Eşimle boşanma eşiğine kadar geldik :(((

susturamadim kendimi iste. igne batirir gibi laf soyluyor yediremiyor insan yillarin birikimi var icimde patlayiverdim birden

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yuhh eşinizin babasının sizin üzerinize yürümeye ne hakkı var küfür falan etmesine, ne biçim bir aile, ikinizde çalışıyormuşsunuz ayrılın ordan başka eve çıkın, yoksa siz boşanmaya kadar gidersiniz bunlarla oldukça, arada saygı falan hiç bişey kalmamış

o kadar şey yaşamışsınız kocanız hala "seni adam edemedim" diyor size siz de bir şeyler düzelmiş gibi davranıyorsunuz, bence gözünüzü açın kocanız ezik olsa da siz ağırlığınızı koyun bir şeyleri değiştirin yoksa bundan sonraki adım kocanızdan ve ailesinden dayak yemeniz olacak öyle görünüyor. kocanız sizin de kendisi gibi ezik davranmanızı bekliyor siz de buna hazırsınız yazık olmaz böyle

valla gulum ınsanlar bazzen o kadar cok zorluyokı esler ınsallah arkada durur yanı yoksa hıcbıseyın onemı yok ya bu bı gercek erkek yucelten alcaltan... ınsallah ıyı olur gereksız bı ınsan mıs bosver takma

okurken çok kızdım size nasıl olur k.peder üzerinize yürür
haklı olduğunuz halde görümceden neden özür dilediniz kocanızın sizi korumasını neden bekliyorsunuz
azıcık kendinize değer verin orada hepsinin azının payını verip çekip gitmeliydiniz
çok yüz vermişiniz allah yardımcınız olsun

Canim yaaa isin cok zor belki bize burdan soylemesi kolay gozukebilir ama cocugun yokken bosan bence benmde cok skntlarm war cocugum war gidemiyorum elimi kolumu bagliyor ..bu dunyaya bir sen daha gelmicek hayatinin degerini bil kimsenin seni ezmesine izin werme

Reactions: anu
ins hersey yoluna girer. onlarla girmesini beklemiyorum hatta onlari gormek istemiyorum . ozur diledim ama sirf esim aglamasini kesssin diye sirf durduk yere bu tatsizlik alip basini gitmesin diye. insan degillermis hakaretler isittim neler isittim. allaha havale ediyorum Allah hepsini goruyor iyiliklerini versin onlara ne diyeyim akil versin

bana 3. kisiler yuzunden bosanmam seni hic biseye degismem . ben ayrilmak icin evlenmedim seninle olmak istiyorum omrumun sonuna kadar diyor.

suc bende bastan mesafe koymadim cok ic ice olduk onlarla ama artik herkes haddini bilecek diyor. son kez birbirimize sans verdik. bir dahakine ben musade etmeyecegim diyor. dedim zaten bi dahakine ayrilirim diye. bizi ikimiz ilgilendiriyor diyor.

hersey zamanla duzelecek dedi.

tatil rezervasyonu yaptirdik bugun eylul sonuna. ins hersey yoluna girer.

kardesimle gorusme babamida gorursen selamini verirsin bayramlarda el opersin dedi. yapmam artik dedim. ins en yakin zamandada tasinir kurtuluruz.

peki nasıl olacak aynı bina da bu işler ya yine laf atarlarsa,

bence bir an önce taşınmalısınız

peki nasıl olacak aynı bina da bu işler ya yine laf atarlarsa,

bence bir an önce taşınmalısınız

acikcasi ben o eve girmedigim surece suratlarini gormedigim bakmadigim surece laf atacaklarini sanmiyorum . tabii gorumcem icin pek ayni seyleri diyemeyecegim . onada cvp vermeyecegim zaten esimi uyaracagim o yokkenki yaptiklari konusunda. bi muddet tasinana kadar buna mecburum. eger cileden cikartirda kavgaya sebebiyet verirse iste o zamn bi dk durmam ceker giderim.

esim boyle davranirda konusmazsam bir daha boyle bi olay yasamayacagimizi soyluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…