eşimle en yakın arkadaşım!!

O kadın sözde sizin mutlu olmanızı istiyormuş ama hal ve hareketleri bana göre hiç iyi niyet barındırmıyor. Evli erkeklerle görüşmekten çekinmeyen kadın senin kocanı elinden almayada çekinmez. Bence yuvanı tehlikeye atacağına o kadını hayatından çıkar...

ya ksr bakma da hangi akla hizmet o kadınla görüşmeye devam ettin..
nası bi ruh hali içindeydin bu kararı alırken???

bak canım benim ki biraz abartı ama benim eşimin eski kız arkadaşının arkadaşı ki şu an konuşmuyorlamış eşimin bir arkadaşıyla nişanlandı be ben eşimi o arkadasıyla bile görüştürmüyorum artık. Sen bir an önce o kıza yol ver gitsin.

sen x arkadaşınla görüşmeyi en baştan kesecektin evine niye davet ediyorsun cidden anlayamadım
bana bu arkadaşın hiç tekin gelmedi seninde yuvanı yıkabilir uzak dur bundan sonra kesinlikle görüşme derim

off Allah böyle insanlardan uzak tutsun ( kesinlikle tamamen çıkarmalısın o kişiyi hayatından o insandan herşey beklenir emin ol.. eşinede tepkini bayağı belli et hemen yumuşama seni kaybetme korkusu olsun mutlaka o hissi ver ona..

Karşıdakinde bir hata göremedim ben.
Eşinizle bütün bunları yaşadığını bildiğiniz halde ve bunu size
tel görüşmelerinizde filan hep hatırlattığı halde (hatırlatmasına bile gerek yok ya)
bu insanı hayatınızdan neden çıkarmadınız, bir de üstüne eve davet etmişsiniz.
Eşinizle bu konuyu bile bile evlenmişsiniz, bu kabullendiğiniz anlamına geliyor,
bu saatten sonra bu arkadaşı hayatınızdan çıkarmanız gerekiyordu.
Eşinizle evlendikten sonra eşinizin başına devamlı bu konuyu kakmaya hakkınız yok bence.
O kadar sorun yapıyorsanız evlenmeden önce hesabını sorsaydınız.

Son düzenleme:
Hatalı olan sizsiniz

Görüşmeye devam etmekle bu yanlışı siz yapmışsınız. Olayın geçmişte kalmasına izin vermemişsiniz, hala da vermiyorsunuz.

Hep sakin olmaya çalışan bir insan olarak; o ortamda kendimi düşünüyorum, tekme tokat kavga çıkmıştı, öyle sinir bozucu bir durum

Artık evlisiniz, arkadaşlarınızı, evinize gidip gelen insanları seçmeniz gerek. Bu tinette bir insanı neden arkadaş kabul ediyorsunuz anlamadım

ben olsam ilk aklıma gelen şey x arkadaşımın kocamın mahrem yerlerini gördüğüdür

bu bile onunla arkadaşlığımı kesmeme yeter..

evlilik çocuk oyuncağı deil huzurunuz için geçmişi ve geçmişteki kişileri bırakın.

Hadi o kadınla görüştünüz,hadi evinize kabul ettiniz(burası bile mantıklı değil ama,eşiniz de evdeyken onu eve almak aşırı mantıksız.siz,o bayan ve eşiniz aynı ortamdayken eşinizin aklına o olayın geliceğini tahmin edemediniz mi?

eşinin aklına o kadınla yaşadığı olaylarda gelebilir daha kötüsü sönen ateşi yeniden alevlendirebilirde , ya eşiniz tekrardan kadına ilgi duysa veya telefonlarını alsalar ne bileyim facede o kadını listenizde tutuyormuşsunuz , ya eşinize faceden falan ulaşsa , erkekler bizim gibi değiller nefislerine hakim olamıyabiliyorlar
bence o kadını hayatnızdan her anlamda çıkarın , telini silin , faceden engel koyun hatta eşinizin sizi facesinizi kapattırın ,eşinize ulaşabileceği tüm kapıları kapatın
herşeyi bilerek evlendiğinize göre artık geçmişi kurcalamayın , aksi halde eşinizle huzurunuz hiç yoktan bozulacak

kusura bakma ama,eşimle arasında birşeyler geçmiş bir bayan asla benim arkadaşım olamaz,kaldı ki birde eşim evdeyken çaya gelecek yok daha neler.
eşimin eski sevgilisinin adını ve yaşadığı şehri bile ağzıma almam(ciddi bir ilişki olmadığı halde)

bu nasıl iş ya yalan rüzgarına 10 gol atarsınız nasıl evlilik nasıl hayat nasıl rahatlık anlamadım sizi kusura bakmayın

almasaydın evine. ya da hadi aldın niye eşini göndermiyosun dışarı. ne işi var bayanların yanında ..allah allah hayret bişeysin

"Kedinin önüne ciğer atıyorum yemesini istemiyorum napıcam kızlar" deseydiniz sanki daha mantıklı olacakmış gibi.

Olayı neresinden tutarsam orasından elimde kaldı.

Yaşadıklarınızı yorumlayabilmek için öncelikle o yaşananları yaşayacak genişliğe sahip olmam gerekir.

Bilemedim ;

Kendinizi rahatlamak mı istiyorsunuz ?

Zaten yeni birşey öğrenmediniz ki...Bildiğiniz , kabullendiğiniz hikaye işte.

Bu saatten sonra tasalanmanızın bir manası yok!

Kaldığınız yerden devam edin .

benim eşim benden önce biriyle nişanlıymış 3 ay kadar nişanlı kalmışlar ben o ismi evde hiç geçirmedim bazen o isimli bi bayan görsem eşimin tepkisine bakarım o derece yani .

en son yazdıgınız cümle trajikomik olmus onu da beni öptügü gibi öpmüş müdür? !!!

yok canım sadece nefes alıyo mu diye bakmıstır.

-----

siz herseyi sindirmişsiniz de anlamadım ne akla hizmet arkadaslıgı sürdürür ve kadın her fırsatta bana hatırlatıyo derken evine davet edersiniz.!! cidden kavak yellerinde vardı ya kim kimin sevgilisi belli olmadı sonlara dogru onun gibi olmus..

ve yanlıs okumadıysam x sizden 10 yas büyük..

Benim merak ettigim asil amaciniz neydi
x e tabiri caizse hava atmakmiydi mutlu ve huzurlu yuvanizi hatta esinizi x in gozune sokarak egonuzumu tatmin etmekti bak sen neler yaptin ama mutlu ve huzurlu olan benim demek icin mi x i esinizle birlikte agirladiniz
sonuc yavuz hirsiz ev sahibini bastirir oldu galiba...

ben asla ama asla Xle arkadaşlığıma devam etmez evime almazdım. o kadar modern olamıyorum kaldı ki kıskançlıktan çıldırırdım heralde.
eşimin onu görmesine de izin vermezdim. belki eski anıları canlanıcak kafasında.
yaşanmış belli şeyler olabilir bekardı sonuçta.
ama artık görüşmek vs çok gereksiz
en güzeli Xi hayatınızdan çıkarın
eşinizle de bu konuyu bir daha konuşmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…