eşimin telefonundaki mesaj ???

yönlendirici tüm yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar ,yani biraz sakin kafa ile düşündüm de sanırım en mantıklısı direk sormak ,eğer ortada gerçekten bir aldatma mevzusu varsa zaten yapacak bişey yok ,ki eğer varsa eşimin bunu direk söyleyeceğine eminim ,saklamaz sanırım ,ama benim için asıl önemli olan bu delilleri nasıl elimde tutucam ,yani boşanma durumuna gelirsek mahkemeye sunacak bişeyler olması gerekmiyormu ,şu anda elimde somut bir delil yok ..

tekrarlıyorum. elindeki delili kaybetmişsin arkadasım. illa delil istiyorsan birkaç. gun ertele konusmayı ve pesine adam tak. aynı zamanda fotolarını ceksin. sonra da elinde delille karşısına cık

yönlendirici tüm yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar ,yani biraz sakin kafa ile düşündüm de sanırım en mantıklısı direk sormak ,eğer ortada gerçekten bir aldatma mevzusu varsa zaten yapacak bişey yok ,ki eğer varsa eşimin bunu direk söyleyeceğine eminim ,saklamaz sanırım ,ama benim için asıl önemli olan bu delilleri nasıl elimde tutucam ,yani boşanma durumuna gelirsek mahkemeye sunacak bişeyler olması gerekmiyormu ,şu anda elimde somut bir delil yok ..

o gizli hattinin dökümünü cikarttirsanCADIARZU
yokmu güvenecegin bi arkadasin bu aksam esini takip etsenizalsanaalsanasmile foto makinesini unutma

Offf ya, ne iğrenç bir olay.

Bu erkekleride Allah bildiği gibi yapsın he. Arsız, pislikler. İlla aranacaklar:umursamaz:

selam arkadaşlar ,yardımlarınıza ihityacım var ..

dün akşam eşim işten erken geldi ,yorgunum uykum var dedi yattı ,bir müddet sonra telefonuna bi mesaj geldi ,ama ciddiye almadım ,turkcell filandır dedim ,bende yatma üzereyken saate bakmak için eşimin telefonuna baktığımda ,1 mesaj alındı MODA Ç. yazıyordu ,açtım baktım ,''CANIM BU AKŞAM İŞİM VAR ,YARIN OLSUN OK .ÖPTÜM '' diye bir mesajla karşılaştım ,elim ayağıma dolaştı ,ne yapıcağımı şaşırdım ,sonra giden mesajlara baktım ,eşimden ona giden başka tarihli 2 mesaj vardı ,birinde ''ok '' diğerinde ''aç şu telefonu inat etme ''yazılıydı ..o sinirle rehbere girdim ,başka isimler varmı diye ,dikkat ettim benim telefonum kayıtlı değil ,ben aşkım diye kayıtlıyım onda ,sonra önemli kişilere baktım ,babası ,abisi hiçbiri kayıtlı değil ,zaten rehberde çok isim bile yoktu toplasan 8-10 tane ki eşim çok aktif çalışan çevresi geniş biridir ,sonra aklıma geldi ki bu sim kart onun değil ,hemen kendimi aradım ,nıumarayı aldım,tahmin ettiğim gibi başka numara,sonra ceplerini cüzdanını aradım ,diğer kartını buldum ,demek iki sim kart kullanıyomuş ve bundan benim haberim yok ,eve gelirkende unutmuş değiştirmeyi ,ama aklına gelmedi ki ortada bırakıp rahat uyuyabildi ..ben okuduğum mesajı okunmadı olarak işaretle dedim .sonra o numarayı da aldım ama aramadım ..
şimdi arkadaşlar bu moda ç. ne olabilir ,isim değil heralde ,ama canım ve öptüm yazan bi mesaj bayandan başkası olamaz ,ayrıca ikinci sim kartı ne diye almış ,içimde bir sürü kuşku birikti ,gece uyandırmadım ,biliyorum abuk subuk bişeyler uyduracak ,sağlam kafayla konuşma yada foyasını çıkarma peşindeyim ,ne olur bi akıl verin ,nasıl bir yol izliyim ..

Arkadaşım keşke durumdan şüphelenmeyin diye bilseydim ama... Rabbim yardımcın olsun umarım durumdan alnının akıyla çıkarsın. Ortada hoş olmayan durumların vartığı açık. Senin bilmediğin bir hat, gece samimi bir içerikle gelen mesaj ve daha önce yollanmış mesajlar. Moda ç. ye gelince anlık bir ifade olabilir ne olduğunu başka bir numaradan arayıp öğrenebilirsin. Bi telefon kulübesine git ve numarayı ara yanlış oldu der kapatırsın. İnşaALLAH bir şey yoktur demek istiyorum ama... Umarım bu işte üzülen sen olmadan olayı en hayırlı şekilde atlatırsın.

valla hayatım o zaman 12 yılın için bi gününü feda edip adamı an be an takip ediceksin
bugun bulusacaklarını tahmin ediyosun madem
tahmininin üstüne git
eşini ara "hayatım bugun işten sonra falanca arkadaşımla alışverişe (yada daha inanılır bişi bul) çıkıcaz, akşam geç gelicem" de
o da bunu firsat bilip diger hatunla buluscaktır
sonrasında takip başlar sen de bi foto makinası ile belgelersin

çok mu ütopik oldu yahu :2:

eşiniz hattını çıkarmayı unuttuğunu farkedince bi panikleyecektir zaten,
sizin görme ihtimalini ve daha da ilerisi görmemiş gibi yapmış olabileceğinizi dahi düşünebilir
bu nedenden bir kaç zaman hat kapalılığını koruyabilir,
hat ile beraber eşiniz de kendini dışarıya kapatacaktır,
bir yere gideceği varsa bile akşam gitmez zaten.
size de serinkanlılığınızı devam ettirip olanları geriden takip etmek kalıyor şimdilik,
sahte hat alıp deneme yaparsanız kesin olarak anlar zaten hattı farkettiğinizi.

Aynı Kuzum üyesi gibiyim,yazdıkça yazmak sövmek saymak istiyorum..YAzıp yazıp siliyorum..
Off Allahım şişttim..
akannehir

bende bu aldatma konusunda çok hassasım kuru ekmeği yer otururum ama aldatılmayı asla kaldıramam kesin eminsem bitmiştir 5 çocuğumda olsa bırakırım bidaha dokunamaz bana iğrenirim offf erkekleri kaynar kazana atmalı

Biliyorsun değilmi şuan içinde bir bıçak saplı ve sen o bıçağı bi o tarafa bi bu tarafa cevırıp duruyosun farkında deilsin,kendin kendinin katili olucaksın.Kendıne bu kadar ıskence cektırme...

eşinin 2. hat numarasıyla o kadının numarası ardışık numaralar olabilirmi? beraber alınmış olabilir mi... yoksa tamamen farklı mı??? eğer arada 1 2 rakam fark varsa... sizde kendinizi 2. sevgilisi yerine koyup harika mesajlarla birlikte seni istiyorum özledim falan yazıp o kadına gönderseniz... tabi başına eşinizin adını yazarak... aslında eşine gönderirken yanlışlıkla göndermiş gibi ... :KK43:(( olmaz mı?

şuan söylesen eminim yapacak bir sürü açıklama bulacaktır :nazar:
erkeklerin herzamanki taktiği sonuna kadar inkar etmek
sende mecbur susucaksın için içini yiycek
ispatlaman lazım canım ilk başta o numarayı gizliden ara sesini duy kadınmı değilmi
2.cisi eşinin o ikinci hattını ara gizliden bakalım eşinmi açıyor nezamanlar bu telefon açık bunlara bak ayrıca mesaj gönder hangi hatsa eşinin numarasınada bak kimin üzerine hat o numarayada bak
allah yardımcın olsun çok zor durum canım yaa

%100 bayan. hiç erkek erkeğe öptüm diye mesaj atar mı?

bugün al karşına konuş tabi eve gelirseohaoldumsmile

Evliliği dışında heyecan arayan onun içinde ikinci bir hattı alan tipik bir erkek karşımızda .Büyük ihtimalle bu MOda Ç ile sık sık görüşüyorlar, bayan Moda'da oturuyor ve İsmi Ç ile başlıyor ... Şuan için yapmanız gereken bence bir kaç gün daha bekleyip somut delil elde etmeniz, eğer imkanınız varsa ve bgn buluşacaklarından eminseniz eşinizi takip etmek. Allah sabir versin arkadasım ,

eşini kaybetmek istemiyorsan yapıcı olman gerekir. bence dedektif gibi araştırmaya girersen ve adamın tum foyasını ortaya cıkarırsan eşin nasılsa hersey ortaya cıktı diye dusunerek senden kolayca vazgecebilecektir. tabi eşinin nasıl karakterde oldugunu bilmiyorum. belki de senden asla vazgecmez. itiraf edip pişman olur ve birdaha aynı şeyi yapmaz.umarım sorunun biran önce çözülür

İnsan neden aldatan bi eşi kaybetmek istemez...
Bence cehennemin dibine kadar yolu var...

eşimi aradım az önce ,dışardaydı ,makine seseleri filan geliyodu ,bağıra bağıra konuştu ,duymuyorum filan dedi ,bende dışarı çıkalım akşma dedim olur gelir alırım seni dedi kafamçokkarıştı

%100 bayan. hiç erkek erkeğe öptüm diye mesaj atar mı?

bugün al karşına konuş tabi eve gelirseohaoldumsmile

zaten bayan olduğu kesinleşti canım aslında dün mesajı görür görmez arayacaktı kadını oda efendim canım diye açsa tamamdır ben o adamı uyandırıp eline valizini verip yollardım işte o anda ay çok gerildim vallakötükedihüso

eşin seni aldatıyo geçmiş olsun ..
çok akıllıca davranmışsın..okunmadı olarak işaretle cüzdan karıştırma numarayı alma ..
ama gelgörki konunun sonunda sizce bu neolabilir demişsiniz hiç uymadı sonu :kahve:

Bu erkekleri kaynar kazana atmak lazım.
Ben sizin yerinizde olsam gün içinde yeni telefonundan arar konuşurum. Karşısında sizin sesinizi duyunca yüzünün alacağı şekli çok merak ediyorum.

X