eşimin telefonundaki mesaj ???

yani tabi elimde bişey olmadan da olay aldatma oldumu bazı haklarımı talep edebiliyorum ama galiba ispat edince tazminat yükseliyomuş diye biliyorum ..neyse bunları araştırırım daha sonra .
şimdi asıl mesele bu akşam sorucam herşeyi ,ayrıca biraz önce aradım moda ç. yi tabiki bayan çıktı .kiminle görüşüyorum dedim ,kimi aradınız dedi ,senem hanımla görüşcektim dedim yalnış numara dedi ,çiğdem hanım dedim yalnış hanfendi dedi kapattı ,aklıma ç den başka isim gelmedi çiğdem dışında ,gerçi evet benim dese ne diyeceğimi bile bilmiyodum ama ,bişey kazanmadım yani arayınca ..

Bence sorma mutlaka inkar edecektir. 2+2=4 :) evet yaptım diyemez ya.
delil topla.

Canım;
Öncelikle Allah sabır versin.Şimdi konuya şöyle başlamak istiyorum eşinle ilgili deliller toplamak için onu takip etmen gerek.Fakat bunu peşine düşerek yapamazsın işten kaçta çıkıyor,kaçta nereye gider veya gün içindemi görüşüyor.Bunları tayin etmek çok zor ama imkansız değil.
Hemen eşinin cep telefonuna bir casus yazılım kuruyorsun ve hiçbiryere kıpırdamadan belinde birsürü delil oluyor.
Bu benden bir tavsiye yapıp yapmamak sana kalmış.:umursamaz:

ÖZELLİKLERİ:

* Casus telefonda yapılan görüşmeleri anında dinleyebilirsiniz
* Casus telefonun bulunduğu ortamı dinleyebilirsiniz
* Casus telefona gelen ve giden aramaları hemen bildirir
* Casus telefona gelen ve giden mesajları anında size de iletir
* Casus telefondaki SIM kart değişikliğini anında sms ile bildirir
* Casus telefonu kullanan kişinin bulunduğu semti sms olarak bildirir
* Satın aldıgınız casus programı sınırsız olarak başka telefona taşıma.

bu nasıl yükleniyor telefona ilk defa duydum

Bayana haber wermiş de olabilir eşiniz . Aradığınızda , gerçek ismi olsa bile hayır demiş olabilir . İhtimaller dahilinde ...

ALLAH yardımcınız olsun arkadaşım :Saruboceq:

yani tabi elimde bişey olmadan da olay aldatma oldumu bazı haklarımı talep edebiliyorum ama galiba ispat edince tazminat yükseliyomuş diye biliyorum ..neyse bunları araştırırım daha sonra .
şimdi asıl mesele bu akşam sorucam herşeyi ,ayrıca biraz önce aradım moda ç. yi tabiki bayan çıktı .kiminle görüşüyorum dedim ,kimi aradınız dedi ,senem hanımla görüşcektim dedim yalnış numara dedi ,çiğdem hanım dedim yalnış hanfendi dedi kapattı ,aklıma ç den başka isim gelmedi çiğdem dışında ,gerçi evet benim dese ne diyeceğimi bile bilmiyodum ama ,bişey kazanmadım yani arayınca ..

Arkadaşım Sanem demenize rağmen yanlış dediyse eşiniz mesajı gördüğünüzü anladı kesin. Çünkü telefon bu isme kayıtlı neden yanlış desin ki.. Kendisi olmayabilir ama illa birine aittir en azından Sanem bu numarayı kullanmıyor diyebilir. Bu şekilde tepki vermesi olayı bildiğinizi bildikleri anlamına gelir. Akşam dediğin gibi git konuş eşinle. Okuduğun mesajları, Kadının adını bildiğini ve herşeyi adam akıllı anlatmasını iste. Yoksa kadını ve numarayı savcılığa verir ikinizide zinadan rezil ederim de. İnan işe yarayacaktır. Bu arada ç den Çağla, Çiçek, Çeşminaz olabilir. Ama ne olursa olsun karşıdaki hanım kesinlikle anladı ve tabi eşinde. O yüzden dikkatli ol.

Bayana haber wermiş de olabilir eşiniz . Aradığınızda , gerçek ismi olsa bile hayır demiş olabilir . İhtimaller dahilinde ...

ALLAH yardımcınız olsun arkadaşım :Saruboceq:

benimde aklima bu geldi o yuzden aksam cikma fikrini hic itiraz etmeden kabul etmis olabilir

zor bir durum gerçekten bencede elinizde bir kanıt
olsun boşanıp yüksek tazminat almak için kanıt gerekli elinizde
siz zaten çok sakinmişsiniz bence bir kaç gün daha susup
ortaya bir şeyler çıkarmaya bakın derim ben anlamam bu erkekleri
madem aşk sevgi bitti adam gibi konuşup neden boşanmazlar

hıı ne demezsinnsırnaşık şey

karısına çelenk hazırlatıyodur bu şimdi:roflol::roflol:
günahını alıoruz boşuna adamcağızın

adamın günahınımı alıyoruz siz tlf gelen msj
okumadınız sanırım bariz belli aldatıyor işte kedını
aldatmayan koca ne diye gizli ikinci bir hat alsın :uhm:

(58 Kayıtlı kullanıcı ve 11 Misafir)

umarim esinin yada o kadinin yakinlari bu kisilerin arasinda degildir...

keşke moda ç.yi aramadan önce kim olduğunu
bilinmeyen numaralardan arayıp veya mesaj atıp sorgulasaydın
atıyorum ismi çağlaysa çağla hanımla mı görüşüyorum diye başlardınız söze
gerçi numarası telefon rehberinde kayıtlı olmayabilir bazıları gizli tutuyor

kanıt olsun elımde dıye beklersenız ck daha fazla acı cekersınız bence
tazmınat için cekmeye razı mısın
ben o adamla geçireceğim zamana acır
parayıda hıc düşünemezdım
üzüntüden şaşkınlıktan

Zaten öyle yapmış ve sanem diye bi isme kayıtlı olduğunu öğrendiği için bu ismi sormuş.

Arkadaşım sormuş kadın zaten ve o isimle hitap etmiş zaten :sinifsinif:

Sanki aldatan siz gibi sessiz kalıyorsunuz sakinim diyorsunuz yapım bu diyorsunuz.
Sanki normal bir durum her gün yaşadığınız bir durumda sakinliğinizi koruduğunuzu söyleyenlere teşekkür ediyorsunuz.
Pes vallahi.

X