eşimin telefonundaki mesaj ???

bana modanın yer olması saçma geliyor... yani ben bursadayım mesela yıldırımdan e. heykelden f. die bi kayıt hiç duymadım. bence olmaz da. işi olabilir şirketin adı olabilir ama bence o kadın moda da olamaz... hem ta karşı yaka...

:lepi:
önceki mesajımda da yazdım ,nasıl böyle bir kanıya varabiliyrsunuz ki ,12 yıllık evliyim tek kalemde silerim dedim ,yeterki kanıtlıyım..
bilinnçli bir kadınım olay boşanma işine kadar giderse elimde kanıt olması 1-0 üstünüm demektir ..her hakkımı söke söke alırım ,12 yıllık evlilikte herşeyimizi beraber yaptık ,yıllardır çalışıyorum ..kaptırmaya niyetim yok..

:lepi: :lepi:
ınşallah hakkında hayırlısı olur..senın gıbı mantıklı ve dırdırı olmayan bır kadına nasıl yaptı anlamıyorum..soylesen.yok oyle bırsey senı çok sevıyorum de.bacaklarına kapanır emınım..allah yardımcın olsun..:hulya:

bir fikrim var aslında duymaya dayanabilirmisiniz bilmiyorum bi şey vardı referansmıydı adı neydi unuttum iki num arayıda arıyorsunuz gizliden ikisi konuşurken dinleyebiliyorsun ya hatta biz bi arkadaşımıza yapmıştık şaka olsun diye ama adını unuttum işte vardır belki bilen arkadaşlar

bana modanın yer olması saçma geliyor... yani ben bursadayım mesela yıldırımdan e. heykelden f. die bi kayıt hiç duymadım. bence olmaz da. işi olabilir şirketin adı olabilir ama bence o kadın moda da olamaz... hem ta karşı yaka...

bencede is yeridir büyük ihtimalle

kırmızı arkadaşım mesaj akşam 20.00 civarı geldi ,ben ise 00.30 gibi gördüm ,dedim ya ssate bakmak için açmıştım teli yatacaktım tam ,eşim 19.15 civarı eve geldi yani gelmesinin üzerinden 45 dakika sonra mesaj geliyor ,eşim hemen yattı ,çok yorgunum dedi hatta kaldır beni dedi neden dedim yat uyu işte madem yorgunsun ,ezeli izliycem dedi ,bende kaldırmadım kıyamadım ..

şimdi ne duruyorsun git iş yerine diyorsunuz da ,eşim bu saate çıkmazki zaten ,6 dan evvel şirketten ayrıldığı görülmemiştir ,arada sırada çıkar dışarı oda iş için .ayrıca bu kadın moda dan ise eğer ben avrupa yakasındayım ,kadın belliki anadolu yakasında çıkıp oraya mı gidecek acaba ..

gerçekten bu kadar sakin misiniz yoksa yazı diliyle anlaşılmıyor mu..bilemedim.. :nazar:

bu gibi bir durumda yapilması gereken hemen o kocayı yataktan kaldırıp "sana moda ç. kod adıyla bir mesaj gelmiş ne anlama geliyor bu" diye hesap sormak ve muhtemel inkar akabinde derhal hoparlor açıkken numarayı aramasını istemek olmalıydı

neyse o tren kaçmış ama akıllılık edip noları almanız yerinde olmuş
madem sabırlı bir kadınsınız;
siz de bir fake hat alıp eşinizin fake hattına mesaj atın
yanlış gitmiş bir mesaj imajı vererek muhabbet kurmaya çalışın
sonra bir buluşma ayarlayın ve çıkın karşısına eşek tepmişe dönsün
ardından zaten dananın kuyruğu kopar

masalcım konferans o dediğin de ,eşimin o hattını biraz önce başkasının numarasından aradım kapalıydı ..

yani bide giden numaralarda da mesaj var canım yaa daha ne olsun ama dediğimi yapabilirsin ikisi konuşurken sende dinliyorsun pat diye konuşursun telefonda ozaman bi açık görürsen

şimdi ne duruyorsun git iş yerine diyorsunuz da ,eşim bu saate çıkmazki zaten ,6 dan evvel şirketten ayrıldığı görülmemiştir ,arada sırada çıkar dışarı oda iş için .ayrıca bu kadın moda dan ise eğer ben avrupa yakasındayım ,kadın belliki anadolu yakasında çıkıp oraya mı gidecek acaba ..

eşinin çevresinde bu isim de bir tanıdığın varmı ?nette mi tanıştılar ?işyerinden mi
yapacak insan ne avrupa yakası ne moda hiç birşeye bakmaz yapar bu adam
ne iş dinler ne çıkış saati
yabir günü ayırıp takip edeceksin yada gurbaanın dedği gibi yapacaksın sabrın varsa

bence esiniz anladi bile sizin gördügünüzü
önlemlerini almistir bile belki biraz gec kaldiniz malesef

ben bişi anlamadım valla süper sabırlısınız.. ay büyük konuşmıcam allahım sustur beniiiii

masalcım konferans o dediğin de ,eşimin o hattını biraz önce başkasının numarasından aradım kapalıydı ..

kullandıgı hat acıldıgı zaman "aradıgınız numaraya artık ulasılıyor mesajı" gelmiyorsa eger bi kere boş mesaj atın ve iletim raporu gelince eşinizi arayıp eve gelmesini söyleyin. 2. hattan neden haberdar olmadıgınızı ve bu hatla neler cevirdiğini sorun. işiniz cok zor. allah kolaylık versin

Eşinin anlama imkanı yok gibi geliyor bana mesajı okunmadı olarak işaretlemiş kız.
Peki aradı mı bugün sizi hiç?Nasıldı konuşmaları aradıysada?

bencede sakin sakin yap ne yapacaksan.
Erkek bu mutlaka inkar edecektir. o yüzden elinde senin de dolaylı olarak belirttiğin gibi sağlam delillerin olmalı.

kırmızı arkadaşım mesaj akşam 20.00 civarı geldi ,ben ise 00.30 gibi gördüm ,dedim ya ssate bakmak için açmıştım teli yatacaktım tam ,eşim 19.15 civarı eve geldi yani gelmesinin üzerinden 45 dakika sonra mesaj geliyor ,eşim hemen yattı ,çok yorgunum dedi hatta kaldır beni dedi neden dedim yat uyu işte madem yorgunsun ,ezeli izliycem dedi ,bende kaldırmadım kıyamadım ..

ok anlasildi, peki cikarmi esin isden sonra genelde, nereye gittigini söylermi
madem bulusuyor hic fark etmedinmi geldiginde üzeri parfüm filan kokar yani
allah korusunda ben esimin suratindan anlarim yani bi haltlar yedigini:mymeka:
bencede moda diye kayitli olmasi kadinin moda da oturdugu anlamina gelmiyor buna yogunlasmamak gerek

X