eşimle en yakın arkadaşım!!

sporcuanne1997

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2012
55
0
kızlar şuan ellerim titriyor.önceki konularımdan okuyan bilir biz eşimle üni de ortak arkadaş vasıtasıyla tanıştık,o yıllardır istedi bi ilişkşye başlamayı,ama ben hep geri durdum ama bağlarımı koparmak istemedim hep görüştük..efendi birisi,esmer uzun boylu yakışıklı,sakin,istediğim birşey olursa reddetmeyen kolay kolay sinirlenmeyen,gün içinde saat başı arayan,cinsellik konusunda da gayet iyi sevdiğim mutlu olduğum bir insan.ama neden istemedim bi sorun..bizim ortak arkadaşlarımız vardı..kızlı erkekli arkadaş ortamımız,gayet samimiydik gezerdik tozardık beraber buluşurduk hafta sonları.bi bayan arkadaşım vardı adı x olsun.benden 10 yaş büyük 2. ünisini okuyordu benim memleketten tanıdıgım biriydi orda arkadaş olduk samimileştik eşimle de samimiydi.bizi hep birbirimize yakıştırırdı birlikte olsak iyi olurmuş vs eşimin bana olan ilgisinden de haberdardı.neyse...2yıl sonra üni bitti herkes kendi düzenine döndü..bu x arkadaş benim eşimin bulunduğu yere gitti tatil amaçlı,eşimin bi yakınının pansiyonu vardı eşim çalıştırıyordu bunu davet etmiş gel birkaç gün kal ücretsiz tatil yaparsın demiş.x de gitmiş.bunlar cinsellik anlamında birşeyler yaşamışlar ama ilişki boyutunda değil yaşamışlar işte.x memlekete dönünde telefonda beni aradı anlattı kımseye soyleme anlattıklarımı dedı ben çok kötü birimiyim dedi eşimden duygusal anlamda hoşlandıgını söyledi o geceden sonra.eşim de telf açmıyormus msjlarına cvp vermıyormus.benim de o zamanlar görüştüğüm başka biri vardı bende sorun değil dedim beraber değiliz dedim.ama içim içimi yiyor.eşimle arkadaş olarak ilişiğimi kesmek istedim ama kopamadım netten arkadaş olarak görüştük yıllarca..ama içimde ona karşı bişeyler vardı kımseye soyleyemedıgım ama nefret de edıyordum bı yandan nasıl yaparsınız oyle bırsey dıye..hayatımın sonuna kadar bı daha ona asla şans vermeme kararrı aldım,bana açıldı gunlerce msj attı senin hayatının bundan sonrakı kısmını ıstıyorum ne olacaksa olsun dıye reddettım ıcımde ona karsı kın olusmustu cunku.sonra 3 yıl geçti ben bırıyle nısanlandım o da cımrının tekı cıktı hayvanın tekı .x kısısı söylemiş bunu eşime cok uzulmus.1 ay dayandım ayrıldım zaten.sevmıyordum da.sonrası eşim benım bulundugum sehre gelıyor bırlıktelıge baslıyorum nısanlanıyor evlenıyoruz...ama bu x her benle konustugnda telefonla yada yüz yüze bana bu olayı hatırlatıyor.duygusal birşey yoktu aramızda yanlıs anlama dıye.arkadaşlığımı bitirmedım bu x le ama eskı samımıyetım kalmadı esım bu konuyu bıldıgımı bılmıyordu cunku bıldıgımı soylesem o an benı bırakıp gıderdı yuzume bakamazdı.düğünümüze bile gelmedi hatta facedeki resimlerimizin hepsini görmüş ne beğendi ne yorum yaptı ama baskalarına yaptıkları yorumları sureklı goruyorum.kıskandıgı bellı..neyse gecenlerde bır kız arkadasım evını görmedım hem senı görururm hem evını dedı davet ettım,x le de samımı x de gelmek ıstıyor beraber gelın o zaman buyurun beklerım dedım.onlar gelecek dıye nobetten cıktıgım halde uyumadım esımde oğleden sonra ıse gıtmedı evı toparladık hazırlık yaptık vs..geldıler cay koydum cay ıcıyoruz.bu x karsımızda oturuyordu geldı aramıza oturdu ıkımıze de sarıldı basladı ağlamaya.noldu dıyoruz bısey soylemıyor.dedi eşinle aramızda ne yasanırsa yasansın ben sızın mutlu olmanızı ıstedım ben olamadım sız olun,arkadasım da duyuyor esım de soyledıklerını.....hayda...tepem attı benım....diğer arkadasım olmasa yapacagımı bılırdım ama esım anladı durumu kalktı mutfaga gıttı bı ara bende gıttım suratına bakmıyorum anladı bozuldugumu..sonra basladı anlatmaya aglaya aglaya bir evli erkekle berabermış,sureklı kendı konusuruz bıze dınletmeye calısır cunku.bende susuyorum suratına bıle bakmıyorum elımde cay bardagı nerdeyse kırılacak..sonra bana dedı kız önce söylediklerime kızdın mı..bende cıldırdım tabı dıger arkadas ta tlf konusmaya gıttı dıger odaya buna saydım ben unutmaya calısıyorum bı yuva kurdum mutlu olmaya calısıyorum gelıp huzurumuzu bozmaya calısıyorsun dıye bagırdım krız gecırdım..eşim arkamdan geldi kovdum onu ıstemıyorum dedım yıne geldı..bu salonda aglıyor meger herseyı dıger arkadasıma da anlatmıs o onu sakınlestırmeye baslıyor..aklıma geldıkçe kabus gibi biri geliyor eşimle yaşadıgı şeyleri anlatıyor herkesin içinde..eşime de kırgınım..bana bu konuda hıcbırsey soylemedı hep sorardım bı sırrın varmı dıye sakasına ama bısey anlatmazdı..o x bıttı artık benım ıcın aglaya aglaya arkadasım götürdü umrumda bıle degıl naparsa yapsın..ararsa acmıcam sureklı arayan bı tıp ıs yerıme bıle gelır ama asla görüşmem bi daha ...geçmiş geçmişte kalmış ben bılerek bu adamla evlenmısım yıllar sonra nıye gelıp huzurumuzu bozmaya calısıyor ben unutmaya calısıyorum.akşam eşim geldi dudagımdan öptü onu da öyle öptü mü diye düşünüyorum kafayı yicem.kızlar rahatlamam için yazdım uzun oldu k.bakmayın...

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben sizin yerinizde olsam arkadaşım dediğim insanla bana ilgisi varken yakınlaşan biri ile evlenemezdim ayrıca, bu olaydan sonra da o x arkadaşı hayatımdan tamamen çıkarırdım. Sizde ki nasıl bir sabırmış böyle, eşinizin geçmişte cinsel anlamda bir şeyler paylaştığı birini evinize alıp, karşılıklı çay içiyorsunuz??

Suc sende

ne diye kizla gorusup
bir de evine davet edersin

ne oldugu belli

simdi de evli biriyle berabermis
anlasilan yine esine kancayi takacak

cikar hayatindan gitsin!!!

Doğru mu anladım bilmiyorum, ama eşinizle evlenmeden önce sizin bir arkadaşınız varmış, ama eşiniz size ilgi gösteriyormuş ama x ile birşeyler yaşamış,

Şu durumda çok büyütülecek bir sorun yok, Çünkü o anda eşinizle beraber değilmişsiniz,

Ama, x ile birşeyler yaşadığınızı bildiğiniz halde onun size gelmek istemesi ve sizinde kabul etmeniz hiç hoş olmamış,
Üstelik eşiniz de evde,,,

Bu arada, x niye senin ve eşinin yanında evli bir adamla yaşadığı ilişkinin günahını çıkarıyor,
Bu evli kişi eşiniz olmasın

ne olursa olsun evli insanlar arkadaşlarını seçmeli erkekte bayanda çünkü bekarken istediğin herşeyi yapıyorsun geziyorsun vs evlenince bunlar olmuyor.bekar arkadaşlarımla arama mesafe koyarım evli arkadaşlarım beni daha iyi anlar bekar arkadaş evliyken özenti oluyor çünkü

herşey geçmişte kalmış ilişkileri siz evlenmeden çok önce olmuş kafanda kurma onuda böle öptü mü diye kendini üzme o arsız yapışkan kadınıda sakın hayatına sokma eşinlede konuş rahatsızlık duyduğunu söle eminim seni anlar

bunlar unutulabilecek şeyler değil. yada en azından niz bayanlar unutmuyoruz. bende eşimin eski sevgilisini tanıyorum kuzeninin arkadaşı düğününde istemesinde vs karşılaşmak zorunda kaldık. tam olarak sevgili olmamışlar bile ama görüşmüşler bikaç kez bu bile beni huzursuz etmeye yetti. heleki sizin yaşadıklarınız unutulacak şeyler değil. bence x kişisi ile hemen arkadaşlığınızı kesmelisiniz. eşinizede kızmaya hakkınız yok geçmişte geçmişş gitmiş. ama evinize davet ettiğinizde bayanların arasında eşinizin ne işi var. ben asla yüzyüze getimemeye çalışırdım. zaten onun ötesinde bir daha o bayanla muhatap olmazdım. sizde bu olayların altında eziliyorsunuz çünkü. x i hayatınızdan çıkarıp eşinizle yolunuza devam etmelisiniz..

buna biz halk arasında mide genişliği diyoruz.

eşiniz x ile sizden önce birşeyler yaşamış ve siz bunu bilerek evlenmişsiniz doğru anladım sanırım tamam evlendiniz artık bunu kafanızdan atmanız lazım biliyordunuz ve siz evlenmeden önce yaşandı. Buarada hatanız o kişiyle hala görüşüyor olmanız ve onu evinize almanız, bu tarz bir olay yaşanmasa bile onun bir bakışı dahi sizi sinir edicek aranızda sorun çıkmasına neden olucaktı. ilişiğinizi hemen kesin derim

Eşinle aralarında birşeyler yaşanmış bitmiş dogru yada yanlış sende bunu bilerek kabul ederek evlenmişsin..Sen neden evlendikten sonra hala o kadınla konuşuyorsun
En büyük hata burda..şuan kocan birşey yapıyor mu hayır..Kocanda pişmandır ama seni kaybetmekten korktugu için söyleyememiştir..Neticede senden öncesi.Ayrıca belki kadın yalan söylüyor aralarında bunlar bile yaşanmadı..
Her ne olursa olsun o kadının evinden ve eşinden uzaklaştırmazsan daha çok üzülürsün canım

Her erkeğin hayatında evlilik öncesi kaçamak ilişkiler olmuştur ve hangisi tamamiyle açıklıyor ki? bence siz aşırı abartmışınız... ne o öyle çay kahve davetleri falan? eşinde evdeyken geliyor kadın bu daha da ilginç:) neden eskiden ilişki yaşamış bir erkekle kadını karşı karşıya getiriyorsun ki? tamamiyle yanlışsın arkadaşım bence acilen kandine gel ve o kadınla selamını bile kess....

walla arkadasınızın karakterı bellı..
eşinizin mide genişliği belli....
ama suç sizdede var bence..
kızın ne oldugunu bılıyorsun...
evıne sokmanın bır anlamı yokmus...
daha dua et senınle dalga gecmemış..
o kadın onuda yapar ama...
eşinizdeki rahatlıga hayran kaldım..
sen yıllardır o kızla gorusuyorsun..
ama esın en ufak bı vıcdan sıkıntısı cekıp karsına gelmıyor..
benım eşimin eski sevgilisinin teyzesı geldı evıme..
kıyametı kopardım..
kayınwalıdemın gun arkadası... bırdahada gelemez ztn..
onundekı engellerı kaldır ve o kadınla bırdaha muhattap olmamalısın bence..

ne garip bi arkadaşlık ilişkisi üstelik en yakın arkadaşım yazmışsınız...

ne diyeceğimi bilemedim...kocanız bildiğinzi bilmiyor x kişisi açıkça size yaşananları anlatıyor siz evleniyorsunuz onunla da görüşmeye devam ediyorsunuz...ilişkileriniz benim anlayabileceğim türden değil yapmanız gereken şey kadını bir an önce hayatınızdan çıkarıp unutmak...bu saatten sonra ne yaşadılar acaba deyip vahlanmanın alemi yok...

ne dıye evınıze davet eıdyorsunuz hemde evınızde yanınızda olacak sekılde yaaaaa?

Ya gerçekten anlayamıyorum??

Bİldiğiniz halde neden o kadını facenizde tutuyorsunuz? Neden evinize çağırıyorsunuz ?

Evliliğinizi nasıl zedelediğinizi farkındamısınız?

Maden eşinizle herşeyi bilerek evlendiniz. O kadını herşeyi silecektiniz size hiç ulaşamıyacaktı. Nİyet ortada ya kendi gibi herkesin mutsuz olmasını istiyor yada eşinize hala ilgisi var unutamamış.

O kadından uzak durun eşinizide bunaltmayın zaten biliyormusunuz herşeyi..

onların yaptığı şerefsizlik e senin yaptığın ne peki??? arkandan iş çeviren adamla evlenmek bide o kadını evine almak boşuna yırtınma bence olayların buraya gelmesi senin suçun

Tek hatali esiniz vede o x arkadasiniz degil sizde hatalisiniz, ne diye öyle sizi kiskanan aranizi bozmak isteyen birini bildiginiz halde cagiriyorsunuz..
Ha size gelirken anlatmadi diyelim, yüz yüz konusmaya devammi etcektiniz birlikte.
Bence siz kendiniz böyle olmasini istemissiniz esinizin kendini kötü hissetmesini kadininda artik o benim diye kiskandirmayi..

Ha bide eskiden sevmediginiz biriyle nisanlanmanizda hic hos bir durum degil..

ne kadar karışık bir olaylar zinciri..ayrılmalar,başka birliktelikler sonra birleşmeler ve en son evlilik..

sizin yerinizde olsaydım o kişi ile arkadaşlığımım evlenmeden önce bitirirdim.herşeyi bilerek normalmiş gibi devam edemezdim.okurken şaştım kaldım doğrusu.

eşinizin bir hatası yok çünkü o kişiyle birşeyler yaşarken siz hayatında yokmuşsunuz.bu konuda ona yüklenemezsiniz.ancak arkadaşınız olacak o kişi için bir sürü kötü şey sıralayabilirim.ne arkadaşı Allah aşkına,bir de en yakın ark.diyorsunuz.

eğer onu hayatınızdan çıkarmış olsaydınız sinir krizleri geçirmeyecektiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…