Eşimle boşanma eşiğine kadar geldik :(((

boşanmayacaksan bile babanin evine dönüp korkutman lazım bence yoksa asla değişmez hatta bugun el kaldıran yarın döver kocan da bişey demez söyleyim yani dikkat et

Kocan nasil bir insan ya?? Senin üstüne yürümeler hakaretler geçmiş bosvermis vay efendim babamin gözünde değerim kalmadi! Derde bak hele..

Yakinda kayınvalide görümce girer kanina simdi sinirden atip tutmasi kolay nasilsa..

Vallahi kesimini kes kendini balkondan atsa dahi bosansa dahi özür dilemeyecegini gitmeyeceğini söyle..

Ay Allah hepimizi iyi insanlarla.karsilastirsin kabus gibi ya

###Yaptıkların sana daha iyi bir yaşam sundu mu?###

Son düzenleme:

calisiyorum evet ailemin durumuda orta halli diyebilirim iyiye yakin. kaldim cunmu esimi deliler gibi sevdigimden. asljnda boyle biri degil cok iyi niyetli. beni hic savunmadigi yerler olmadi cogu zaman savundu hakli dedi. ama dun neden demedi neden yapmadi. ben halaret etmedim ana avrat sovmedim keske sovseydim o zaman hakettim bunlari derdim.

ailem tam olarak bilmiyor ne oldugunu sadece hafif tartisma yasandi dedim. iyi degilim ama gorumcem baslatti dedim. babam ona ragmen ben olsam cikar gelirdim demis anneme. bu derece oldugunu anlatmadim. zaten ailemin yanina bu kollarla gitsem morlukla cizikle deliye donerler bir daha gondermezlerde belki.

esim boyle bi insan degil. bana zarar vermek istemedi sinirini baska yerlerden aldi ama farkinda olmadan bendende sinirini cikartti. canimin yandogini anladigindan tekrar kapilara vurmaya devam etti ama is isten gecti. benim gozumdeki yas dinmiyo kalbimdeki yara gecmiyor gecmeyecekte.hep bugunu hatirlayacagim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Yazdıklarını okurken kan beynime sıçradı. Onlar kim oluyorlarda sizinle bu üslupla konuşabiliyorlar. Hata eşinizde en başından ağırlığını koyacaktı aradaki mesafeyi koruyacaktı. Arkadaşlara katılıyorum üzgünüm ama bende eşinizin değişeceğine inanmıyorum. Artık karakter haline gelmiş eşinizde bu durum bugüne kadar değişmediyse bu saatten sonra değişmesi zor. Boşanmayı düşünmüyorum diyorsunuz o zaman eşinizi karşınıza alıp ben biraz uzaklaşmak istiyorum,evliliğimiz hakkında düşünmek istiyorum bu böyle gitmez diye gözdağı verin ailenizde kalın bir süre. Bakalım ondan sonra düşüncesi ne olacak.

ne kadar sakin, kibarsın. Ben olsam o görümce bana hakaret edicek, öldürürüm seni diyecek..yaşadığına dua etsin.. kayınpederde üzerime yürüyecek..off ne olay olurdu, babam bir daha yüzümü göstermezdi ..Kocan oturmuş bu kadar olay olmuş karısını dövmeye kalkmışlar ben babamın gözünde artık bir hiçim diye ağlıyor!

inanin dedim. ve yapacagimda. izin alip is yerinden uzaklasacagim . belki de sehir disina cikacagim .psikologa bile gitmeyi onerdim beraber.

ya ben neden senin elin kolun yara bere içinde kaldı anlamadım, umarım sana şiddet uygulamamıştır

tum akrabalari farkinda. evet cok sakinim sabirliyim ama gorumceme karsi inanin sabrim kalmadi bir kez degil 10 u gecti yaptiklari.

dun yemin ederim kendimi zor tuttum suratini dagitmamak icin. onun hamlesini bekledim hep. elimi sıktm dislerimi sktm uzaklastim

esime dedim sen olayin icinde oldugundan farketmiyorsun benim yerime koy kendini. sokaktaki adami cevir anlat sana diyecegi tek sey kiz hakaret etmemis bicak cekmemis bu neyin kavgasi bagirismasi laflari itiklemeleri.

aşkın gözü bu kadar kör olmamalı..göz göre göre yakıyorsun hayatını..

ya canım sen hala gerçekleri görmüyorsun bence
seni resmen tartaklıyorlar ama eşin evde yine seni hatalı görüyor, siz benim karıma dokunamazsınız diyemiyor ve diyemeyecek

Son düzenleme:
ya ben neden senin elin kolun yara bere içinde kaldı anlamadım, umarım sana şiddet uygulamamıştır

eşim kollarımdan tuttu salladı o sırada oldu. sonra canımın yandığını gördükçe bu sefer duvarlarla devam etti. morlukları bile bugün farkettim.

ya canım sen hala gerçekleri görmüyorsun bence
seni resmen tartaklıyorlar ama eşin evde yine seni hatalı görüyor, siz benim karıma dokunamazsınız diyemiyor ve diyemeyecek

dedim bunu ona. ama hiç yorum yapmıyor. haksızsın diyor. ben seni uyardım uyarmasam tamam diyor. ama sen gittin yine laf söyledin çıkıstın diyor. ne var yukarı cıksan ütünü yapsan banyonu yapıp uyusan diyor.

Demesi kolay ama görümcemin o lafıyla inanın duramıyorum.

laf söylemiş olabilirsin karşılığı tartaklanmak mı olmalı, eşinde seni tartaklamış, bilemiyorum artık hakkında hayırlısı olsun diyebiliyorum

demek insanın kaderinde çekmek varsa kendi isteğiyle de kalabiliyormuş.. kusura bakma ama arkadaşım ne eşinde ne de ailesinde iş yok.. ben bu kadar küfür eden aile, bu kadar da pısırık eş görmedim.. kendine neden bunu yapıyorsun yahu, yarın çocuğun olsa o da seninle bu şekilde konuşacak, böyle davranacak çünkü öyle görecek babasından.. eşim iyi diyorsun ama iyilikleri batsın, kaç kurtar kendini.. bak sana diyeyim senin kayınpederinden dayak yemen yakındır, adam bildiğin manyak.. kocan da sesini bile çıkarmaz..

Gorumceni neden uyarmiyor igneleme rahat dur diye?

Madem anlasamiyor seninle laf vermesin onlar bir bir konuşacak sende tabi efendim olur efendim mi diyecekmissin?

Şuan ne desek bos bu is böyle gelmiş böyle gider allah yardimcin olsun

###Yaptıkların sana daha iyi bir yaşam sundu mu?###

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…