Eşiniz, baktığınız yöne dahi karışıyor mu?

Bacım eşin Fazlasıyla sorunlu. Sana sahip olabildiğine bile inanmıyordur bence içinde.
Şunu söyleyimki bu kadar abartılı kıskanclık nöbetine giren kişiler kendilerini yetersiz gören kişilerdir.
bak bi psikologa git sor istersen aynısını dicek.
o sindiremior seni.fazla gelmişşin ona.
Mutlaka ama mutlaka psikolaga gidin.
bu böyle devam ederse seninde kendine güvenin zedelenecek. acaba dicen?? ben böle kası gözü oynayan bi kadın izlenimimi veriorum ona ve etrafıma....

lisedeyken aynı böyle bir sevgilim vardı...bana "yolda çok dik yürüyorsun,baston yutmuş gibi yürüme,yere bak,sağa sola bakıyorsun hep "derdi...ki ben yolda yürürüm yanımdan geçeni görmem,öyle bir insanım düşünün...daha neler neler bu en yakın örnek olduğu için bundan bahsettim..

bi kere ipleri verdinmi boyun büktünmü arkası geliyor bence...ben de zamanında o saf cahil halimle bi de ilk sevgilim tabi her şeye eyvallah dedim.işte hata burda başlıyor zaten,sanki bu çok normal bir şeymiş gibi kabullenmemizle başlıyor.gerisi çorap çöküğü geliyor kendiliğinden..

yanlışın kimde olduğunu göstermek lazım en başta.bi arkadaş kişinin fikri neyse zikri de odur demiş çok da doğru söylemiş bence.herkes sevdiği insanı kıskanır ama bu kıskançlık değil bence.

lisedeyken aynı böyle bir sevgilim vardı...bana "yolda çok dik yürüyorsun,baston yutmuş gibi yürüme,yere bak,sağa sola bakıyorsun hep "derdi...ki ben yolda yürürüm yanımdan geçeni görmem,öyle bir insanım düşünün...daha neler neler bu en yakın örnek olduğu için bundan bahsettim..

bi kere ipleri verdinmi boyun büktünmü arkası geliyor bence...ben de zamanında o saf cahil halimle bi de ilk sevgilim tabi her şeye eyvallah dedim.işte hata burda başlıyor zaten,sanki bu çok normal bir şeymiş gibi kabullenmemizle başlıyor.gerisi çorap çöküğü geliyor kendiliğinden..

yanlışın kimde olduğunu göstermek lazım en başta.bi arkadaş kişinin fikri neyse zikri de odur demiş çok da doğru söylemiş bence.herkes sevdiği insanı kıskanır ama bu kıskançlık değil bence.

Bunu söyleyen bendım,katılıyorum sana alkisalkisalkis

Senı tabıkı kıskanır,kocandır ama iş guvensızlıge gıdıyorsa cok acı olur.Başkası sana bakarsa,kıskansın,ama senın bakışlarından şüphelenıyor demekki... böyle davranıyor sana.

Aşağılık kompleksı hakkındada katılıyorum.Benım eskı bı erkek arkadasım vardı,oda benım sırketımde calışan ınsanlardan kıskanırdı benı,servısle işe gondermezdı,otobusle gıt gel derdı,cunku burdakıler ondan yuksek maaş alıyo,ve oda bu işe gırmeye calıştı ama sınavı gecemedı aptal.o yuzden kompleks yapmıştı kendıne.

Lutfen esınle konu,senı üzmesıne ızın verme.:eek:klava:

daha neler duycaz umarım zamanla geçer benim eşimde de ilk başlarda vardı oraya bakma bunu giyme onu yapma amnannnbeeee deyip patladım ve takmamaya çalış zamanla biraz düzeliyor tam olmasada:)))))))))))

canım benm allah yardımcın olsun bu ne yaaaaaaaa!! bu ne gerçekten anlamadım....nasıl insan bu bencede HASTA Bİ İNSAN... çok zor rabbim yar ve yardımcın olsun...

valla benim eşimde evlendiğimiz ilk sıralr aynıydı fakat zamanla değişti. şu an 4 yıllık evliyim ve bölyle bi sorunumuz yok ama yaşadım aynı şeyleri... aşıyor zamanla inan..sen ne kadarlık evlisin bilmiyorum ama aşılıyor emin ol.tamam bu bir sorun kıskançlıkğın ilerlemiş hali ama buna hastalık demeyelim bence.. en azından benim kanaatim bu.kendince güven sorunu yaşıyor demkki.. dilerim en kısa zmanda düzelir...

arkadaşlar bi nefes alın yahu ne hastası hemenşutarafagitti

nasıl bir ortamda söylüyor bunları. çünkü bazen gerçekten dediği gibi karşıdakiler yanlış anlıyor. ben çok erkeğin "şu kıza bak beni kesiyor yanında da sevgilisi var" dediğini biliyorum. yani haklı olabilir o konuda. bi bölgede bi sürü sap varsa ben de o tarafa bakmam ki:smiley-cool: güven problemi mi var yoksa bir görenin size deli olacağını düşünecek kadar aşık mı size:asigim: bence bu güveni ona aşılayabilirsiniz. beni kısıtlama derseniz "daha rahat bakmak istiyo" diye düşünecektir hali hazırda bu konuda problemliyken.özellikle de kendisi bakmıyor demişsiniz bu iyiye işaret. biraz olumlu yönü yok mu sizce bu işin. yada öyle bakılacak gibi değil mi hiç:sm_confused:

Offf okurken bile zor geldi bana yaşaması kimbilir ne zordur:çok üzgünüm:
Ben hiç böyle şeyler yaşamadım arada kıskançlık ben yaparım .... Eşim beni kıskandğı zaman daha çok bana yakınlaşır asla böyle davranmaz canım bence eşinde bazı sorunlar var pskolojisi bozulmuş.. Birtek sanamı böyle davranıyor yani kızkardeşi annesi falan onlarada böyle davranıyorsa canım değişemez...
En güzeli ikana edp bir yardım almanıza.s.

kızkardeşi yok..annesiylede ev dışında biyerlerede hiç olmadıkları için sorun yok..
beni çok kıskanıyomuş öyle dedi..sevgiliyken,niaşnlıykende vardı bu mevzular ama evlilik artırdı tabi bu durumun dozunu!!:eek:klava:

Bacım eşin Fazlasıyla sorunlu. Sana sahip olabildiğine bile inanmıyordur bence içinde.
Şunu söyleyimki bu kadar abartılı kıskanclık nöbetine giren kişiler kendilerini yetersiz gören kişilerdir.
bak bi psikologa git sor istersen aynısını dicek.
o sindiremior seni.fazla gelmişşin ona.
Mutlaka ama mutlaka psikolaga gidin.
bu böyle devam ederse seninde kendine güvenin zedelenecek. acaba dicen?? ben böle kası gözü oynayan bi kadın izlenimimi veriorum ona ve etrafıma....

bilmiyorum fazalamı geldim ama onu onun beni sevdiği kadar çok sevmediğimi düşüyo..
tabi çok ağır sözlerimi duydu şimdiye kadar..belki başka erkek olsa bitisin derdi o kadar lafın üstüne ama o bitsin diyemedi..
ben sordum ona da ben herkese mavi boncukmu dağıtıyorum..bi yere bakınca erkekler benim arandığımımı düşünüyo.??
bakışım öylemi hissettiriyo diye
karşımdakiler farklı algılarmış..yanında erkek var etrafına bakınıyo derlermiş.
oda onun garipp bi bakış acısı işte..
herkes bana bakıyo ona göre..
komşunun tavuğu komşuya kaz görünür misali..:eek:klava:

:eek:klava:

evet bende eşim bana ben seni çok kıskanıyorum dediğinde bu kıskançlık değil dedim
başka bişey..bu bi insanın hayatını yaşama özgürlüğünü elinden almak..
hükmetmeye,yönlendirmeye çalışmak gibi bişey..ben de ona kurallar koydum artık..anlasın bakalım benim yrimde olmak nasıll bişey..

bence bu tarz erkeklerin gerçekten psikolojik sorunları var..
onların kendi niyetleri kötü olduğu için başkasını da öyle sanıyorlar
allah başa vermesin..ay hiç çekilmez

Bunu söyleyen bendım,katılıyorum sana alkisalkisalkis

Senı tabıkı kıskanır,kocandır ama iş guvensızlıge gıdıyorsa cok acı olur.Başkası sana bakarsa,kıskansın,ama senın bakışlarından şüphelenıyor demekki... böyle davranıyor sana.

Aşağılık kompleksı hakkındada katılıyorum.Benım eskı bı erkek arkadasım vardı,oda benım sırketımde calışan ınsanlardan kıskanırdı benı,servısle işe gondermezdı,otobusle gıt gel derdı,cunku burdakıler ondan yuksek maaş alıyo,ve oda bu işe gırmeye calıştı ama sınavı gecemedı aptal.o yuzden kompleks yapmıştı kendıne.

Lutfen esınle konu,senı üzmesıne ızın verme.:eek:klava:

bana çok güvendiğini söylüyo eşim..benim bakışlarımdan değilde bakışlarımı yanlış anlayacak insanlardan rahatsızlık duyduğunu söylüyo..akıllarından başka bişey geçermiş..mevzu bu işte

bence bu tarz erkeklerin gerçekten psikolojik sorunları var..
onların kendi niyetleri kötü olduğu için başkasını da öyle sanıyorlar
allah başa vermesin..ay hiç çekilmez

ben bu genellemi sevmiyorum işte..
fikri neyse zikri odur genellemesi..
eşim öyle değil..bana bağlıdır..bensiz bi yere gitmez..bi bakışını dahi yakalamadım şimdiye kadar...

valla benim eşimde evlendiğimiz ilk sıralr aynıydı fakat zamanla değişti. şu an 4 yıllık evliyim ve bölyle bi sorunumuz yok ama yaşadım aynı şeyleri... aşıyor zamanla inan..sen ne kadarlık evlisin bilmiyorum ama aşılıyor emin ol.tamam bu bir sorun kıskançlıkğın ilerlemiş hali ama buna hastalık demeyelim bence.. en azından benim kanaatim bu.kendince güven sorunu yaşıyor demkki.. dilerim en kısa zmanda düzelir...

2,5 yıllık evliyiz...zamanla değişir inşallah..
en azından sinirini kontrol etse...çünkü günlerce konuşmuyoruz bu konu yüzünden
hep böyle oluyo senağlama

arkadaşlar bi nefes alın yahu ne hastası hemenşutarafagitti

nasıl bir ortamda söylüyor bunları. çünkü bazen gerçekten dediği gibi karşıdakiler yanlış anlıyor. ben çok erkeğin "şu kıza bak beni kesiyor yanında da sevgilisi var" dediğini biliyorum. yani haklı olabilir o konuda. bi bölgede bi sürü sap varsa ben de o tarafa bakmam ki:smiley-cool: güven problemi mi var yoksa bir görenin size deli olacağını düşünecek kadar aşık mı size:asigim: bence bu güveni ona aşılayabilirsiniz. beni kısıtlama derseniz "daha rahat bakmak istiyo" diye düşünecektir hali hazırda bu konuda problemliyken.özellikle de kendisi bakmıyor demişsiniz bu iyiye işaret. biraz olumlu yönü yok mu sizce bu işin. yada öyle bakılacak gibi değil mi hiç:sm_confused:

evet ona göre erkekler işte bu düşünceye sahi aa kadına bak bana bakıyo gibi!!!
ama farkında bile değilim..yürürken boynumuz bükük yürümüyoruzki...değilmi...mağazalara bakıyoruz...ilginç bişey oluyo ona bakıyoruz..
görmeden yürümüyoruzkii.
ben bi yöne doğru bakıyosam orda biri varmış yokmuş ona bakmıyorumkiii..
gözlerimi kapatamam ya..baktığım yöndeki tüm erkekleri imha edecek de değiliz ya

yok artık ya daha neler nedemek bakma.ya psıkolojık sorunları var kocanın yada sen kendınden fazla tavız verdın fazla yuz gordu astarını ıstıyo.valla hıc de takmam dogrusu nelere var yaa? ınanılmaz...

X