Eşimle ayrı evde bahçe katı ev mi kayınvalide ve kayınpederle dubleks mi?

Azıcık aşım kaygısız başım derdim bahçe katı da olsa bodrum kati da olsa kendi evim kendi duzenim derdim . Rahat rahat duşa bile giremez insan bırakın diğer etkenleri

Bir oturmakmı?
Meghan bile saraydan ayrıldı. Siz birlik oturmaktan bahsediyorsunuz.

Iyiyken kötü olma valla 2 sene mı geçirdim evin içinde hiçte herşey kolay değil o kadar insanların ruh hali sürekli değişiyor
arada surat asılacak size olmasa bile esinizle yada esiyle bir sorunu olduğunda ister istemez insan üzerine alınıyor. Siz işten geldiğinizde dinlenmek istediğiniz zaman bir misafir geldiğinde inmezseniz ayıp olacak bunlar daha en ufak şeyler. Bornozla evinde rahat gezemeyeceksin mesela. Ya ev ev içine olmuyor açıkçası ben çok zorlandım nisanliyken melek olan kaynanam kanatlarını çıkardı evlenince.

Bahçe kat dairelerde maalesef kiracınızın yaşadığı gibi sorunlar oluyor
Dünya üzerinde en iyi kayınvalide benim kayınvalidemdi bana göre , kendisine göre de en iyi kız (gelin) bendim.
Şimdi ne mi oldu? Herkesin ayrı evi olmasına ve ayrı evlerde yaşamamıza rağmen son 2 aydır görüşmüyoruz neredeyse.
Her zaman mesafe olsun aranızda , ufacık bir sorun yaşasanız ve siz haklı olsan dahi emin olun içten içe evlatları haklı olacak onlara göre. Dubleks , çift giriş , ayrı ayrı olacak , ilerde çocuk olsa bakar gibi düşüncelere kapılmayın sakın.
Bahçe katını satın , çekebiliyorsanız kredinizi çekin ve başka daire alın , ya da kiracınız oturmaya devam etsin , siz de başka daireye kiraya çıkın.

Ha biz de yıllarca kv ilem çok iyi anlaşırdık. Çok severdim hem onu hem kp yi. Aynı sizin tarif ettiğiniz gibi bir ilişkimiz vardı 14 sene boyunca birkere birbirimizi üzmedik kırılmadık. Geçen sene bir olaydan sonra tartışık ve ben şuan görüşmeyi kestim demeyim ama evlerine gitmiyorum. Bundan sonra bayramdan bayrama.
O ponçik bekar kaynınız var ya, o bi evlensin siz ondan sonra seyredin bir de der susarım

Ev ev üstüne olmaz, ben şahsen kendi anne babamla bile, evliyken aynı evde sürekli yaşamak istemem. İstedikleri kadar iyi olsunlar herkesin kapası kapanır kendi evinin huzuru ayrı olur. Dubleks ev güzel değil ayrıca, tek katlı evler daha modern oluyor, yurt dışında hatta tek katlı evler dublekslerden daha pahalı, eğer kafana taktığın buysa asla takma. Tek evin olsun, kutu gibi olsun çok daha iyi.

Aynı evde yaşadığın zaman ömrün hizmetle gececek rahat olamicaksin ben olsam ayrı ev derdim en azından evde istediğim gibi gezme yeme içme gerekirse dağınık olan ama kimsenin üstünde hakkı olmayan evde yaşardım.

Eş ailenizle bu kadar güzel ilişkiniz var madem bunu koruyun, aynı evi düşünmeyin bile.
Çünkü o zaman muhakkak farklı bir boyuta geçecek ilişki.
O kaynınız da bekar kalmayacak mesela, türlü türlü şeyler....
Allah muhabbetinizi arttırsın ama ayrı evlerde

Oturmazdım. Kayinvalideniz Masallah çok tatlı. Ama kendi annemde olsa tercih etmezdim. Çünkü sürekli yorulacak. Peşinizde koşacak. Herkeste bir yerden sonra rahatı hak ediyor benim gözümde. Kayinvalideniz de aynen öyle

sorman hata ayrı ev

İyiyken kotu olmaya ne gerek var ayni evde ozeliniz kalmayacak surekli beraber yani evli birisiniz evliligin nasil bisey oldugunu biliyosunuz hala bu soruyu sormaniz cok sacma. Bahce katini satip yeni ev alin gerekirse uzerine biraz kredi cekin guzel bir ev alin kendinize

Peri masalı gibi

Yılların yakın dostları birlikte tatile çıkınca tartışabiliyor. Aynı evde yaşayabilmek çok farklı bir olgu.

Şu anki ilişkinizden memnunsunuz, bu çok kıymetli. Ayrı eve geçin ki sıkıntı olmasın. Unutmayın ki ileriki yıllarda yaşlanacaklar ve size daha çok ihtiyaç duyabilirler, ilişkinizi güzel ve saygılı tutun.

BEN EVLENDIGIM GUNE KADAR 6 YIL ESIMIN AILESINI MELEKE SANIRDIM.ALLAHIM GORUMCELERIME KAYNANAMA BAKMAYA KIYAMAZDIM.MILLETE OVE OVE BITIREMEZDIM.SIMDIDE SOVE SOVE BITIREMIYORUM.AYNI EVE GIRDIIM COK COK COK ACIK NET YAZIYORUM KABRE GIRDIM. BAK NET KONUSUYORUM SANA. AYLARCA TEDAVI GORDUM DELIRTTILER BENI ESIM AILE OLMAYI UNUTTU. ADAM BABASIYLA YEMEK YIYOR OBLAR GEZIYOR ONLA ALISVERISE CIKIYOR.ANAMM CANIM ANAMM DIYE AKSAMLARI DIBINDE YATIYOR. KI BU ADAM EVLENMEDEN ONCE OGLELERI YEMEK ARASINDA 20 DAKIKALIGA GORMEK ICIN YOLLAR KATEDEN. BEN SENI AILEMDEN BILE COK SEVIYORUM DIYEN ADAMDI. BAK HEP SALLANTIYA GIRIYORUZ. SONU YOK EVLILIGIMIN.ONLAR YAPTI YANI. BEN UYARAYIMDA.

Mesafe her zaman iyidir,tabiki ayrı ev..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…