Eşiniz,sevgiliniz,nişanlınız ne kadar sürpriz yapar?

Başak burcu mu

Benim esim de tıpatıp sizin nisanliniz. Biz nisanliyken de ayni sizinki gibi ben böyleyim numara yapmıyorum rol yapmıyorum derdi. Evlendik hakkaten hic degismedi. Cok ağladım çok gözyaşı döktüm insan hic mi romantik olmaz hic mi güzel bisey yazmaz diye 3 yil oluyor artik takmıyorum alıştım isin kötüsü zamanla sizde ona benziyosunuz. Mantıksal biseye donuyor evlilik heyecan yok surpriz yok monoton bir hayat... ama iyi bir insan oldugu icin kopamıyorsunuz da..

Çok haklısın ben de ona benzemeye başladım ilk başta ben de yapıyordum şimdi aman diyorum nasıl olsa yapmıcak yapmıyorum çok sıradanız deyince hep şikayet ediyorsun ben şikayet ediyor muyum diyor

Sürprizden kastınız ne ki? Benim eşim sürpriz yapar diyenler merak ettim mesela ne gibi sürprizler.

O sürpriz yapıyor kalpler çok pahalı hediyeler balonlar çiçekler dediğin adamlar karılarına evde yardım ediyor mu acaba ev süpürüyor mu çocuk bakımında yardımcı mı? Yahu karım işten geldi yorgun argın o koca götümü kaldırayım da yardım edeyim günahtır diyor mu? İnstagramda gördüğünüz hayatlara neden özeniyorsunuz ya. İnstada böyle şeyler takip edeceğinize doğa, hayvan, fotoğraf, kamp, gezi vs takip edin. Yalan hayatlar onlar konu sahibi yalan. Kimse üzüldüğü ağladığı fotoyu paylaşmıyor.

Elinizdeki adamın karakteri bu ayrıca. Adamı değişmeye zorlarsanız sizden soğur.

4 ay nişanlılık 2 ay evlilikte ,süpriz şeklinde değilde kendince bişeyler yapmaya çalışıyor eşimde.
bahçede kara adımızı 1.ayımız yazmış.

bazen keyfe gelip şarkı söylüyor.
nişanlı iken özel günler hakkında filan konuşrken.açıkca dedi ben fazla anlamam hediyeden,istersen birlikte alalım hediyeni diye ,dedim hediye illa maddi birşey olmazki sadece beni düşünürek alman gereken birşey hediye.illada takı vs olacak diye birşey yok.

dışarda dolaşırken polar eşofman takımı görmüş ama bedeni olurmu olmazmı diye almamış. gittik aldık.
eşimin ailesi doğum günü filan kutlamazmış nişanlı iken ben kutladım.pasta yerine lahmacun aldım.birde atkı bere takımı aldım hem karnımız doydu hem kel kafasına yakıştı şapka :)

yakın uzak 2 gözlük kullanıyor,plastik kutuda taşıyordu,nişanlı iken göz doktoruna birlikte gittiğimizden gözlüğünü filan bilirdim.

gözlükçünün birinde deri işlemeli kılıflardan gördüm 2-3 çeşitte sporcu ipi ,gözlük temizleme losyonu kullan at mendillerden aldım.hediye olarak verdim çok hoşuna gitti.

eşim benden 2 saat önce gidiyor işe ben kalkamadığım zaman kendi kahvaltı yapıp gidiyor.
sabah ekmek arası yapıyor kendisine.

banada ekmek arası termos bardağa çay yapıp koyuyor mutfağa .bende akşam ona sevdiği yemekten yapıyorum.

Adamı fazla darlamayın bence erkekler erken sıkılır, soğur sizden evlenince, sonrası çözümsüz, çevremde gördüğüm hiçbir erkek bu kadar sıkıntıya gelemez sanmıyorum, daha hayatın gerçeklerine takın kafanızı.

Ya eskiden her türlü tribime katlanan adam şimdi en ufak tripte ofluyor sinir olmaya başladım iyiden iyiye

harbi ben de merak ettim hani mesela bizim eve gelsin haberim olmasın odama kıyafet değiştirmeye giderken onu içeride balonlarla falan göreyim, aniden dışarıda gezerken karşıma bizimle ilgili bir şeyler çıksın pankart olur fotoğraf olur ya da biranda onunla yürürken yanımızda enstrüman çalan biri belirsin dans edelim falan

ne bileyim standartta gitmesin ilişkimiz istiyorum hep heyecanlı olsun

Fazla romantik komedi izliyosun ve bunu gercek hayatta istiyosun.Hepimiz hayal kurardik boyle lisedeyken ama lisedeyken.
Saglikli degil bu.Yukarida yazdigin yorumu da 3 ay once yine konusmustuk.Gram ilerlemen yok usuyen.

Mutlu olmanın ve mutlu etmenin yolunu bulmuşsunuz ne güzel

Ya eskiden her türlü tribime katlanan adam şimdi en ufak tripte ofluyor sinir olmaya başladım iyiden iyiye
Çünkü artık sıkılmaya başladı. Kendin ve nişanlın için artık romantik filmler ve başkalarının hayatlarını izlemeyi bırak.
Bak burda bdv yi okuyabilirsin. Gerçek hayat burada.
Daha önce sana birsürü şey yapmış seni şımartmış, sende ölene kadar aynı olacak sanmışsın. Nişanlın hata yapmış ve şimdi ikinizde çekiyorsunuz.
Aslında seni çok suçlayamıyorum çünkü o seni bunlara alıştırmış ve şimdi elinden alınca bocalıyorsun.
Belki de her defasında daha fazlasını isteyip yetinmedin o da artık bu durumdan sıkıldı.
Ben senin nişanlını gerçekten sevdiğini düşünmüyorum. Daha çok ilk zamanlar sana yaptığı şeyler seni ona bağladı.
İyice düşünmeden evlenme bence çünkü bu şekilde ikinizde mutsuz olabilirsiniz.

evet onu sevmiyordum hiç hem de ama kendine aşık etti zamanla sevdim şimdi kopamıyorum

evet onu sevmiyordum hiç hem de ama kendine aşık etti zamanla sevdim şimdi kopamıyorum
Canim sen onun sana verdiği sevgi ve yaptığı jestlere alışmışsın. Ama bunlar sonsuz değil.
Şanslısın bence. Burada evlendikten sonra fabriba ayarlarına dönen çok erkek, mutsuz olan çok kadın var.
Seni kazanabilmek için herşeyi yapmış ve başarmış.
Sende sevgi arsızı olmuşsun ama kabul et.

evet biraz öyle oldu galiba
beni bu hale sen getirdin diyor

evet biraz öyle oldu galiba
beni bu hale sen getirdin diyor
Sana zamanında büyük büyük sözler vermiş.
Sende hep daha fazlasını istemiş hiç yetinememişsin.
İkinizde yeterince olgun mu değilsiniz, yoksa gerçek sevgi mi değil aranızda ki bilemiyorum.
Ama sonunuz pek parlak gelmiyor malesef

2 yıllık evliyim. Ondan öncede 1.buçuk yıl nişanlı kaldım. Sürpriz derken neyi kastettiğini ben bile çok anlamadım. :) Eşim ilişkimizin başından beri çiçek alır bana mesela ummadığım bi anda olur genelde. Benim için yeterli. Evlendik 2 yıl oldu hala değişmedi sağolsun. Kapıyı bi açarım elinde bi buket çiçek olur. İşi gereği şehirdışına çıkar haftada bir filan. Boludan geçerse mesela oranın çikolatasını sevdiğimi bilir çikolata alır. gibi gibi.. Ama hediye almayı eşimde sevmez, beceremem der hep. Her istediğimi yapmaya çalışır zaten. Özel günlerde gidip ufak bi pasta alması yeterli geliyo bana çokta zorlamamak lazım. Sizin nişanlınızında yapısı buymuş. şimdi zoraki gözünüzü boyayıp evlendikten sonra özüne dönmesi hayal kırıklığı yaratırdı zaten. Hem o özel yemekler, hediyeler filan dizilerde oluyo. Gerçek hayatta olduğuna şahit olmadım ben.

Valla sevgililik ve nisan döneminde baba süprizler yapardı
Avm de bisey beğendim mesela,aa ne güzelmiş der geçerdim.Otururdık biyere wc ye kadr gidiyrm der,gider o beğendiğim seyi alır gelirdi:)
Evlendik ilk yıl 8 mart dünya günümü şampanyalı balonlu kutlamıştı adam
6 senenin sonunda evlilik yıldönümünü 2 senedir ya 1 gün gec ya 1 gün erken kutluyorHep bi isi çıkıyor nedense
Sonucta er yada gec öküze bağlıyorlar ablacım cok seyyapma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…