Eşiniz,sevgiliniz,nişanlınız ne kadar sürpriz yapar?

10000 kez soruldu ya siz ne yapıyorsunuz diye cevap yok. eminim adama aldığı son hediye nişanda takılan saat filandır söylemediğine göre.
yok sürekli hediye alıyorum bana diyor hatta ne çok hediye alıyorsun hediye almayı ne kadar seviyorsun gerek yok paranı harcama diyor daha yeni drone aldım saat aldım kazak aldım
son aldıklarım

ya balonlar olur evet o tarz şeyler şiir yazabilir

Son durumu hakkında bilginiz var mı acaba?
Hayır maalesef liseden arkadaşla sadece instagramdan takipleşiyoruz, bir dönem çok fotoğraf paylaşıyorlardı, oradan biliyorum. Sonra internette haberlerde gördüm olayı maalesef.

Gaye diye bir kızdı dimi? Nasıl sımdı saglıgı? kapatmış galıba hesabını Allah şifa versin inşallah.
Ben de bilmiyorum ki instagramda arkadaş kendisi ile sık fotoğraf paylaşıyordu. Ben ilk kanserle ilgili attığı bir story ile gördüm kızı. Aylar sonrada nette haberlerde okudum.

bazen içine kapandığı dönemler de oluyor, hatta kafadan hastayım ben falan diyormuş. Ama kendini olduğundan farklı gösteriyor mesela, tüm akrabalarıyla küs, ben tüm akrabalarımla harika ilişkim var diyormuş. Kendi inanıyor, bilmeyen biri de bal gibi inanır. İlaç da kullanıyor ama bilmiyorum tam, ailede sır gibi saklanıyor hiçbiri tek laf etmiyor, arada böyle kendi ağzından kaçırıyor.

ama o zaman ne anlamı kalır öyle istemiyorum

Olmayan biseyi oldurmaya calisiyosun yani.Adamin icinde yok bu yok.
Memnun degilsen iade suren hala var.Buna da cesaretin yok.Hep diyorum sen bu kafayla gittigin muddetce mutlu olamayacaksin.Daha coook baskalarinin hayatlarina ozeneceksin.

Benimkiler benimle hep çok ilgilendi şanslıyım

Ohoooo, nence sizin beklentiniz çok ve küçük şeylerle mutlu olamıyorsunuz. Size çiçek yolluyormuş, bu bile ne kadar düşünceli olduğunu gösterir. Ya da markette bir şey ister misin diye sorması. Daha ne olacak? Erkek arkadaşımdan hiç böyle talebim olmadı. Bana sürpriz yapacaksa da hediyelerle yapmasını istemem. Ufak tefek şeylerle mutlu olabilin. Bir keresinde benim sevdiğim yemeği yapmıştı ama o gün bir şeyler olmuştu ve ona gidememiştim. Bir keresinde de sevdiğim tatlıdan almıştı, "aç bak dolapta ne var" demişti ya da başka bir sefer içtiğim kahvenin bardağına beni sevdiğini yazmıştı. Böyle küçül küçük, tatlı sürprizler. Aldığı tek hediye de parfüm oldu. Ben de ona hediye aldım ya da ufak tefek maddi olmayan sürprizler yaptım. Ama bunlar sürekli olacak şeyler değil. Birkaç kere işte. Zaten önemli olan birlikte olmak değil mi? Birbirinizi seviyorsanız, birbirinize ilgi gösteriyorsanız ve ilişkinizin getirdiği sorumlulukların farkındaysanız daha fazlası ekstradan olan şeyler ve bu şeyler bir ilişkinin koşulu değil. Olunca güzel oluyor ama olmayınca da sorun olmuyor (ya da olmaması gerekiyor.)

O sosyal medya varya cogu sahe mutluluk cok yakın arkadasım ınstagramda goruyorsun suprızler gezmezeler ask muhtesem cok yakınım bılıyorum evlılıgını hergundde bosanmadalar neden dıye sordugumda bunları yaparak mulu oluyorum der ben hıc boyle beklentılerde olmam evlendıkten sonra her dogum gunumde yapar sagolsun yapmasada beklentım olmaz

işte beklentisi olmayan bir insan olabilseydim keşke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…