eşimin telefonundaki mesaj ???

Konuyu Toplam 75 Kullanıcı okuyor. (62 Kayıtlı kullanıcı ve 13 Misafir) delikafadulden

canim zaten ortada iki tarafinda gonderdigi mesajlar var e numarayi arayinca kadin cikti bunlari soyleyincede adam zaten sasirir ve inkar edemez artik..

mermaid bacım bu erkek milletinin ne çakal oldugunu bilmiyon mu
aynı yatakta bassan " hesapları kontrol ediyoduk terleyince üstümüzü çıkardık sonra üsüdüğümüzü hissedip yorganın altına girdik ne var bunda " diyip o kıt akıllariyla bizi yemeye çalişir şeyleri kopasicalar alsanaalsanasmile
dilleriaklinialirimsmile

ben anlatayım canım eşinin tlf nundan msj
atıyosun 2222 ye şifre yazıp sonra şifre geliyor eşinin
tln o şifreyle netten girip herşeyini görebiliyorsun
tabi bu türkcel için diğer aboneleri bilmiyorum

internet şifresi varda zaten bende, orda kimlerle msjlaştığını göremedim ben yeni mi çıktı

inşallah hakkında hayırlısı olur ama bana öle geliyor ki ;sabah geleceksinnn kızlarrrrrrrrrrr ben yalnış anlamışım kocam beni aldatmamış diyeceksinnnn gibi geliyorrr

umarımm düşündüğüm gibi olmazz

işte biz kadınlar bu yüzden kaybetmiyor muyuz

siz affettikçe onlar yapıyorrrr

offfffffffffffff nasıl bi ülkedeyiz yarabbimmmm
mafoldumbenmafoldumben

ben anlatayım canım eşinin tlf nundan msj
atıyosun 2222 ye şifre yazıp sonra şifre geliyor eşinin
tln o şifreyle netten girip herşeyini görebiliyorsun
tabi bu türkcel için diğer aboneleri bilmiyorum

anaa bunu hic bilmiyodum
hehe ogrendigim iyi oldu belki bi zaman lazim olur
bellimi olur dmi

gurbikkk yeri değil belki ama en çok senin mesajlarını özlemişimmmm hamişşşimmm benimmm

kaydirigubbakcemile3 süper yaaa alkisalkisalkis kermit sen çok yaşa emi :lepi: beni çok güldürdün
allahda seni güldürsün emi sırnaşık şey

hakkınızda hayırlısı
olur inşallah bizi habersiz bırakmayın

hehe haklisin aslinda
bakalim bu aksam neler olucak
umarim buket hanimin esi bu zorlu aksami
sacma sapan bahaneler uydurarak dahada zorlastirmaz..

kanka Müge yi izleye izleye iyice paranoyak olmuşun laaabilmiyorumkismile
Allam yarebbim şunun kurduğu seneryoya bak akannehir
ayrıca şu kısma sonuna kadar katılmaktayım '''yemeye çalişir şeyleri kopasicalar
dilleri'' :1closedeyes:alsanaalsanasmile

bu gazla paranoyanın anasını ağlatıp az soora türksel 2222yi de çökerticez haberiniz olsun eyvahedigeldismile

ben öyle sanmıyorum ,anladığım kadarıyla buket kendine özgüveni gelmiş bir kadın..
kazancı yerinde olduğunu söylüyor.
senin dediğini genelde maddi olanağına güvenmeyen kadınlar yapıyor,çünkü ben hiç inanmıyorum ki hiç bir kadın aldatıldıktan sonra hala eskisi gibi onu sevemez..buna boyun eğiyorsa olanaklardandır ve kandırır öle kendini bile ama asıl içi yaralıdır..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…