Eşimle yeniden...

2 sene sonra görmek isteyen çocuğumun ancak kakalı bezini görebilir. :)
bence sizde çocuk bahane geçin bu ayakları gönül işlerinize çocuğu bahane etmeyin. az gururlu olsanız 2 sene sonra gelene neden derdiniz.

Bu sitede dertlerini anlatan insanları ifşa edip kocasıyla iletişime geçenleri gördük. Belki konu sahibi de bunları görmüştür. Niye konu sahibinin anlattığı kadarıyla yetinmiyoruz...ya da bir sorulur iki sorulur kadın cevap vermiyorsa aman sen de deyip bırakırsın konuyu. Adam cezaevinde olmasa bile belki kadına göre adamın içinde bulunduğu durum elzem bir durumdur, bizim fikrimiz bunu değiştirmez ki. Konunun bu kadarı ile de yeterince tatmin edici cevaplar verilebilir. Denenmişi denemek vakit kaybıdır bence. İki aylık bir bebekle beni ne olursa olsun ortada bırakan adama bir daha güvenmezdim de görüşmezdim de. Sevgisinden ölsem bile yapmazdım

O kadar a kadar yapan var mı ya.yuh dedektiflik bürosu açsınlar harcanıyorlar burada.

Detaya girmezsen nasıl yorum yapacağız.. niye ayrıldığiniz önemli.. 2 senedir neden görmedi çocuğunu bunlara gore yorum yapabiliriz

Ay sevisin bir kere herkes rahatlasin
Ne degisiksiniz. Neymis adamin kendi elinde degilmis 2 sene cocugunu gormemek ama sizi kiskandirmak icin yaninda kadinla gelebilirmis sosyal medyasinda da hala evli yaziyormus
Bence siz de hala safsiniz
Sevisin bir kere altin vurus olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…