3 ve 5 anlamında yani..
Ben diyeyim 3 sen de 5!
Anla artık,geçmiş zaman kafam o kadar basmıyor..:lepi:
Ne yaşadıklarımı anlatmak, +18e girer mesuluyeti kabul ediyor musun?:uhm:

yok etmiyomlaelaelaelaelae

yav bu soruya cevap veririsek sonunda şantaj mı yapılacak acaba diye düşündüm.........:))))))))

kardeş şantaj mantaj yok la havle vela kuvvet..
kendimi teselli etcem yawww anaaa

canım senin tesllin başkalrının itirafına kaldı ise yandın.
valla her koyun kendi bacağındna .
ama ben şimdi çıktım desem vayyyyyyyyy çıkamdım desem vayyyyyyyyyyy
arası doğru mu söylesem seni mi teselli etsem arası kaldım.
yani tövbe allah erkeke eli elime değmedi desem sen kötü olacannnnnnn
yokkkkkk ben hergün bir sevgili değiştiridm elele dudak duağa geidm desem ben kötü olacaımmmmmmmmm
ne yapmalı
bacım sen bakma be yav öyle şeylere takılma sözlymüşşüsn madem mutlu ol gitisnnnnnn be aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

evli deilim bu gidişlede evde kalıcam heraldenaniknanik
valla okadar çok çıktığım olduki sayısını hatırlamıorum en kısa ilişkimi hatırlıyorum 15 dk ydı sanırım :roflol:çocuk arkasına baka baka gitti ayy çok utandım şimdi lülülülülülüutangac:
ama hepsinin elini tutmadım 30 tanesinin fln tutmuşumdur :roflol:
bişiler yaşama konusundada 5 kişiyle öpüştm valla başkada bişii olmadı öle bulutların üstünde fln uçamadım henüz onuda kocişimle yaparım artık:dance:

aman bea doğru diyon

maşallah maşallah kız bu ne kaç yaşındasın sen ya abooo

faydan oldu tabi canım arkadaş hiç anlamamış galiba çünkü saçma konu falan diyo ya saçma buluyosan cevap verme öle değilmi ama

hmmm...anladım...siz bana sarmaya niyetlenmişsiniz ama hevesinizi kursağınızda bırakacağım çok üzgünüm...
her isteyene istediğini vermek huyum değil...
konunuza saçma demedim bu bir...hangi konuyu okuyup ne cevap vereceğime ben karar veririm bu iki...
benim kaç kişiyle çıkıp kaç kişinin elini tuttuğum sizi nasıl teselli edeceğini anlamamakta da direniyorum...
ve bu mantığı da saçma buluyorum...

22 yasindayim..
Bu konularda biraz tutumluyum acikcasi.
Evlenmeyi dusunmedigim yillarda kimseyi almadim hayatima.
Bundan 7 ay once, ilk kez hayatima bir erkek girdi.
Canim herseyim o benim.
O benim gibi birini cok beklemis, e bende onun gibi birini bekledim zaten
Tencere yuvarlandi kapagini buldu..:teytey:
Allah kismet ederse, islerimizi duzene soktuktan sonra hayirli bir ise imza atmak istiyoruz..coksekeriremsu

herkese mutluluklar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…