eşimin telefonundaki mesaj ???

adamın günahınımı alıyoruz siz tlf gelen msj
okumadınız sanırım bariz belli aldatıyor işte kedını
aldatmayan koca ne diye gizli ikinci bir hat alsın :uhm:

yahuu en az senin kadar farkındayım ne dümenler döndüğünün

şu durumda bile güzel düşünen arkadaşlar var şaşıp kalıyorum-tatlicadiarzu-

sarubocuq
valla bende sakın olamazdım
onunla gecırdığım her dakıka bana zehır olurdu
onada zehır etmek ısterdım
ama sakın mı
asla asla duramazdım bu yapı meselesı değil ki
hayatınzda kaçkez aldatıldınız kı
sakın olabılıyorsunuz
ılk ölümlerde ılk aldatılmada yada ılk evlılıklerde sakın olunabılır mı
merak ettım doğrusu:sinifsinif:

bende cok sasirdim valla,
bende normalde soguk kanliyimdir ama konu aldatilmak oldugunda
hic o tavrimi koruyabilecegimi dusunmuyorum...

vereliniortakkatılıyorum valla çok şaşırdım bukadar sakin
olmanıza ben olsam saat kaç olursa olsun o
evi kafasına yıkmıştım bunun sakin tarafımı olur
ayol bir dakika bile o adamla aynı ortamda bulunmam
asla kanıtla falanda hiçç uğraşmam adam beni aldatmış
daha fazla tazminat almanın derdinemi düşücem hiçç işim olmaz
öyle bir adamla

Kadının adının ne önemi var. Önemli olan numaranın sahibinin bayan olup olmadığı. Telefonu açanda kadın olduğuna göre...

bak burda sinirlendım
ne edım ondan gelen parayı
kımseye boşan demem ama sen kafana koydun
ortadada gercekten bı olay var
bırak parayı pulu
huzur daha önemlı değil mi

ayhhh çok üzüldüm ,gerildim ,şiştim valla şiştimalsanaalsanasmile
neredeyse gidip akşam kocama bulaşacam sende mi yoksa diye -tatlicadiarzu-

sirf biraz daha falzla para almak icin buna katlanamazdim
calisan biriyim diyosunuz pekala kendi ayaklarinizin uzerinde durabilirsiniz
neden bu duruma katlaniyosunuz anlamadim?

yoksa siz bizimi isletiyosunuz?

bende bu sakinlik olayına takmış bulunuyorum..aldatma olayına yoruma geçemedim henüz..80 kişi olmuşuz ben bilem okurken sakin duramıyorum..

niye canım o kadar didinmiş çalışmış çocuğunu büyütmüş üstünede aldatılmış,o kadar da sabır etip tazminatını almak hakkı bence sabret canım delil bul öyle boşan derim ben

Ya ne alakası var,kadın sakinse sakindir,yapısı bu demek ki,sen çok sakinsin ,konu fake ,sen sakinsin bizi mi işletiyosun?

Sakin olmak kötü bir şey midir,sakin kalıp ne yapacağını planlamanın nesi kötü ,ben de bunu anlamıyorum? Sizin gibi değilse illa işletiyor dimi ya da fake,ben de çalışan biriyim ve bu durumda aşağı yukarı böyle davranırdım gibime geliyor.

ben sadece sakinliğimi koruduğumu söyleyenlere teşekkür etmedim hepinize ettim ,fikir verenlere ,çabalayanlara teşekkür ettim ,ayrıca ne yapayım yani ,iş yerindeyim ,cinnet mi geçireyim ,ben burada insan kaynakları müdürüyüm ,36 yaşındayım ,konumuma ve bana yakışmayan hareketler sergileyemem ,içim içimi yiyor evet ama burda sürekli kötüyüm bitkinim ,şoktayım yazarsam sizide sıkmaszmıyım arkadaşım..

ayrıca birazdan çıkıyorum ,bana dua edin arkadaşlar ..

senın için hayırlısı ne ıse o olsun
Rabbım kımseye yaşatmasan
cocuklara yazık oluyor cunku

sorucanmi esine gizli hatti sanemi:gitme:

İnşallah aldatmamıştır seni mantıklı bir açıklaması vardır canım iyi şanslar ne olduğunu buraya da yazmayı unutma dua edicem sana

Arkadaşım sen en doğrusunu yapıyorsun. Ben eminimki senin içinde acıyordur ama olayı cinnet boyutuna getirdiğin anda zaten en büyük zararı sen göreceksin. O yüzden sakin olup haklarını bilerek hareket etmen izlemen gereken en güzel yol ve sen bunu yapıyorsun. İnsanların şuan en çok tavsiyelerini dikkate al diğer yazılanlar için bolca zamanın olur ama şuan işine yarayacak olan sadece tavsiyeler olduğu için sen bu yönde yoğunlaş. Umarım bu işten en mutlu sen çıkarsın ve arkandan iş çeviren varsa onlar kahrolur.

bakmayın birine öbürüne..davranışlarınız tam bir hanımefendiye yakışacak tavırlar..bizim millet alışmış yaygarayı basan kadınlara..bencede sakin kafayla hareket etmelisiniz...sonuçta dile kolay kaç yıllık evliliğinizden bahsediyorsunuz...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…