eşimin telefonundaki mesaj ???

Canım benim dualarım dularaımız elbette seninle.
İlk şoktanmıdır nedir dedim ama bakıyorum sakinliğini koruyorsun.
Senin kariyerin hislerini nasıl engeller Allah aşkına hayatının adamı seni aldatıyor.Bir geceyi geçirmişsin,bir koca günüde geçirdin hala sakinsin.
Boşanın demiyorum kaldı ki aldatmalarda ben bir şans verilmesi taraftarıyım pişman bir erkek varsa karşınızda bunuda belirteyim.
Fake konu demedim ayrıca aklıma bile gelmedi benim.Konunun fake olmadığını anlayacak kadar tecrübeli olduk bu sitede.

bu durumda sakin kalabilmisiniz ve uyuyup sabahi etmisiniz cok sasirdim ...
foyasini ortaya cikartmak icin beklemek ? neden neyi beklemek zaten hersey ortada degilmi .. bir esin digerinden habersiz ikinci bir sim karti varsa bunun geldigi anlam belli.. birde karsi taraftan mesajlarda belli... bu saat oldu esiniz sabah kartina bakincadami farketmediki acaba eyvahhh ben unutmusum falan diye ... Sizi salak yerine koyamiyacagini göstermelisiniz ona..
ama vurun yüzüne biran önce ..

Allah yardımcınız olsun
Konu ile alakasız bir soru sormak istiyorum,bu konu için yeni bir üyelikmi aldınız?
Burası çok güzel bir aile ortamı burada insanlar derlerini ve sevinçlerini paylaşırlar yada siz burayı yeni keşfettiniz sanırım...

İnşallah eşinize sorduğunuzda arkadaşımın hattıydı demez. . Keşke hattın internet şifresini alsaydınız mesaj takibini ordanda yapardınız eşinizin haberi olmadan. .
Allah yardımcınız olsn ne diyim

o nasıl oluyor canım anlatsana bende yapiyim ne olur ne olmazdelikafadulden

ayyy pukett sorarsan kocana o da inkar ederse her erkek gibi önce telefonundaki aradıgını ispat eden numarayı göster ve " kadın inkar etmedi ama sen hala yalan söylüyorsun bana, kadının anlattıkları doğru mu bir de senden duymak istiyorum" diyip zarf at

canım tabikide dualarımız seninle
peki son kararın nedir konuşucakmısın
eşinle bu akşam yoksa biraz daha sezsizmi
kalıcaksın allah hakkında herşeyin
hayırlısını nasıp eylesin

canim zaten ortada iki tarafinda gonderdigi mesajlar var e numarayi arayinca kadin cikti bunlari soyleyincede adam zaten sasirir ve inkar edemez artik..

evet çıkıyorum şimdi ,eşim geliyomuş hazırlan 5 dakikaya kapıdayım dedi ,konuşucam tabiki ,bir gün daha bekleyemem ,bugün bişeyler yapıp ortaya çıkarmayı planlıyordum ama konuşarak öğrenmenin en akıllıca yöntem olduğunu idrak ettim ..
ayrıca para pul mevzusu olmuş ,12 yıldır onunla birlikteyim ve mal varlığımızda üstünlük bana ait ,yani daha çok kazanan ve yatırımlarımızı organize eden hep bendim .onun kazandığını hep yedik benimkini yatırım amaçlı kullandık ,yani boşanma durumunda neden benim tüm mal varlığımın yarısı onun olsun ki ,tamam evlilik döneminde herşey ortaktır benim malım onun malı ama aldatmalı bir boşanmada adama para kaptıracak göz yok bende ..
şimdi kaçtım arkadaşlar ,umarım herşeyin hayırlısı olur ..

iyi şanslar
sanırım en çok hayal kırıklığı yaşıyorsunuz...

amin dualarimiz seninle..

Hakkında hayırlı olsun arkadaşım.
İnşallah kendin ve oğlun için en doğru kararı verirsin.
Allah yardımcın olsun...

iyi şanslar...
gerçekten zor bi durum, ÇOK zor...

o nasıl oluyor canım anlatsana bende yapiyim ne olur ne olmazdelikafadulden
ben anlatayım canım eşinin tlf nundan msj
atıyosun 2222 ye şifre yazıp sonra şifre geliyor eşinin
tln o şifreyle netten girip herşeyini görebiliyorsun
tabi bu türkcel için diğer aboneleri bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…