Eşimle yeniden...

Yanında biriyle gelirse bu sizi kıskandırmak için değil siz görün de boşuna ümitlenmeyin diye yaptığı bir şey olur. Sizin gibi sürekli kocasını haklı gören biri nasıl olmuş da boşanmış ilginç.

2 sene görmemeyi o tercih etmedi. Öyle gerekliydi fazla açmak istemiyorum
Fazla detaya girmeden sorulan sorulara bilmece denir genelde, sizinki de öyle olmuş

Hayatınızdaki herşey öyle gerektiği için oluyor demekki yani eski eşiniz koluna bir kadın takıp gelirse siz de çok iyi biliyor olacaksınızdır ki öyle gerekecek....

ay bu da yeni moda mı?

konu açıyorsunuz, önemli bi ayrıntı soruyoruz. fazla detaya girmek istemiyorum diyorsunuz hemen. o detayın konu ile alakası olmasa biz sormayız zaten, magazin muhabbeti yapmıyoruz sonuçta. sanki devlet sırrı da saklıyorsunuz yani. boş.

Eski eşimi en iyi nasil stalk ederim?

Eski eşimle küçük oğlum 2 aylıkken ayrildik.
Uzun zaman sonra (2 sene) Oğlunu görmek isteyip bana ulaştı. Haftaya beraber yemek yicez.
Bana karşı sanırım hala birşeyler hissediyor ki sosyal medyada durumu hala evli.
Iş için çok yurtdışına çıkıp geri geliyor ve kadınlarla hemen iyi anlaşa biliyor. Benim korkum ise o gün beni kiskandirmak için bir kadınla gelir çok bozulurum hatta o ortamda duramam. Biz çok severek evlendik malesef bizi ayırdılar. (Fazla detay yok)😅
Böyle bir durumla karşı karşıya oğlumun yanında kalmak istemiyorum. Bir yandan 2 sene sonra onu yine göreceğim diye kalbim yerinden çıkcak gibi oluyor o yetmemiş gibi acaba öyle birsey yaparmi acaba diye de kafamda kurcalıyorum.

Hiç bir durumundan haberdar değilim ve bu beni biraz kasıyor açıkçası. Onunla ilgili bir kaç detaya ulaşırsam kendimi daha güvende hissedebilirim. Yeni sevgili gibi..

Ve öbür konuyada gelcek olursak, çok duygusal bir yapım var ve hemen gõzlerim doluyor bunu nasıl önlemlerim? Sonuçta oraya başım dik gitmek ve herzaman güçlü bir kadin oldumu ispat etmek istiyorum. Nasıl davranmalıyım?

Ohhhhh gerçekten rahatladım, sizlerin cevaplarını 4 gözle bekliyorum

ARKADASLAR evet haklısınız 2 senedir cocunu görmemiş şimdi mi geliyor gibisine. Inanın mantıklı bir açıklaması var. Yoksa ben buna zaten izin vermezdim. Fazla detaya girmek istemiyorum bu konu ile alakalı.
.

2 sene çocuğunu görmemesi için hapiste olması gerekir. Diğer her türlü durum, sizin kendinizi ikna etme biçiminizdir. Doğru olan zaten yanında biriyle gelmemesi. Hepiniz tuhafsınız bence:) çocuğunuzu babanız bırakmışsınız şu an da fiziksel duygusal ihtiyaçlarınız için heyecanlanıyorsunuz ama çocuğunuzu babasız bırakabiliyorsunuz tuhaf:)

İnsan hapise bile girse çocuğunu 2 yıl görmeden duruyorsa. O boşanmada çocuklada boşanılmış.

Böyle bir adama sırf bu sebeple bile geri dönmezdim. Zaten biten şeylerin tekrarının hiç mutluluk getirdiğinede rastlamadım. Aynı derede iki kez yıkanmaz.

Insan iki eli kanda olsa yine gorurdu. Sosyal medya hesaplarinda evli yazmasindan umutlanma. Erkekler boyle seylere cok aldirmiyor. Fakli sehirlerde de olsaniz gorurdu cocugunu. Ailen engelledi ise yine bir sekilde kacak gocek yolunu bulurdu. Cocugunu gormeye gelecek bence tekrar olur diye umutlanma. Istese bosanmazdi, aileler yuzunden ayrildik demissin de kimse de kimsenin kafasina silah dayamamis. Istese seni o ortamdan cekip cikarip yoluna devam ederdi. Bu gorusmeden cok da hayal kirikligina ugramak istemiyorsan bir anlam cikarma.

Madem biseyi tam anlatmayacan ne diye burada soru soruyon derler adama reis

Başka kadınla gelmek gibi bir terbiyesizlik yapmaz. Yaparsa da bir daha düşünmeyin birleşmeyi bilin ki onun siz de gönlü yoktur. Gözlerin dolarsa lens kullanıyorum ışıga hassasiyetim var deyiver . Bir de sen 2 sene boyunca tek başına ayakta kalmışsın simdi mi dik duramayacaksın ❣

Murat Dalkılıcın şarkısı geldi aklıma
Bana senden ne köy olur
Ne de kasaba🤔🤔
Moralinizi bozmak istemem ama kimse değişmez 2 sene sonra bir de 🙄🙄

Eski eşimi en iyi nasil stalk ederim?

Eski eşimle küçük oğlum 2 aylıkken ayrildik.
Uzun zaman sonra (2 sene) Oğlunu görmek isteyip bana ulaştı. Haftaya beraber yemek yicez.
Bana karşı sanırım hala birşeyler hissediyor ki sosyal medyada durumu hala evli.
Iş için çok yurtdışına çıkıp geri geliyor ve kadınlarla hemen iyi anlaşa biliyor. Benim korkum ise o gün beni kiskandirmak için bir kadınla gelir çok bozulurum hatta o ortamda duramam. Biz çok severek evlendik malesef bizi ayırdılar. (Fazla detay yok)😅
Böyle bir durumla karşı karşıya oğlumun yanında kalmak istemiyorum. Bir yandan 2 sene sonra onu yine göreceğim diye kalbim yerinden çıkcak gibi oluyor o yetmemiş gibi acaba öyle birsey yaparmi acaba diye de kafamda kurcalıyorum.

Hiç bir durumundan haberdar değilim ve bu beni biraz kasıyor açıkçası. Onunla ilgili bir kaç detaya ulaşırsam kendimi daha güvende hissedebilirim. Yeni sevgili gibi..

Ve öbür konuyada gelcek olursak, çok duygusal bir yapım var ve hemen gõzlerim doluyor bunu nasıl önlemlerim? Sonuçta oraya başım dik gitmek ve herzaman güçlü bir kadin oldumu ispat etmek istiyorum. Nasıl davranmalıyım?

Ohhhhh gerçekten rahatladım, sizlerin cevaplarını 4 gözle bekliyorum

ARKADASLAR evet haklısınız 2 senedir cocunu görmemiş şimdi mi geliyor gibisine. Inanın mantıklı bir açıklaması var. Yoksa ben buna zaten izin vermezdim. Fazla detaya girmek istemiyorum bu konu ile alakalı.
.
Hmmm. Umursamaz davran hep çocukla ilgilen. Stalk konusunda uzman arkadaşlar yazarlar.

bir daha ki 2. seneye yemek için sözleşmeye gidiyor gibi garip bir durum olmuş.
birileri ayırınca arada başkası ile aldatmamış olsa bile gerçekten karşındakine güvenebilecek misin?

Çok istekli olmayın Çok süslenmeyin .O da insan anlar yani .Size karşı bir durumu yoksa rezil olmayın bari.🤦‍♀️

Insan derdini açıyor siz ise burda dalga geçiyorsunuz. Sanırım bu foruma tek dalga geçmek için üye olanlarda var. Orası burası kimseyi ilgilendirmez. Benim tek istedim derdimi biraz olsada hafiflerden bir kaç iyi niyetli cümle!
saf mısınız? demek istedim kusura bakmayın
yavrusunu 2 yıldır görmemiş Allah korusun diyim hastaydı da tedavi mi görüyordu da görmedi?

bırakın Allah aşkına hala aşk meşk derdindesiniz

Evet demek istediğinizi anlıyorum fakat bütün ayrintilarini konunun yazmak istemedim. Evet 2 senedir cocunu görmedi ama bu onun suçu değil bir kaç sorunlar yasadik
İsteyen insan iki eli kanda olsa, mezardan çıkıp gelir,kapıdan kovsan pencereden girer. Çocuk bu boru mu. Kendinizi kandırmayın

Adam cezaevindeymiş besbelli.
Ben öyle anladım direkt.
Bence beklentisiz gidin.
Zamanında neden ayrıldınız, hem de bebek 2 aylıkken. Çok geçerli nedenleriniz olmalı.
İşte o nedenler ortadan kalkmadıysa yeniden başlamanın anlamı ne?
Çocuklar için buluştuğunuzu aklınızdan çıkarmadan gidin.
Ne olacağını zaman gösterir.

X