eşimin telefonundaki mesaj ???

Uyandı kesin hödük. alsanaalsanasmile

Bence de aynen böyle yapacaktır. Sizin gördüğünüzü biliyor ve bu aralar bağlantılara ara verecektir. Siz unutana kadar herhangibir girişimde bulunmayacaktır.
Siz konuşmadıkça da bir açık vermeyecektir.

İnsan neden aldatan bi eşi kaybetmek istemez...
Bence cehennemin dibine kadar yolu var...

istemeyeblir canım. ileriki sayfalarda bunu tartıştık. ya cesaret edemiyordur, ya parası yoktur ya da gidecek biryeri yoktur. ya da hayattan başka bir beklentisi kalmamıstır ve kabullenip oturur evinde. veyahut da cok seviyordur ve ondan ayrılmak istemiyordur. bircok sebep olabilir. her kadın kıcına tekmeyı vurup evden atmaz kocasını

off ne kötü bi durum yaa(Allah sabır versin arkadaşım
bende senin gibi çok sakinim
geçenlerde eşimin teline mesaj geldi,güzel sözler yazılı klasik bi nakarat
kalbim küt küt küt nasıl attı ama anlatamam,hemen numarayı kendi telime yazdım
eşim banyodaydı,sonra benim telimden aradım görümcemmişbilmiyorumkismile
eşimin kendi telefonu olmadığı için kaydetmemişti hiçbi numarayı,eğer o an kıyametleri koparsaydım
bin pişman olacaktım,böyle durumlarda sakin olma taraftarıyım...
bence sende bir iki gün daha sabret,bakalım bu akşam geç mi gelecek?

%100 bayan. hiç erkek erkeğe öptüm diye mesaj atar mı?

bugün al karşına konuş tabi eve gelirseohaoldumsmile

Bütün sayfaları okudum polisiye roman gibi...
Kime ait olduğunu bulmuş arkadaş, Senem diye bir kadınmış
Umarım son gelişmelerden bizi haberdar eder...

Arkadaşım yorumlarını ve mesajlarını okudum. Eğer elinde delilin olsun istiyorsan şuan için eşine hiç bir şey belli etme. Eşini ara iş yerinde olup olmadığını öğren ve sana yardım edebileceğini düşündüğün o ofisboyuda yanına alıp eşinin iş yerine yakın bir yere git bu arada bir fotoğraf makineside al. Ve eşini takip et. en mantıklı yöntem bu olacak delil için. Daha sonra o hattı gece eşin uyuduğunda arayıp bulabilirsin o hattan o numaraya mesaj çekebilirsin şuan ne yapıyorsun benim caım çok sıkılıyor diye gelecek mesaj zaten sana ne olduğunu açıkca belli edecektir. Eğer işin rengi düşündüğümüz boyuttaysa hemen ara kadını ve konuş eşin uyurken gelen mesajı okuduğunu anladığı için inkar edemeyecektir bu arada konuşmalarınızıda diyafona kaydet. O olayları sana anlatsın sende konuşmaların hepsini kaydedersin. Ve zaten bunlar mahkemede sana yetecektir. Ama bunları yapabilmek için önemli derecede sakin olup sukunetini koruyabilmek çok önemli. ALLAH yardımcın olsun sen zaten kendini çok güzel ayakta tutabiliyorsun. Bundan sonrası için umarım en güzeli olur senin için. Şuan senin için çok üzüldüm ve inan dua ediyorum..

haydaaaa... bak şimdi adam olur alırım seni demiş... muhtemelen senin mesajı okuyabilmiş olma ihtimalini düşünüyor ... sende çaktırma ... yemeğe çıkın hemde olabilecek en pahalı restorana

yeni okudum demek kabul etti,akşam çıkmayı:sinifsinif:
sende yemekteyken,şu gizli hattını verde bi bakayım de dumur olsun

Bencede uyandı.Arkadaşım hattını taktı sonrada değişmeyi unutmuşuz gibi bir şey söyleyecek,hazırlıklı ol.
Hiç bir şey yapamamakla birlikte birde hatalı olacaksın buraya yazıyorum..

kocan senın okunmadıyı ısareteledıgını tahmın ettı telını o ıkıncı hattını kapattı ve sımdıde o modayla gorusmesını ıptal ettı cunku senın herseyı anladıgını farkında aksam guzel bı yemek yersınız artık ahh ahhh

o kadının numarsını da arıycam şimdi bakalım nası bi ses ,numaradan bi isim bulucam bakalım ..

hay masallah nerdeyse tüm üyeler burda:hulya:valla canim sakinligini koru ve arkadaslarin dedgi gibi bu aksam takip et onu büyük ihtimalle bulusacak.ohaoldumsmilebaktin cikmadi onu yakalayana kadar bekle konusma derim.yinde allah yardimcin olsun canim:teselli:

o kadının numarsını da arıycam şimdi bakalım nası bi ses ,numaradan bi isim bulucam bakalım ..

Bide arkadaşım akşam eşin uyuduktan sonra eşinin normal numarasından da kadına mesaj atabilirsin naber diye. Büyük ihtimalle kadın eşinin iki numarasınıda biliyorduk. Gelecek cevaplar işin rengini belli edecektir zaten. Belki eşin anladı belkide bi arkadaşın dediği gibi mesai saatleri içinde ulaştı kadına yada yine iptal oldu.

bence arkadaşlarımla buluşcam bu akşam filan deseydiniz,
sonra da gidip onu takip etseydiniz...

kızlar hala takip et diosunuz... kadın akşam eşine randevu verdi ve ok.lediler... akşam eşi alcak arkadaşı zaten... buluşacaklar.

@ 60 kullanıcı okuyor, 10 u misafir... ohaoldumsmile
Buketcim, maalesef bir süre sessiz kalman gerekecek.
Çünkü elinde eksik bilgi var.
Konuşsan da sana bağırarak tepki verebilir...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…