Eşiniz gün içinde sizi arar mı ?

Uzun uzun sohbet edemeyiz tabi, ama müsait olduğumuzda bir alo deyip bi coşkuyla NAAPTIINN deme huyumuz vardır cevap da sabit : hiiiç aynı çalışıyorum. Ama 1- 2 kere falan bu konuşmayı yaparız yine de sesimizi duyalım maksat

Evet esim gün icerisinde vakti olduğu sürece arar yazar.

Gün içerisinde mola saatlerinde arar. Bu ama ilişki içerisinde sevgi ve ilgi kıstası değil bence . Bazı insanlar telefonla konuşmayı sevmez ondan dolayı aramıyor olabilir

O arar ya da ben mutlaka bir mesaj atarim ozledim seni falan, fotograf gonderirim, instagramdan video atariz birbirmze vs gibi yani bir sekilde irtibatta kaliriz mutlaka, kalmazsak eger yoklugunu baya hissederim.

Gerekli olmadigi surece aramayiz birbirimizi. Zaten aksamlari beraberiz ne ferek var.

Evlilikte 4. yıla giricez. Mutlaka 1 kere görüntülü konuşuruz geri kalan zamanlarda da msjlaşırız aralıklı olarak. Konuşacak şey buluyoruz bir şekilde.

Evet gün içinde mesajlasiyoruz hep
Aramaz ama
Telefonda ben konuşmayı sevmem
O da öyle

Günde 2 defa arar yoğunda olsa

Eşim beni gün içerisinde 3 4 kere aramadan duramaz merak eder bende ararım çok yoğun olduğu zaman arayamazsa eve gelince özür diler

Ben aramam gerek olmadıkça ama o beni arar mesaj da atar. Aradığında da kısa konuşup hemen kapatmaya çalışırım bundan dolayı da trip atar. Ben işyerinde gereksiz konuşmalar yapmayı sevmediğim için beni aramasından hoşlanmıyorum sadece eşim de değil başka gereksiz aramalardan da hoşlanmam. Eşime bunu bir türlü anlatamadim. Belki sizin eşiniz de benim gibi düşünüyordur.

Bana çok garip gel
Eşim beni gün içerisinde 3 4 kere aramadan duramaz merak eder bende ararım çok yoğun olduğu zaman arayamazsa eve gelince özür diler
Bana çok garip geliyor ağzım açık okuyorum valla. bana böyle bir muamele yapılsa ağzıma geleni söyleyip engellerim o kişiyi.brat pitt olsa kurtarmaz.ben neden normal kadınlar gibi değilim yaa. Kaç tane ilişkimi hiç ettim bu fazla ilgiden. Laftan da anlamadılar laf size gitmesin ama bu tarz insanlar bana takıntılı geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne garip geliyor hanımefendi pek anlayamadım

Hayata karşı çocuksu duyguları kaybetmemek güzel de insan alışır gider be benim içim geçmiş heralde
Daha evli değilsiniz herhalde severek evlenirseniz eşinizi görmeden sesini duymadan duramazsiniz biz 1,5 yıllık evliyiz ama bir birimizi çok özlüyoruz

Cocuk olunca ıster ıstemez aranıyor zaten.Gün ıcınde 1-2 kez konusuruz,wpdan msjlasırız.Ama asıl aramalar kız kresden cıkınca.Babası aldıgından genelde gelsn park fotoları,oyuncakcı fotoları,goruntulu aramaalar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…