Eşimle 4 aydır evliyiz haftada bir kere birlikte oluyoruz

Selensln

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2020
248
81
30
ben dört aydır evliyim daha öncesinde 1.5 yıl sevgiliydik. Sevgili iken her şey çok güzeldi evlendikten sonra da öyle ama cinsel anlamda öyle değil. Sevgılıyken çok iyiydi bana karşı arzu isteği fazlaydı sürekli görmek yakınlaşmak istiyordu fotoğraf atınca nude veya normal iltifatlara boğuyordu. Şimdi ise sadece haftada 1 defa birlikte oluyoruz ilk ay haftada 2 birlikte oluyorduk o bile azdı bana şuan haftada 1. Belki aranızda seksi giyin falan diye olabilir bir çok fanteziyi deniyorum ev gecelikten geçilmiyor gayet güzel bir kadınım etrafımdaki herkes çok beğenir çok ilgi duyar sevgilim hatta sevgılıyken sürekli hiçbir zaman senin gibi güzel bir sevgilim olmadı diyordu evlendiğinde bile onun ablası yakın akrabalar hepsi bu güzel kız nasıl sana baktığı gibi şeyler söylüyorlardı ama evlendikten sonra anlamadım sevgi anlamında değil ama cinsel anlamda ilgisi çok azaldı sürekli ben yanaşıyorum artık onu da yapmak istemiyorum çünkü sürekli yorgunum diyor anlamadım sizce neden böyle olabilir önceden sürekli iltifat ediyordu şimdi bir giyinince yok üşürsün gecelik yiyince bu nereden çıktı kıyafet giyince azıcık bir yakası açık olsa ki normalde dikkat eden biriyim hemen söyleniyor ben bu durumdan çok rahatsızım sizce neden olabilir olabilir bu arada belki isteklerini sana ifade edemiyor diyebilirsiniz cinsel anlamda ama aramızda öyle bir sorun da yok ben her şeye açığım çünkü kendisi de bunu biliyor

ben dört aydır evliyim daha öncesinde 1.5 yıl sevgiliydik. Sevgili iken her şey çok güzeldi evlendikten sonra da öyle ama cinsel anlamda öyle değil. Sevgılıyken çok iyiydi bana karşı arzu isteği fazlaydı sürekli görmek yakınlaşmak istiyordu fotoğraf atınca nude veya normal iltifatlara boğuyordu. Şimdi ise sadece haftada 1 defa birlikte oluyoruz ilk ay haftada 2 birlikte oluyorduk o bile azdı bana şuan haftada 1. Belki aranızda seksi giyin falan diye olabilir bir çok fanteziyi deniyorum ev gecelikten geçilmiyor gayet güzel bir kadınım etrafımdaki herkes çok beğenir çok ilgi duyar sevgilim hatta sevgılıyken sürekli hiçbir zaman senin gibi güzel bir sevgilim olmadı diyordu evlendiğinde bile onun ablası yakın akrabalar hepsi bu güzel kız nasıl sana baktığı gibi şeyler söylüyorlardı ama evlendikten sonra anlamadım sevgi anlamında değil ama cinsel anlamda ilgisi çok azaldı sürekli ben yanaşıyorum artık onu da yapmak istemiyorum çünkü sürekli yorgunum diyor anlamadım sizce neden böyle olabilir önceden sürekli iltifat ediyordu şimdi bir giyinince yok üşürsün gecelik yiyince bu nereden çıktı kıyafet giyince azıcık bir yakası açık olsa ki normalde dikkat eden biriyim hemen söyleniyor ben bu durumdan çok rahatsızım sizce neden olabilir olabilir bu arada belki isteklerini sana ifade edemiyor diyebilirsiniz cinsel anlamda ama aramızda öyle bir sorun da yok ben her şeye açığım çünkü kendisi de bunu biliyor
N.de foto istemek, sext.ng yapmak cinsel performansı iyidir veya sağlıklıdır demek değil üzgünüm.
İcraatte tık yok anlaşılan, sen de kurban seçilmişsin gibi duruyor.
Doğru tut kolundan doktora götür böyle ömür geçmez eğer istekli bir hatunsan.
Baktın yanaşmıyor kaç kurtar kendini

Kız dört ayda bir hafta insanın morali düzelmez mi ya:KK70: fasfakir adamların 10 çocuğu var bu bir sebep değil bence 😅😅
Başka sebep bulamıyorum. Paravan evlilik bu konuda mantıklı gelmiyor bana. Evlenmeden önce libidosu yüksekken evlenince düşmesine başka bir sebep bulamıyorum.

Evlilik öncesi cinsel hayatınız var mıydı? Eğer varsa ne kadar sürede bir birlikte oluyordunuz? Bu adam önceden tavşan gibi olup şimdi mi böyle isteksiz olmaya başladı. Birde bu haftada bir gerçekleşen ilişkide gerçekten tatmin oluyor mu sizce veya ne kadar sürüyor. Bir an önce olsun bitsin gibi mi yoksa gerçekten zevk alarak ve süreyi uzatarak mı devam ediyor? Görev gibi mi yapıyor yoksa tutkuyla mı sürdürüyor.

Karavan evlilik veya yorgunluk demeyelim ilk zamanlar da ve 4 ay geçen sürede hafta da 1..2 sefer ilişki az çünkü daha çok yeni evliler isteksizlik var eşinde
İlişkide ereksiyon kaybı veya erken boşalma oluyor mu

N.de foto istemek, sext.ng yapmak cinsel performansı iyidir veya sağlıklıdır demek değil üzgünüm.
İcraatte tık yok anlaşılan, sen de kurban seçilmişsin gibi duruyor.
Doğru tut kolundan doktora götür böyle ömür geçmez eğer istekli bir hatunsan.
Baktın yanaşmıyor kaç kurtar kendini
Öyle mi diyorsunuz ya bilmiyorum çok moralim bozuluyor ama bunu açık açık nasıl konuşabilirim bilmiyorum bana Yanaşmayan bir insana da bunu söylemek zoruma gidiyor açıkçası konuşmak ama normal değil sanırım siz de benim gibi düşünüyorsunuz

Karavan evlilik veya yorgunluk demeyelim ilk zamanlar da ve 4 ay geçen sürede hafta da 1..2 sefer ilişki az çünkü daha çok yeni evliler isteksizlik var eşinde
İlişkide ereksiyon kaybı veya erken boşalma oluyor mu
Hayır erken boşalma yok aksine geç boşalıyor ama şöyle hiç içinde boşalamıyor illa elle veya oral boşaltıyorum sonunda

Maddi problemleriniz mi var? Ya da iş hayatı ile ilgili stresleri olabilir mi?
Evet biraz maddi problemlerimiz var ama aşamayacağımız kadar önemli şeyler değil ki ben kendisine hep böyle bir beklentim olmadığını halledeceğimizi söylüyorum ikimiz de çalışıyoruz çünkü sadece biraz kredi borcumuz var ama bu bile bana yeterli bir sebep gelmiyor çünkü evet böyle bir problemimiz olabilir ama insan sonuçta birlikte olarak stresini atıyor mutlu oluyor

Birden bire 180 derece değişmez farklı bir durum olması lazım. Nude fotoya iltifat bir şey göstergesi de değil ki. Ben de yalandan yazarım döşerim paragraf paragraf. İsteksizse tutun kolundan götürün doktora baktırsın hormonlarına.
Uzun uzun yazmak istemedim burada mevzu sadece fotoğraf değil yanyanayken de öyleydi

X