eşimin telefonundaki mesaj ???

delil elde etme hakkını elinden kaçırmışsın maalesef. mahkemede iddianı başka şekilde kanıtlamak zorundasın. bu sadece telefon arkadaslıgı da olabilir.

eşinde inat etme aç şu telefonu diye karsı tarafa bir mesaj atmış
cümledende belli erkek değil belli ki bir kadın
yani eşine gelen mesaj yanlış gelmiş olsa bile eşinden giden mesaj bi kadına yazılmış ortada bi haltlar dönüyo

Belli ki sadece gizli görüşmeler için bir hat almış.
kadının kimliğinin ne önemi var artık.
Aldatma var mı? var.
Bence hiç dolambaçlı yollara gerek yok.
Yine sakince konuşup kendine itiraf ettirmek en iyisi.
Aksini savunması için mantıklı açıklamalar getirmesi gerekir.

Sakinliğini inanılmaz takidr ettim,aynısını yapardım,galeyana gelmenin hiç anlamı yok,sakin olup iz sürerdim ben de olsam,bütün delilleri toplar,ondan sonra napcaksam yapardım,kavga sonra da çıkartılır,sonra da adamı rezil edebilirsiniz ama erkenden yüzüne vursanız adam belki daha farklı davranıcaktı,böylesi daha iyi,sakinliğinizi koruyun.

canım nerden bılıyosun kocanın bugun herzamankı cıkıs ssaatınde cıkıcagını nıye suan cıkıp gıdıp kapıda bır yerde beklemıyosun cıkıncada takıp edersın cevrende arabalı tanıdıgın rıca edebılıcegın kımse yokmu sana yardım edebılıcek ınan bak suan burda vakıt harcıosun madem bugun bulusucaklarını bılıosun bu fırsatı kacırma cunku bı daha aynı salaklıgı yapıp kocan o hattı takılı unutmayabılır sende assla ıstedıgın gıbı tamamen ortaya cıkaramazsın o zamanda

öncelikle senem adında biri çevremizde yok ,evet bir oğlum var 9 yaşında ,eşim bazen eve gelip tekrar çıktığı da olur ,belli olmaz yani ,maç izlemeye gider işte ne bileyim ben arkadaşa gittiysem oda çıkar arkadaşlarıyla filan..ayrıca işte telefonuna mesaj at ,yada ikisini aynı anda ara gibi öneriler var da bunları uygulamaya gerek kalmayacak sanırım ,bu akşam görüşmek için arıycam az sonra ..
sakinsin diyen arkadaşlarımada haklısınız diyorum ,yapım bu ,ben ortalığı yıkıp dökemem ,cinnet filan geçiremem sakinimdir ..

Böyle durumlarda hemen müdahele edip, aramak ve karşıdakinin sesini duymak en doğrusu.
Siz bu fırsatı kaçırmışsınız.
Herşey ortada aslında ama elinizde net şeyler olması önemli.
Bir erkek neden eşinden gizli bir hat alsın ve bir erkekle ondan mesajlasın ki.
Bunun bir açıklaması olabilir mi.
Karşıdaki kadın belli ki ve niyette belli.
Numarayı alsaydınız keşke, arardınız.
Artık ispatlayacak durum da değilseniz, suratına açık açık vuracaksınız.
İnkar edecektir doğal olarak, sağlam duruşunuzu ve savunmanızı devam ettirmelisiniz.
Eğer bunu yapamayacak, iki lafada kanacak iseniz, hiç açmayın konuyu.

Son düzenleme:
gorusmek ıçın arıyacaksın..pekı acıkca sorucakmısın..yoksa test etmek ıçın mı arayacaksın..ayrıca sakın tavrını çok begendım..kaydirigubbakcemile5

çok geçmiş olsun bende burdaki arkadaşlar gibi sabrınızı takdir ettim. Bence yapılması gereken tek şey eşinizi takip etcek birini bulmak sizde normal hayatta nasıl davranıyorsanız öyle davranmaya bir süre devam edin. Eşinizi iyi gözlemleyin bu süreçte cinsel olarak nasıl, size ilgisinde değişimler var mı önce bunları gözlemleyin. Eşiniz elbet bir acık verecektir. Size bol sabır dilerim.

Geçmiş olsun...
Sakinliğinizi anlıyorum.. Hem kişiliğiniz böyleymiş hem de şok olmuşsunuzdur tahminim..
Dilerim hemen çözersiniz..

niryanda düzgün oku ülen nosunu almış kadıncaaaz :mymeka:

niryanda düzgün oku ülen nosunu almış kadıncaaaz :mymeka:

Gebeymişsiniz heralde, sakin olun, tamam senin için en baştan okurum.
Bu senaryo bana biryerden tanıdık geliyor ya neyse.
O zaman arayıp sesini duyacak, gerekirse de konuşacak.
Aslında belli olan sonucu, bir de okeyletmiş olacak o kadar.
Şimdiden sonuca hazırlıklı olsa iyi olur.
Herşey ortada.

BU aksam kocanla gorumske ıcın aradıgında ne kazanıcaksın san ıtıraf edemı zannedıosun arkadasımındı falanındı fılanındı dıyıp sızın tanımadıgınız bı kızı bulup senem dıye tanıstırıp bu aslında arkadasım ahmetın manıtasıda dıyebılır..kocan sana yok benım ısım var derse ne dıcen?yada kocan geldı napıcan kuzu kuzu oturup sorucan ıtıraf ettırıcen ve sonra cekıp cıkıcakmısın kapıyı bu aksam ???

Söylenecek fazla bir söz yok aslında...
Kimi yanlış bulmuş yapılanı kimi doğru...
Sonuçta olması gereken yerdesiniz bana göre fevri davranmamışsınız takdire şayan ve bir karar verme aşamasına geldiğinizde de umarım içinizden geçen neyse o olur ve hep mutlu olursunuz...

Kermit be, gebelik sana iyimi gelmiş ne, pek bir sakinsin.:hulya:

o gebelikten değil kuzu kafa, laptopa alışkın diilim 3 kelime yazana kadar anam ağlıyo, yoksa neler yapcem de boshayallersmile
krdiyi ara gelsin nası olsa şirketten ariyon sana girsin bana girmesinbayanssulusmile
tam onluk bi konu
şaaane fikirlerinden yararlanalımolumunekankayizsmile

bu benim sakin halim tiryandacım korkma :kedi:

yahu o yedek hattaki bütün nolar kadınlara ait bence
adam sadece adrenalin için yeni bi hat almış
senem denen karıyı hallettik
peki ya diğerleri nolcak? bilmiyorumkismile

senemin nesini hallettik gidip sacini basinimi yoldukkaydirigubbakcemile
yangina körükle gitme gubik kadincagiz daha birisini hazmedememisken:mymeka:

yönlendirici tüm yorumlar için teşekkür ederim arkadaşlar ,yani biraz sakin kafa ile düşündüm de sanırım en mantıklısı direk sormak ,eğer ortada gerçekten bir aldatma mevzusu varsa zaten yapacak bişey yok ,ki eğer varsa eşimin bunu direk söyleyeceğine eminim ,saklamaz sanırım ,ama benim için asıl önemli olan bu delilleri nasıl elimde tutucam ,yani boşanma durumuna gelirsek mahkemeye sunacak bişeyler olması gerekmiyormu ,şu anda elimde somut bir delil yok ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…