Eşimle kavgamı duymuşlar!

Gelip gidip olmasa dahi konuşmak isteyen gayet de konuşur bu arada
Yok ben konuşmalarından değil de hem ev sahibimiz bu binada sonuçta kendi evi pat küt ses hoş olmadı hem de o an ben frene basamadım bi rahatlık geldi sanki dağın başındaymıs gibi sinirden söyleniyor ve bağırıyorum

Emin olun her evde kavga oluyor. 1 saat devam eden kavga seslerine bile maruz kaldık ama evdir diyoruz duymazdan geliyoruz. Yeri geliyor herkes evinde kavga ediyor çevrenizdeki herkesin her an güllük gülistanlık hayatı yok kafaniza hiç takmayin çok rahat olun normaldir.
Allah razı olsun atlatmam lazım bu durumu 😣

Hiç bişey olmamış gibi gördüğünüzde güler yuzlu şekilde yine selaminizi verin. Bosverin gitsin

Geçen akşam gecenin bir yarısı apartmanda birisi dayım karımdan özür dileyecek diye bas bas bağırıyordu. Kesintisiz bir ön dk falan bağırdı bu şekilde ama kim olduğunu bile bilmiyorum. Hiçte ilgimi çekmiyor.
En azından karısını koruyormuş ben destekliyorum bu kavgayı 😂

Hiç bişey olmamış gibi gördüğünüzde güler yuzlu şekilde yine selaminizi verin. Bosverin gitsin
Olur ama biraz kötü bir kavgaydı yani normal dışı ses hani burda belki ifade edemiyorum ama yere düşen şeyler falan oldu evde itme kakma bu durumu atlatmam için cidden ne yaparım bilmiyorum sonuçta hem ev sahibimiz hem de yanda bir öğrenci var böyle beni delirttiği için eşime kızgınım ve en çok da kendime ama sanırım birikmiş gibi bit şey benimki

Akşam saatinde mi kavga ettiniz. Birde çalışıyor musunuz? Ayrıca bazen bizim evde de oluyor bu kadar takmiyoruz. Ayda yılda bir anlaşmazlık kavgası oluyor ben bekarım 30 yaşimda bazen konularda celisip dozlar yükseliyor. Kardeşle vs. Onların sesi size gelmiyor dur onlarında elbet kavgası oluyordur

Akşam saatinde mi kavga ettiniz. Birde çalışıyor musunuz? Ayrıca bazen bizim evde de oluyor bu kadar takmiyoruz. Ayda yılda bir anlaşmazlık kavgası oluyor ben bekarım 30 yaşimda bazen konularda celisip dozlar yükseliyor. Kardeşle vs. Onların sesi size gelmiyor dur onlarında elbet kavgası oluyordur
Çalışıyordum yeni işimden ayrılmak zorunda kaldım mecbur işe girmem lazım evde böyle olunca insan sıkılıyor sanırım 😂 akşam saati değildi gündüzdü allahtan

Olur ama biraz kötü bir kavgaydı yani normal dışı ses hani burda belki ifade edemiyorum ama yere düşen şeyler falan oldu evde itme kakma bu durumu atlatmam için cidden ne yaparım bilmiyorum sonuçta hem ev sahibimiz hem de yanda bir öğrenci var böyle beni delirttiği için eşime kızgınım ve en çok da kendime ama sanırım birikmiş gibi bit şey benimki
Şiddet görmediyseniz hiçbir şey olmaz, çok takmışsınız.

Ayrıca adam sakinleşmek için gitmiş kendini kitlemiş. Ben evliliğin ilk başlarında çok sinirlenip ya kendime ya eşime zarar verebilecek potansiyelde oluyordum çözümü aynı bu şekilde buldum. Bi daha benzeri olursa kapıya vurup durmayın siz de

Herkese Merhaba 🌹
Bir senedir bu evdeyiz ve eşimle hiç çıtımız çıkmazdı ta ki bir konuda anlaşmazlık yaşayana kadar aslında bu konuda da aramızda değil saçma sapan bir insan yüzünden tartışma çıktı.(kıskançlık vs değil) neyse bu konu uzadı gereksiz laflar edildi ve en sonunda eşim kendini odaya çekti yanına gelmiyim kavga çıkmasın diye kilitledi sonra ben o sinirle kapıyı itiyorum ve kavga etmeye başladık kapı sesi de oldu bağırma sesi de oldu kavga sonrası ikimizde normale döndük benim abartmam olabilir ama eşimin de iyi iletişim kuramamasından kaynaklı bir kavgaydı ve şuan çok utanıyorum kendimi iyi hissetmiyorum duyanlar ne demiştir hakkımızda bilmiyorum evi süpürürken bile bi garip oldum bu durumla karşılaştığınızda ne düşünürsünüz bu arada ev sahibimiz aynı binada ve normalde çok iyi bir çiftiz en azından birkaç güne kadar 😣😣😣
Her evde ses yukselmesi olur, uzasaydi belki gelip iyi misin derlerdi ama normal karı koca kavgasında kimse yuzlemez diye düşünüyorum.

Çalışıyordum yeni işimden ayrılmak zorunda kaldım mecbur işe girmem lazım evde böyle olunca insan sıkılıyor sanırım 😂 akşam saati değildi gündüzdü allahtan
Ovvv gündüzmüş bide hiç biseycik olmaz kadın programları dolu açıp izliyolardir. Ya da telefonla aktif konuşma halinde herkes kendi halindedir yani 😃😃bosverin uğraş bulun kendinize

Duyabilirler, kime ne? Siz yan komşunuzun bağrıştığını duysanız hemen dedikodu mu yapıyorsunuz ki millet ne der diye aklınıza geliyor hemen
Ay ben dikkat kesiliyorum kulaklarımı dikiyorum havaya
Duyduğum cümlelere tepki veriyorum hiii,ay,oha tarzı.
Ayıp ama napayım yani. Beni ilgilendirmeyen şeyleri aşırı merak ediyorum zaten. Pff

Şiddet görmediyseniz hiçbir şey olmaz, çok takmışsınız.

Ayrıca adam sakinleşmek için gitmiş kendini kitlemiş. Ben evliliğin ilk başlarında çok sinirlenip ya kendime ya eşime zarar verebilecek potansiyelde oluyordum çözümü aynı bu şekilde buldum. Bi daha benzeri olursa kapıya vurup durmayın siz de
Benim de öfkemi kontrol altına almam lazım dediğinizde çok haklısınız eş de olsa hem yüzgöz olunuyor hemde kendime çok büyük zarar aslında benim istediğim sadece sağlıklı bir iletişimdi daha sonra bende durumlar daha beter oldu bazen erkekler İletşim kurmayı beceremiyor hatta yanlış ifade ediyorlar hiç İletşim kurmasaydım dedim cidden

Benim de öfkemi kontrol altına almam lazım dediğinizde çok haklısınız eş de olsa hem yüzgöz olunuyor hemde kendime çok büyük zarar aslında benim istediğim sadece sağlıklı bir iletişimdi daha sonra bende durumlar daha beter oldu bazen erkekler İletşim kurmayı beceremiyor hatta yanlış ifade ediyorlar hiç İletşim kurmasaydım dedim cidden
Arada cinnet iyidir boşver. Şiddete dönmediği sürece. Arınma terapisi gibi düşün. 😶‍🌫️

Ay ben dikkat kesiliyorum kulaklarımı dikiyorum havaya
Duyduğum cümlelere tepki veriyorum hiii,ay,oha tarzı.
Ayıp ama napayım yani. Beni ilgilendirmeyen şeyleri aşırı merak ediyorum zaten. Pff
Valla zaten genelde saçma sapan sebepten oluyor insanların eşine bile tahammülü kalmamış 😀

Valla zaten genelde saçma sapan sebepten oluyor insanların eşine bile tahammülü kalmamış 😀
Sabahtan beri bak eşime kuruluyum ufak bi kıvılcım bekliyorum, az kaldı saldırcam atcam o PlayStationı camdan aşağı. Apartmanı bi kolaçan ettim karşı komşu köyden gelmiş içeri eşya taşıyor işlerini bitirsinler bizim evde cümbüş var.

Arada cinnet iyidir boşver. Şiddete dönmediği sürece. Arınma terapisi gibi düşün. 😶‍🌫️
😂😂😂 vallahi iyi güldüm ama kavga esnasında cidden kötüydü adam git başımdan diye kapıyı kitlemiş ya bi çık konuşalım insan gibi git başımdan dedikçe delirdim kapı önünde aç diye itiyorum kapıyı hatırladıkça cidden eşime gıcık gidiyorum

X