Eşimle ayrı evde bahçe katı ev mi kayınvalide ve kayınpederle dubleks mi?

gece kondu olsun ayri olsun

Ev ev üstüne olmaz. Çatı katı içinize sinmiyorsa ara kat bi daire alın. Kapınız kesinlikle ayrı olsun derim.

Bence de en mantıklı fikir, kiraya 200-300 neyse ekleyip başka evde oturmak.

Mecur olmadıkça bahçe katında uyuyamam ben sanırım. Belki siz hiç yalnız kalmıyorsunuz, ama gece bir ses duysam, ya da bir gölge geçse irkilirim ben.

eşinizin ailesi hakkında her zaman böyle düşünebilmeniz ve onları sevmeye devam etmeniz için ayrı ev :) üçüncü bir yol olur mu bilemedim ama bahçe katına taşınıp bir deneyin baktınız olmuyor evinizi satıp yeni bir ev alsanız?

Yalnız çatı dublekslerin de sorunları var. Yazın aşırı sıcak oluyor, kışın alt katların ısısı direkt yukarı çıkıyor. O çatı illa ki akar. Rutubet vs zaten var. Benim önceki evim çatı dubleksiydi ve yeni eşyalarımın bazıları rutubetlendi. O yüzden kesinlikle normal kat (kaynanadan uzakta tabii)

Aynı evde asla mahremiyetin olmayacak,izin gununde ayaklarini uzatip tv keyfi yapamayacaksin,sevmediğin yemek pisti diyelim mecbur yiyeceksin yada aç kalacaksin..bunlar tecrübe ile sabit..daha 500 tane madde yazabilirim
Kaynana kayinpeder surda dursun annem babamla bile ayni evde oturmam o kadar diyeyim.
Ayni evin icine girince kimse ayni kalmaz kalamaz bu sizin icin de gecerli.hic iyiyken kotu olmayin uzak olun mutlu olun.
Aldığım sabahliklarla bi kere dolaşamazdım,kayinbabam pat gelirdi yukarıya..yada duştan çıktım bornozla karsilasirdik yerin dibine girerdim utançtan vs vs

hani demişsin yaa ,

bir hatan oldugunda senı kırmadan konuşan kp varmış yaaa ,
işte ozaman yüzüne yüzüne söyler damdan düşmüşe dönersin ,

ne kadar uzak o kadar iyi
Bunları dikkate alın ve ayrı eve çıkın.

Talihsizlik olmuş, her zaman olacak diye bir şey yok. Ablam 25 senedir bahçe katında oturuyor, üstünde 7 kat var hiç böyle bir sorun yaşanmadı. İlla alaturka tuvalet kullanmak gibi bir takıntınız yoksa alafrangaya çevirin taşma ihtimali çok çok düşük olur böylece.
Bahçe kullanımı size ait olursa bahçe katı tadından yenmez. Kayınvalideyle yaşamak bir seçenek olmamalı bence. Ben de eşimin ailesini çok severim, iyi anlaşırız, sorun yaşamayız ama bir arada oturursak eninde sonunda bir yerde sorun çıkar.

O saydığınız iyi ozellikler kv kp deki aynı evde oturunca size iğne gibi gelecek. Bı sene oturdum sadece kv var melekten farksız karışmaz etmez yemek yapar ama gel gelelim kardeşim gelir beraber bi odaya çekilmek bile ayıp gibi olur sonra arkadaşlarınızı rahat cagiramazsiniz evinizi kendi istediginiz gibi yonetenezsiniz en önemlisi de işten gelince ayağını uzatıp kahveni alıp TV karşısına zor gecersin. Altlı üstlü oturuyorz şimdi inanılmaz rahat evim de kv evine nazaran bakımsız ama kendi evi bı başka insanın.. bence hataya düşmeyin

Kayinvalidem kanatsiz melek bile olsa beraber sarayda oturalim deseler kabul etmem.
Iyi anlasmak vs mesele degil. Nerede kaliyor özel hayat?
Bahce katini ben de sevmiyorum. Ama beraber oturmaktansa tercih ederim her turlu.

Çok muhabbet tez ayrılık yetirir.
Şuan ki evi satın yine kayınvalidenlere yakın bi yerde ev alın.

Allah bozmasın. Maşallah.

Kulübede otururum yine de kv ile oturmam. Ki kendisini çok severim, hiçbir sorunum yok ona rağmen diyorum düşün

Kesinlikle ayri ev ust uste olmuyor ya zamanla zor gelir

Ne kadar iyi olursan ol ayrı evde otur bu kendi ailende olsa aynı şeyi soylerdim

Bal olsa her gün yenmez. Ayrı oturun yine istediğiniz kadar samimi olun. Zamanla nelerin değişeceği belli olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…