Gebeliğe Hazırlık Eşimin sperm sonuclari(bilen arkadaslardan yorum beiyorum)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benm esimin ileri hareketli 0 di
Yavas ileri hateketli %50
Yerinde hareketli %11
Hareketsiz %39 du uroloji normal dedi ama esim yediklerine dikkat etti hergun keci boynuzu ozu icti, benim tiroit problemim vardi o duzene girince 2. Ay hamile kaldim cok sukur... bakma kadin dogumcuya uroloji ne dediyse ona bak

Estradiol çok düşük canım. Fsh'da çok yüksek. Lh niye bakılmamış ki.
Estradiol önceden 52idi ama bu sefer neden böyle oldu anlamadım fsh çok yüksek degil ama ya normali 5ile10 olması lazımmış benim 12 çıkmış sogan kuru yapıyorum bi faydası olur mu ki acaba inofolic ve femarada kullanıyorum

Yaptırabilirsin tabi. Zaten çocuk düşünüyoruz der demez tahlil yapalım deyip bunları istiyorlar.
Benden tahlil istemedi, jinekolojik muayene yaptı sadece, milyonum var 23 mm, bir zararı yok dedi. Folik asit yazdı o kadar.

52 estradiol için çok iyi ama böyle birden düşmesi normal değil sanki. İlaç ya da kür falan kullandın mı. 12 de FSH için fazla. 2 öyle azımsanacak bir sayı değil FSH için. Senin hormon dengeleyici şeyler kullanman lazım.

Nasıl yükseltmek gerekiyor??? Hiçbir bilgim yok.
Benim bildiğim 2 kür var. Biri bal-tarçın-çörekotu. Diğeri incir kürü. Ama incir kürü prolaktini de yükseltiyor o yüzden zaten yüksek olan kişiler kullanmamalı.

O zmn ben bugün bi doktora gidiyim göstereyim sonuçları yaa beklemeyeyim hiç randevuyu 12sinde çünkü

O zmn ben bugün bi doktora gidiyim göstereyim sonuçları yaa beklemeyeyim hiç randevuyu 12sinde çünkü
Özele gidersen aşılama bilmem ne der. Devlete gidersen değerler iyi bekleyin der. İnşallah iyi bi doktora denk gelirsin de güzelce anlatır.

Özele gidersen aşılama bilmem ne der. Devlete gidersen değerler iyi bekleyin der. İnşallah iyi bi doktora denk gelirsin de güzelce anlatır.
Offf desene yine adam gibi bi hal çare bulamicaklar bıktım şu doktorlardan

Benim bildiğim 2 kür var. Biri bal-tarçın-çörekotu. Diğeri incir kürü. Ama incir kürü prolaktini de yükseltiyor o yüzden zaten yüksek olan kişiler kullanmamalı.
Cnm ben bu bal tarçın çörek otu yapsam bisi olur mu peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…