Eşimle ilişkim normal mi ??

Esiniz size sizi sevdiğini söylüyor mu iç? Insan 2_3 ayda bir bile olsa duymak istiyor.
Ben evli değilim boşandım

Sevdiğini söylemesin hissettirsin isterim
2 kelimeyi duymak beni mutlu etmez
Saygılı merhametli anlayışlı olması benim için daha önemli
Ben lafa değil icraata bakarım

Kişiye göre değişiyor istekler
O yüzden biz ne desek boş
Siz yine beklentilerinizi yüksek tutacaksınız ve üzüleceksiniz

Iliskiniz normal degil ama en cok telefonu elinden dusurmemesi noktasinda.
Siz hayalet misiniz o evde ustelik cocugunuz da varmis. Onunla da ilgilenmeyip surekli telefonda oyun mu oynuyor:KK57:
Konusun ya da konusmaya calisin hayalet olmadiginizi gösterin.
Karsilikli trip atmakla falan sorunlar cozulmez.
Bebekle çok ilgili isten geldiğinde bir kaç saat herşeyiyle ilgilenir

Şöyle bişey söyliyim sana kardeşim tıpaytıp aynısı bende var benimki bilgisayarın başında 7/24 bazen diyorumki kalk hareket et hareketsizlikten ölüceksin biz işimizi internet üstünden yürüttüğümüz için sürekli yanyanayız ama bazen soru soruyorum ona bile cevap vermiyo tamamen kopuk ama ben ne yaptım ilk zamanlar çok kavga ettim atar yaptım ona onun vazgeçilmez olduğunu anlamamasını sağladım beniö çocuğum yok ama ayrılmak istemem sonuçta bi kaç kere yemek yapmadım aç kaldı vs vs basit şeyler sonra eşim ona anlayış göstermemi yanlış bişey olmadıpını anlattı şimdi bende onunla birlikte oynuyorum yani demek iatediğim istediğin kadar uğraş erkekler değişmiyo sen değişmek zorunda kalıyosun haddini aşmadığı sürece oyun konusuna pek takılma seni seviyodur tabiki sadece sen üstüne gittiğin için öyle söyle çünkü eşimle biz biz birbirimizden bıktık boşanalıma kadar gitti kavgalarımız sonuç o hala oynuyo bende alıştım

Benim de bazen eşimin telefonunu camdan atasım geliyor. Uyarmazsam hayatta bırakmaz elinden. Çok sinir bozucu gerçekten. Başka şekillerde ilgisini çekmeye çalışın siz de :oops:

Bu beklentilerle ilgili.
Benim icin ilgi, sevgi cok cok onemli. Ben cok ilgiliyim ve sevdigimi her an belli ederim ve soylerim. Karsiliginda da bunu beklerim.
Sadece icraate filan da bakamam, dili varsa duygularini da dile getirecek.
Bu benim normalim dedigim gibi. Esimle de 3 senedir beraber yasiyoruz, 1 seneden fazlası da resmi olarak beraberiz ve hicbir degisim olmadi.
Bir gun olursa da tahammül edemem galiba. Cunku zamaninda bu ilgiyi, sevgiyi gosterebilen biri simdi göstermiyorsa evet sevmiyordur derim.
Cozum surecine girmeden ve bir de cocuk varken bosanmak cok zor ama yerinizde olsam bu konu beni de cok mutsuz ederdi ve kafama cok takardim. Hele de sevmiyorum filan derse, düşünemiyorum bile. Ben bu tur şeylerin sakasinin olmayacagini dusunenlerdenim.
Trip atip yatak ayirmak cok sacma ama. Oturup konusacaksiniz. 5 kere mi 10 kere mi? Gerekiyorsa terapiye mi gidilecek. Gidilsin. Sevgi gercekten varsa ne oldu da ne degisti de bu adam artik eskisi gibi degil? Bunu cozmek şart.
Cocuk olunca belki siz de ilgi alakanizi azaltmis olabilirsiniz.

Ne olursa olsun yatagi ayirmak yanlis bence. Baska biri mi var acaba diye aklima geldi
Yani eger cok degistiyse olabilir. Wc ye bile giderken elindeyse suphelenmek lazim...
Yok ya ondan şüphelenmiyorum hiç telefonu sürekli ortaliktadir herşeyi ortada yani .

Aslında haklisiniz eşinin ilgisiz olması herkesin canını sıkar.ama malesef birçok evlilikteki sıkıntı.bwbek de etkili olmuştur bunda.cocuk olduktan sonra çok şey değişiyor.disari çıkıp nefes almak istiyordur ama aynı şekilde buna seninde ihtiyacın olur.esinle beraber birşeyler planla.belki sen plan yaparsan esin de uyar.bazen de esin olmadan birşeyler yapmaya çalış.hep ona odaklanma.bosanmayi dusunme.cocugun var ,bunu düşünmek için çok daha ciddi sebepler olması gerekir

Yardim eder günde bur kaç kez arar filan ama son gunlerdealınganlık yaptım herlade gidip barışsam iyi olacak :) genelde yorumlarda haksız bulunmuşum:)
Ne kadar güzel yardımcı oluyormuş arıyor gün içinde biz bazen sorun edecek yer arıyoruz gerçekten bende siz gibiydim hele.ilk seneler Allah ne krizler çıkarırdım sen beno sevmiyorsun diye ama baktım ki adamın sevgi dili farklı söyleyemiyor gerçekten ha ne yapar eşim bir istediğimi iki etmez beni benden fazla düşünür evine bana çocuklarıma çok düşkün hafta sonu evi süpürür siler yardım eder beni uyutur çocuklara bakar yani bunun gibi bir çok güzel huyu var siz de öyle güzel bakin güzel görün inşallah çok mutlu olursunuz

Eşimle konuştum, seni tabi ki seviyorum onu o anda sinirle söyledim diyor özür de diledi öyle söylediği için . Anlayışlı olmamı istiyor birazcık. Karşılıklı konuşup anlaştık şimdilik çözüldü gibi inşallah bir daha sıkınti olmaz .

Eşimle konuştum, seni tabi ki seviyorum onu o anda sinirle söyledim diyor özür de diledi öyle söylediği için . Anlayışlı olmamı istiyor birazcık. Karşılıklı konuşup anlaştık şimdilik çözüldü gibi inşallah bir daha sıkınti olmaz .
Çok sevindim çünkü bu asla ayrılık sebebi değil dedim ya benim eşimde anlayış göstermemi istedi bende bıraktım haline ama tabiki gözüm üstünde malesefki kadınlar birazdaha fazla fedakarlık yapmak zorunda kalıyo

Öh anasini benim o zaman suana kadar cokktan bosanmam lazimdi. Hem telefon hem pc ne ararsan var benimkinde. Ne bir ilgi ne bir sevgi sozcugu yoktur. Ama mesela 4 yil sonra gelen bir supriz yapti. Ben o suprizle bi 4 yil daha idare ederim:)) aman siz biraz kocis karis falan o modda takilmayi seviyosunuz sanki? Ama esiniz gayet dogal bir erkek . Siddet kalp kirma , aldatma vb gibi ciddi anlamda sorun olucak bisey yoksa biraz zamana birakin . Sonra zaten sizde alisirsiniz.

Super ne guzel allah daim etsin. Ozur dileyen bir ess bu bile bence yeter ya ben galiba fazla hoduk bir adamla beraberim bunlar beni asiyorr :)))

Belki sıkılmıştır sonuçta sürekli aynı evdesiniz muhtemelen aynı şeyleri yapıyorsunuz. Bu yüzden son zamanlarda arkadaşlarıyla daha sık dışarı çıkıyor olabilir. Beraber sinemaya gitmeyi teklif edin ya da dışarı çıkmayı veya evde film izlemeyi falan. Beraber bi diziye de başlayabilirsiniz. Yani sizin için farklı olacak ve ikinizi de eğlendirecek yeni şeyler bulabilirsiniz

Selam kk hanımları,
Son günlerde aklıma takılan ve beni üzen bir durumu sizlerle paylaşıp fikirlerinizi almak istiyorum.
Ben 2,5 yıllık evliyim ve 7 aylık bir kızım var.
Eşimle ilk zamanlar çok güzeldi beraber vakit geçirirdik . Mutsuz olduğumu hiç hissetmemiştim.
Ama son zamanlarda sürekli telefonunda oyun oynamaya başladı. Evde beraberken bile sürekli elinde telefon 24 saat oyun oynuyor . Arkadaşlarıyla eskiden çok sık görüşmezdi ama artık haftada 1 hali saha maçı ve hafta da 1 , 2 kerede buluşmalar olmaya başladı .
Ilk zamanlarda bana güzel sözler söyleyip beni sevdiğini söylerdi ama artık hiç söylemiyor, beni hoş tutacak şeyler yapmıyor . Artık kendimi mutsuz hissediyorum . 2 gün önce şu telefonu hatrim için bugünlük bırak dedim bırakmadı bende mesafeli davrandım oda hic yanaşmadı benim yaptığım mesafenin 2 katını yaptı. Akşam konuşunca da sen hatalisin once sen özür dile dedi.
Dün de yine dayanamadım yaklaşayım dedim munzurluklar yaptım filan beni seviyor musun diye sordum sevmiyorum dedi " o anda ciddiyetle söylemedi ama çok alındım " gece yanında uyumadım.
Sabah niye başka yerde yattin dedi cevap vermedim . Oda ustelemedi. Şimdi de yine konuşmuyoruz.
Artık mutlu olmadığı mi hissediyorum . Sizin evliliklerinizdede böyle şeyler oluyor mu ?
Yoksa yol yakınken bitirmeli mıyım bilmiyorum .
Ama son günlerde çok mutsuz hissediyorum . Benimle ilgilenmeyen sevdiğini söylemeyen bir eşim var .
Sizce bende de hata var mı?
Şimdiden yorumlariniz için teşekkür ederim .
Hemde ailem bulunduğum şehirden 3 gün önce taşındılar yanında olması gereken zamanda oda beni yalnız bıraktı:KK43:

Bence haftada bir halı saha ve arkadaşlarla görüşme çok normal, siz görüşmüyor musunuz?

Diğer konularda ise belki geçici bir durumdur, bilemedim. Ama sevdiğini söylemeyen eş beni üzerdi şahsen.

Bizde eşim hiç telefonla ilgilenmez ben son zamanlarda çok sardım ama sürekli elimde telefon.
Şimdi kendimden yola çıkarak bir insan neden telefonuyla ilgilenir söyleyeyim.
Açıkçası iş beni yoruyor kafam dağılıyor sosyal medyada.
Onun dışında eşim tv de çok salak şeyler izliyor artık I.Q um 0a inmesin diye telefonuma yumuluyorum.
Yani kısaca o an ortamdan uzaklaşmak için telefonla oynuyorum.
Eşinizde böyle olabilir belki oyun tarzı şeyler de ciddi bağımlılık yapıyor.
Her akşam onunda ilgisini çekecek bi aktivite yapabilirsiniz diziyse dizi filmse film yürüyüşse yürüyüş her neyse artık.
Bir de haftada bir arkadaşlarıyla takılması da normal bence.
Ama mesela sizinde böyle zamanlariniz olsun çocuğu 2 3 saat eşinize bırakıp arkadaşlarınızla çıkın mesela.
Bizim kadınlarımız burada hata yapıyor hep evde çocukla sonra eşten ilgi alaka bekliyoruz kafaya takıyoruz böyle şeyleri.

İletişim probleminiz var. Ayrı yatacaksın o fosur fosur uyuyacak sen içine dertle uyuyacaksın, ertesi sabah hiç umrunda olmayarak neden gittin diyecek? E ne anladım ben ayrı uyumaktan o zaman.

X