eşimin telefonundaki mesaj ???

Şartları tam bilmiyorum ama, illa elinizde somut bir delil olması gerekiyor mu, haklarınızı almanız için.
Sonuçta eşinizle paylaştığınızda büyük ihtimalle yaptım demeyecektir.
Ama gözünüzle gördükleriniz, ikinci bir hattı olduğunu bilmeniz, mesajlarını görmüş olmanız,
karşı tarafın numarasını biliyor olmanız, eşinize bunları söylediğinizde, biryerde kabul edecektir,
ya da açık verecektir.
Hadi diyelim açık vermedi ve kabullenmedi, sizin yok yapmıyordur gibi bir soru işareti var mı kafanızda, bence herşey ortada çünkü, kabullensede, kabullenmese de.
Bu durumda zaten, ispatlayamazsanız bile, ayrılma yolunu seçerseniz , mahkeme size gereken
hakları vermeyecek mi, verecek olması lazım.
Bu durumda elinizde somut bir delil olmasından çok, kendinize birşeyleri ispatlamanız daha önemli değil mi?

umarım bi yanlış anlaşılma olmuştur
umarım aldatılma diye bişey yoktur
nedir bu yaa
aldatılmalar revaçta böyle off....

♥gözyaşı♥;15381637 .!.:

Bide arkadaşım akşam eşin uyuduktan sonra eşinin normal numarasından da kadına mesaj atabilirsin naber diye. Büyük ihtimalle kadın eşinin iki numarasınıda biliyorduk. Gelecek cevaplar işin rengini belli edecektir zaten. Belki eşin anladı belkide bi arkadaşın dediği gibi mesai saatleri içinde ulaştı kadına yada yine iptal oldu.

banada mantıklı geldi. bu akşam yemeğe yada dışarıya çıkacaksınız zaten... bırak bir kaç gün hiçbirşey yapma. aynen şu anki gibi sakin ol ve normal hayatına devam et. bir iki gün sonra gece eşin uyuduğunda mesaj olayını deneyebilirsin... mutlaka cevap gelecektir...

valla ben olsam eşimi takip ederdim.. edemesem bile peşine birini takardım... sonra eğer biriyle görürsem o buluştuğu kadının saçını başını bi güzel yolardım... Çok sakinsin canım yaa.... Benim bile içim içimi yedi şuan bu konuyu okurken...

ha birde şey demişsin.. senin bildiğin hat cebindeymiş.. Eğer öyleyse belki senin bilmediğin hattı da eve geleceği zaman cebinde saklıyodur... Onu uyutunca iyice bi ara üstünü başını..

gerçekten herşey ortada yaaa...
canım benimm...
ne bu biz kadınların çektiği...

öncelikle geçmiş olsun cnm zor bir durum
ama sakinliğinede hayran kaldım doğrusu...
ben ikisini takip eder saçını başını yolardım o kadının
eşiminde bütün eşyalarını camdan aşağı fırlatır evden def ederdim

Son düzenleme:
yani tabi elimde bişey olmadan da olay aldatma oldumu bazı haklarımı talep edebiliyorum ama galiba ispat edince tazminat yükseliyomuş diye biliyorum ..neyse bunları araştırırım daha sonra .
şimdi asıl mesele bu akşam sorucam herşeyi ,ayrıca biraz önce aradım moda ç. yi tabiki bayan çıktı .kiminle görüşüyorum dedim ,kimi aradınız dedi ,senem hanımla görüşcektim dedim yalnış numara dedi ,çiğdem hanım dedim yalnış hanfendi dedi kapattı ,aklıma ç den başka isim gelmedi çiğdem dışında ,gerçi evet benim dese ne diyeceğimi bile bilmiyodum ama ,bişey kazanmadım yani arayınca ..

Ya gündüz buluşabiliyorlar ya da eşiniz hattı gördüğünüzü anladı bir süre beklemeye geçtiler.

En iyisi takip etmekti ama siz akşam buluşacaksınız.

Yapınız sakin ortaya çıkarmak istiyorsanız bir süre sakin kalın.

Elbet bir açık verecekler. O zaman boşanmak istiyorsanız harekete geçersiniz.

Ama şu aşamada direk sormak söyleyeceği yalanlar için ortam hazırlamak olur. Çünkü inkar edecek sonuna kadar.

Arkadaşımındı diyecek vs sizi suçlu çıkaracak.

Allah yardımcınız olsun:teselli:

madem mesajı gördüğünde hesap sormadın,
bugün de hiç bi şekilde çaktırmayıp yeni delillerin peşine düşecektin.
şimdi hepten belli ettin bence sonuçta eşin hattı telde unuttuğunun farkına vardı bi de bu yemek işi :)
eminim bütün gün aramanı beklemiştir. yani yanlış yoldasın şimdi o kadında dicektirbi bayan aradı vs.
madem bu kadar sakin bi yapın var emin adımlarla ilerleseydin keşke,
umarım çok farklı şeyler çıkar ortaya da üzülmezsiniz

Son düzenleme:
Canım;
Öncelikle Allah sabır versin.Şimdi konuya şöyle başlamak istiyorum eşinle ilgili deliller toplamak için onu takip etmen gerek.Fakat bunu peşine düşerek yapamazsın işten kaçta çıkıyor,kaçta nereye gider veya gün içindemi görüşüyor.Bunları tayin etmek çok zor ama imkansız değil.
Hemen eşinin cep telefonuna bir casus yazılım kuruyorsun ve hiçbiryere kıpırdamadan belinde birsürü delil oluyor.
Bu benden bir tavsiye yapıp yapmamak sana kalmış.:umursamaz:

ÖZELLİKLERİ:

* Casus telefonda yapılan görüşmeleri anında dinleyebilirsiniz
* Casus telefonun bulunduğu ortamı dinleyebilirsiniz
* Casus telefona gelen ve giden aramaları hemen bildirir
* Casus telefona gelen ve giden mesajları anında size de iletir
* Casus telefondaki SIM kart değişikliğini anında sms ile bildirir
* Casus telefonu kullanan kişinin bulunduğu semti sms olarak bildirir
* Satın aldıgınız casus programı sınırsız olarak başka telefona taşıma.

bence aceleci davranma cnm bekle 1 2 gün gerekirse takip et nereye gidiyor bugün olmaz yarın gibi bi şey yazmış neden hemen eşine soracaksın bi bak bakalım ne olacak

erkekler kıvırmada uzmandır haklıyken haksız duruma düşersin onlar buluşma gününü erteler daha dikkatli olur hep içini kemirir acaba öyle miydi diye ama tabi senin bileceğin iş

Bu kadar mesajlar, isimler ortaya döküldü.
Bu senemin şu anda burayı okuma olasılığını da göz ardı etmemek gerekir.
Sonuçta herkesin okuyabileceği bir site.
Hatta üye bile olabilir.:1shok:

alla alla ismi kayitli olan kisi kullanmiomuymus telefonu?
e esinde olur gelim alim seni demis?
acaba esin caktida olayi kurtarmayami calisiyo buyuk ihtimalle kadinada soyledi bi kadin seni arayip ismini sorarsa yanlis no de fln diye??CADIARZU
erkeklerde hersey beklenir..

X