Eşimin yüksek performanslı cinsel beklentileri!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Baba olmaya hazır değildi. Ben bu meseleyi o dönem bile bile direttim. Bunun için hak verdim toleranslı oldum gönül yapmaya calıstım. Hataydı. Bunun rahatsız edici bir tempo olduğunu çocuk daha olmadan konusmalıydım. Haklısınız. Seviyorsam ilişkim için fedakarlıklar yapmam gerek sandım manipüle edilmeme izin verdim

Aynen bizim evlilik öncesi halimizi anlatmıssınız. Evlenince de çok muhtemelen benim yaşadıklarımı yaşayacaksınız. Umarım herşey gönlünüzce olur.

Eşinizin aşırı istekten ötürü tedavi olması lazım bence.

Riskli gebelik varken bu denli israr eden surat asan kusen kocaya su bile vermem
Resmen yaranmak icin ugrasmissiniz
Bide bu adama 2.cocugu veriyorsunuz adamin umrunda degil cocugunun sagligi
Varsa yoksa seks
Bi daha ayrilmak istediginde mutluyum senleeeeeeeggggggggg diye yalvarmayin rica ederim yahu

Aynen bizim evlilik öncesi halimizi anlatmıssınız. Evlenince de çok muhtemelen benim yaşadıklarımı yaşayacaksınız. Umarım herşey gönlünüzce olur.
biraz da ilişki böyle oturdukça sanırım daha fazla oluyor sorunlar. ben şimdiden açık konuşuyorum. geçen hamile olsan ne güzel olurdu korunma derdimiz olmazdı dedi. hamileyken seks yapacağımı mı sanıyorsun dedim. kürtaj oldum 2 ay yasaktı. o 2 ay her yanaştığında kovdum. başka türlü de sevişmedim. biraz kırılsın diye bilerek yapıyorum. umarım eşinizle aranızdaki sıkıntıyı giderirsiniz

Yemin ederim ben yazdım sandım . Aynı sorunlar benim için de geçerli. Asla tatmin olmuyor. Bi kere asla yetmiyor. mutlaka en az iki de olmalı. Off okuyunca nefesim daraldı yine

İlk kez biri benimle aynı durumu paylaştığını söyledi.
Anlatsam siz de şok olursunuz nasıl aynı olabilir diye. O aynı performansı benden de bekliyor ama olmuyor. Ya ben gün içinde lavaboya gidemiyorum adam her gün seks istiyor. Yemek yediysem şükrediyorum ben. Ama ona mutlaka zaman ayrılmalı. Ve ben de aynı istekte olmalıyım. Eğer ola ki bugün çok yorgunum dediysem aman Allah. Hani hiç şey demez mesela "ya evet bugün çocuklarla uğraştı çalışıyor da yorgundur" durumu olmaz. Direk küser. Çünkü onu reddettim

ah inanmıyorum gerçekten aynılar! Ve benim eşimin zamparalığı gözü dışardalığı filan yoktur. Sizinki de öyle mi?

ah inanmıyorum gerçekten aynılar! Ve benim eşimin zamparalığı gözü dışardalığı filan yoktur. Sizinki de öyle mi?
Yok kesinlikle eşim de öyle. Bu düşkünlük bana karşı. Öyle zamparalık falan en azından şahit olmadım şükür. Ki biz de siizn gibi lise döneminden beri beraberiz. Çok uzun süre sevgili olduk. Snr evlendik okadar zmaandır şahit olmadım. Ha tabi kimse için bu kadar emin konuşulmaz.

Sizin bu konuda izlediğiniz yol nedir acaba? Nasıl ilişkinizin dinamiğini sağlıyorsunuz?
Ben bu küsmeler bu huzursuzluklardan çok etkileniyorum…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…