Eşimle yeniden...

Hiç Müge ye atma sende ordaydin hadi öde 😃
Bak milleti dağıttın hala veresiyeye duruyon. 😃
hahaha konu sahibi de gitti kime borcumu ödeyeyim :) canım sıkıldı eski konulara dönüp yorum yazıyorum artık :) topic bize kaldı derdi olan varsa anlatsın deşifre de olmamış olur , boşuna yer kaplamayalım yardımcı olalım:)

Bazı detayları verse ortaya çıkacaktır çünkü tanıdıklar hikayeyi bildiği için hemen deşifre olur keşke deşifre olmak istemiyorum diye başlık acmasaydi daha iyi olurdu.

Ayrica anlamasindan korktuğumuz kisi sıkı takipçiyse zaten okur burayı.

Buluşmaya yalnız gelip gelmeyeceğini sorup öğrenemez misiniz? Sormadiniz ve korktuğunuz gibi biriyle geldi ki sanmıyorum çünkü oğlu için gelecek ve ilk buluşmada varsa da sevgilisini getirecek kadar değildir herhalde. Getirse de dik durun çok muhatap olmayın buluşmayı da uzatmayın. Yalnız gelse de çok yüz vermeyin resmi durmanizda fayda var. Aglamanizi gerektirecek bir mevzu yok çocuk için bir araya geleceksiniz. Siz hala eşinizi seviyorsunuz umarım her şey gönlünüzce olur. Belki tekrar alevlenir bir şeyler ama aile yüzünden ayrildiysaniz yine sorunlar olacaktır çocuklara yazık gerçekten zor durum Allah yardımcınız olsun.

Konuyu yazıp detay vermem diyorsunuz :stop:eski kocanızı savunmuşsunuz laf söylemiyorsunuz... 2 yıldır çocuğu görmemiş açıklaması var, detaya giremem diyosunuz:KK20:
YORUMUM.. :ukala::ukala::ukala::ukala:

Görümce buralarda anlaşılan. 2 yıldır çocuğunu görmeyen kaç kişi olacak. Anlaşışır.
3. Kişiler yoksa olayınızda (sevgili)seviyor gibisiniz karşılıklı. İnşallah vesile olur bu görüşme. Bizler de seviniriz

Ben sadece şunu söyleyebilirim. 2. Kez denemeyin. Zaman kaybı. Abartılı yıpranma. Ilkinden daha fazla üzülme.

gene bir detay veremem anne vakası.

yahu doktora gidiyorsun o da geçmişten bugüne tek tek dertlerini anlattırıyor ki adam doğru bağlantı kurup çaresini bulsun. ama yok, ona detay veremem buna detay veremem, yalnız hepiniz 2 satırımdan bana hemen akıl verin.

haa bir de benim duymak istediklerimi söyleyin.

eğer eli kolu bağlı değilse çocuğunu seven her baba çocuğunu arar, sorar. burada en zor durumdaki çocuğunuz. babası 2 sene ilgilenmemiş, tam adam gelmiş çocukla görüşecekler annesi "bu adam beni hala seviyor mu?" modunda.

ailesi sizi hiç istemiyordu da onların gönlü olsun diye mi boşandınız acaba ? aklıma bir tek bu geldi..

Eski eşimi en iyi nasil stalk ederim?

Eski eşimle küçük oğlum 2 aylıkken ayrildik.
Uzun zaman sonra (2 sene) Oğlunu görmek isteyip bana ulaştı. Haftaya beraber yemek yicez.
Bana karşı sanırım hala birşeyler hissediyor ki sosyal medyada durumu hala evli.
Iş için çok yurtdışına çıkıp geri geliyor ve kadınlarla hemen iyi anlaşa biliyor. Benim korkum ise o gün beni kiskandirmak için bir kadınla gelir çok bozulurum hatta o ortamda duramam. Biz çok severek evlendik malesef bizi ayırdılar. (Fazla detay yok)😅
Böyle bir durumla karşı karşıya oğlumun yanında kalmak istemiyorum. Bir yandan 2 sene sonra onu yine göreceğim diye kalbim yerinden çıkcak gibi oluyor o yetmemiş gibi acaba öyle birsey yaparmi acaba diye de kafamda kurcalıyorum.

Hiç bir durumundan haberdar değilim ve bu beni biraz kasıyor açıkçası. Onunla ilgili bir kaç detaya ulaşırsam kendimi daha güvende hissedebilirim. Yeni sevgili gibi..

Ve öbür konuyada gelcek olursak, çok duygusal bir yapım var ve hemen gõzlerim doluyor bunu nasıl önlemlerim? Sonuçta oraya başım dik gitmek ve herzaman güçlü bir kadin oldumu ispat etmek istiyorum. Nasıl davranmalıyım?

Ohhhhh gerçekten rahatladım, sizlerin cevaplarını 4 gözle bekliyorum

ARKADASLAR evet haklısınız 2 senedir cocunu görmemiş şimdi mi geliyor gibisine. Inanın mantıklı bir açıklaması var. Yoksa ben buna zaten izin vermezdim. Fazla detaya girmek istemiyorum bu konu ile alakalı.
.
ben gerçek bir sevgiyi kimsenin ayıramayacağına inanan insanlardanım.zira ne sebep olursa olsun ben evladımı istedikten sonra kimse ne sebep olursa olsun beni evladımdan ayıramaz,bence biten birşey varsa birdaha eskisi gibi olamaz,bence yanındaki sevgilisini düşünmeyin,zirasizi seviyor olsaydı iki yıldır napar eder görmeye gelirdi.bence sizde pek güvenmiyorsunuz sevgilisi oldupunu düşünüyorsunuz çok sevdiyse sevgiliyle işi neydi?daha sizi sevdiğinden bile emin değilsiniz,bence görüşmeyin net.geçmişe mazi geleceğe yarın derler.

Yaa kıyamam sana :)
Çok beklenti içinde gitme, 2 sene uzun bir zaman. Adamın hayatında illa ki birileri olmuştur ve şuan da olma ihtimali de çok yüksek.
Onu özlediğini belli etme. Bırak o neler kaybettiğini görsün. Hala sana karşı içinde bişeyler varsa adım atacaktır ki bence atacak. :)
Güzel haberler verirsin inşallah bize :)

“Senin yerinde olsam...” diye yorum yapılmalıydı srkadaşlar yorumlarınız çok acımasızca.
Yeni üye oldum ama Şu forumu 10 senedir takip ediyorum. Yıllar geçtikçe insanların acımasız, kendini beğenmiş, sanki hiç kendi başlarına gelmeyecekmiş duygusuyla yorum yapmaları insanlığın nereye gittiğinin apaçık göstergesi.
Konu sahibi özetle “eski eşim çocuğunu görmeye gelecek, yanında biri ile gelirse kaldıramam, nasıl davranmalıyım?” diye bir soru soruyor. Siz taa nerelere takılıyorsunuz. Asıl siz kendi yorumlarınıza bakıp geçtiğiniz dalgara utanın.
Sevgili konu Sahibi; eğer çocuğu görmeye gelecekse ve başka biri yanında var diye şüphe duyuyorsam; ya buluşmadan önce sorardım yalnız gelip gelmeyeceğini; ya da buluşunca yanında biri varsa şöyle söylerdim; ben çocuğunu sen görmeye geleceksin sanmıştım. Senin eşin/sevgilinle çocuğumu şuan tanıştırmak istemiyorum kusura bakma der ayrılırdım. Böyle bir durumda orayı terketmek senin hakkın. Senin yerinde olsam böyle yapar düşünürdüm.

Adam hapiste falan değilse görmesi gerekirdi. Vicdanı merhameti bunu gerektirir insanın.
Tabi anladığım kadarıyla siz severken boşanmışsınız ama bence çok umutlu gitmeyin. Öyle olursa daha dik durursunuz.

2 yıl sonra çocuğunu görecek baba, sizi kıskandırmak için yanında kadın getirip çocuğunun karşısına oturtmayı planlayacak karakterdeyse eğer boşa heyecan bile yapmayın.

Oğlunuz babasını nerede biliyor ? Birden bire karşısına çıktığında onu zorlayabilir.

Küçük anlamaz diye düşünmeyin, Her şey yerleşir beyine.

Peki bir kereliğine mi görecek yoksa artık hep ilgilenecek mi , Bu detay çok önemli.

Geçerli bir sebebi var yazmışsınız fazla detay veremediğiniz için ben hapiste diye düşündüm.

Konusu her neyse bundan sonra ki adımlarla dikkat edin. Eğer çocuğu bir defa görmek için geliyorsa izIn vermeyin.

Bunun dışında duygusal yapınız varsa maalesef o gözleri tutamazsiniz.

Evli olduğunu silmemesi ise başka nedenlerden dolayı olabilir . Belki sevgilisi vardir

Oğlunu bu 2 senede hiç mi görmedi? Öyleyse, yuh yani, insan sırf şu sebepten tiksinir, yüzüne tükürür böyle bir adamın.
Sosyal medyada evli yazmasının sebebi, evlenmeyi düşünmemesi, yalnızlığı tercih etmesi olabilir. Ya da eski eşimle sorunlu ayrıldık, boşanamıyorum ama 2 yıldır görmüyorum, sen bana ilaç gibi geldin hikayeleriyle kadınların peşine düşüyordur. Size karşı bir şeyler hissediyor olmasından daha olası.

Ayrıca bizi ayırdılar ne demek ki? Birbirini seven, ilişkilerinin kıymetini bilen aklı başında insanları kimse ayıramaz. Topu dışarı atmayın bence, gerçekler acı olsa da görmek iyidir.

2 sene görmemeyi o tercih etmedi. Öyle gerekliydi fazla açmak istemiyorum
Hangi güç bir insanı 2 sene evladından uzak tutabilir? Kilit altında tutulduğu bir yerde miydi? Hiçbir şey açıklamayıp, böyle bir adam hakkında objektif yorum yapmamızı da beklemeyin. Bu ayrıntılarla gayet sorumsuz, kötü bir insan gibi görünüyor.

detay vermek istemiyorum geçerli sebepler var diyorsunuz. Sadece bir sorunuza yanıt vereceğim. Sizinle görüşmeye gelirken size sormadan yanında başka bir kadın getirirse büyük kabalık eder. Eğer böyle bir endişeniz varsa arayıp yalnız görüşmek istediğinizi yalnız gelmesini söyleyin.

X